Mimo, że Ronda Rousey prawdopodobnie nigdy nie wróci już do klatki MMA, fani oraz dziennikarze nadal zastanawiają się dlaczego zawodniczka nie chciała zbytnio rozmawiać z mediami na temat swoich porażek. Była mistrzyni podczas jednego z Q&A wypowiedziała się na ten temat.

Żyjemy w czasach Twittera. Co zyskam wyrażając swoją opinię? To tylko podjudza ludzi. Zazwyczaj tną i przeinaczają cytaty 10 razy dając bzdury w nagłówek.

Popularni ludzie zaczynają być bardziej zamknięci. Czemu miałabym gadać? Uważam, że słuchanie tego co mówię to przywilej, który był nadużywany w przeszłości więc dlaczego miałabym go nie cofnąć? Nie wierzę, że krytyka publiczna jest czymś pozytywnym.

Moi rodzice oczekiwali, że będę kimś wyjątkowym więc ja również tego od siebie oczekiwałam. Chciałam stworzyć dla siebie idealne stanowisko pracy i nie zrobiłabym tego bez wsparcia mojej mamy. Jedyne czego mnie nie nauczyła to jak przegrywać. Nie chciała nawet żebym o tym myślała. Mówiła mi jedynie: niech to będzie chu*owe. Takie powinno być.

Na ten moment Rousey występuje w ringu WWE, gdzie z dnia na dzień staje się coraz większą gwiazdą. W MMA nie występowała ona od 2016 roku, kiedy to przegrała z Amandą Nunes.

27 KOMENTARZE

 1. Trudno nie dostrzec podobieństwa do Joanny Jędrzejczyk, nie dziwię się, że się dobrze dogadywały. Ale plus za to, że przyznała, że nikt nie nauczył jej przegrywać, JJ ma ten sam problem i obawiam się, że jak nie zrozumie pewnych rzeczy to skończy jak Ronda.

 2. I mniemanie o kondycji intelektualnej ludzkości było tym samym wyższe, cytując Lema:

  "Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu."

  Wiesz, nikt tak naprawdę nie jest w stanie udowodnić, że Lem kiedykolwiek coś takiego napisał czy powiedział. To taka troszkę legenda. 😉

 3. kiedyś nie było neta,social mediów, ludzie żyli a walki się sprzedawały.

  I mniemanie o kondycji intelektualnej ludzkości było tym samym wyższe, cytując Lema:

  "Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu."

 4. w sumie nie gada głupio nie wiem czego się czepiacie.poza tym gadaniem o przywileju. przed Nunes też się nie udzielała, przynajmniej była konsekwentna. przegrywać nikt nie lubi.

  kiedyś nie było neta,social mediów, ludzie żyli a walki się sprzedawały.

 5. Connor tez chyba uważa ze słuchanie go to przywilej. Po ostatniej akcji zaszył się i nie ma dla fanów do powiedzenia nic.

 6. To już wiem dlaczego Bugi tak niechętnie udziela wywiadów mediom branżowym. Słuchanie jej to też przecież przywilej.:śmiech:

 7. Ah te gwiazdki UFC, mniemanie o sobie maja jakby wynalazly lekarstwo na raka. . .  a to wciaz tylko lanie sie po mordach we wciaz niszowej dyscyplinie :fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.