Wygląda na to, że 54-letni Mike Tyson świetnie przygotował się do swojej nadchodzącej walki z Royem Jonesem Jr. Legendy boksu zmierzą się ze sobą 28 listopada podczas wydarzenia organizowanego w Los Angeles. Zobaczcie zdjęcia aktualnej formy fizycznej Tysona, które opublikował bokser w swoich mediach społecznościowych.

Pojedynek Tysona z Jonesem Jr. odbędzie się 28 listopada w Los Angeles. Fani będą mogli oglądać ich walkę na PPV oraz w platformie społecznościowej Triller. Obaj zawodnicy podczas walki będą nosić kaski. Dystans to 8 rund – jeśli pojedynek nie zakończy się wcześniej, ogłoszony zostanie remis. Tak na temat tego pojedynku wypowiedział się szef Komisji Sportowej w Kalifornii, Andy Foster.

Zobacz także: Chael Sonnen o walce Tysona z Jonesem Jr.: „Mike na pewno będzie na dopingu”

21 KOMENTARZE

 1. Niewinnie osadzony?

  Gdzieś trzeba trenować w tych trudnych czasach. Siłownie pozamykane. To chłopaki z Torunia pojechali do zaprzyjaznionego miasta Bydgoszcz pocwiczyc.

 2. Sonnen przeczuwał, że coś w trawie piszczy… 😀

  Serio Kuźmę posadzili?☹ Za co i jak długie są perspektywy rozbratu z wolnością?

  Szkoda, że polski Tyson wybrał ścieżkę tego amerykańskiego.

  Jeżeli chodzi o Gromdę, to ja bym zrobił eliminator – starcie dwóch przegranych finalistów (Maximus vs. Kickboxer), a wygranego zestawiłbym z Don Diego w wielkim finale.

 3. Sonnen przeczuwał, że coś w trawie piszczy… 😀

  Serio Kuźmę posadzili?☹ Za co i jak długie są perspektywy rozbratu z wolnością?

  Szkoda, że polski Tyson wybrał ścieżkę tego amerykańskiego.

  Jeżeli chodzi o Gromdę, to ja bym zrobił eliminator – starcie dwóch przegranych finalistów (Maximus vs. Kickboxer), a wygranego zestawiłbym z Don Diego w wielkim finale.[/QUOT

  https://ddtorun.pl/pl/13_sport/652_inne/29927_znany-w-toruniu-sportowiec-krystian-k-trafil-do-wiezienia-co-z-jego-walka-na-gromda-3.html

 4. MaloHombre – nie porównuję. Chodziło o to, że Kuźma poszedł pierdzieć w pasiaki, podobnie jak prawdziwy Tyson.

 5. Serio Kuźmę posadzili?☹ Za co i jak długie są perspektywy rozbratu z wolnością?

  Jest wioska i jest wój… wój idzie na wojnę do Bydgoszczu… w Bydgoszczu nie ma wojny i nie ma rycerzy… wój atakuje przypadkowych tubylców… przypadkowi tubylcy znają wója z jego sławnych wojów i składają doniesienie do Wielkiego Księstwa Prokuratury… Rycerze herbu Pies ruszają w pościg… wój trafia do lochu… teraz leży i myśli… myśli o swoich bojach… i że… on… on już nie może… [łzy].

 6. Jest wioska i jest wój… wój idzie na wojnę do Bydgoszczu… w Bydgoszczu nie ma wojny i nie ma rycerzy… wój atakuje przypadkowych tubylców… przypadkowi tubylcy znają wója z jego sławnych wojów i składają doniesienie do Wielkiego Księstwa Prokuratury… Rycerze herbu Pies ruszają w pościg… wój trafia do lochu… teraz leży i myśli… myśli o swoich bojach… i że… on… on już nie może… [łzy].

  A może też chciał umrzeć w walce, a może krzyczał "kurwa, nie widzę na oko"

 7. A może też chciał umrzeć w walce, a może krzyczał "kurwa, nie widzę na oko"

  Czasami tak krzyczy podczas degustacji nowej partii toruńskiej przedtreningówki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.