
Dana White nie krył irytacji postawą Iana Garry’ego w ostatniej rundzie walki z Islamem Makhachevem. Szef UFC przyznaje, że Irlandczyk stracił być może jedyną szansę w karierze na pokonanie czempiona.
Podczas gali UFC 330, która odbyła się 15 sierpnia w Filadelfii, Islam Makhachev pokonał Iana Garry’ego i tym samym obronił pas mistrzowski kategorii półśredniej.
Podczas konferencji prasowej po wydarzeniu Dana White nie krył, że nie podobało mu się to, iż na początku piątej rundy Garry postanowił podać rękę rywalowi, uściskać go i powiedzieć mu kilka ciepłych słów.
Sprawa powróciła podczas konferencji prasowej po ostatniej gali UFC. White przyznał, że Garry jest świetnym człowiekiem i bardzo dobrym sportowcem, ale dodał też:
Ian może już nigdy nie mieć takiej okazji i prawdopodobnie nigdy nie będzie miał okazji zawalczyć z Islamem, który przejdzie do historii jako jeden z najlepszych w historii, jeśli nie najlepszy, zanim skończy karierę. Masz więc pięć minut. Każda sekunda tej rundy się liczy. Nie marnuj dziesięciu sekund, mówiąc temu facetowi, że go kochasz.
Ian Garry rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2019. Do dziś stoczył osiemnaście pojedynków i szesnaście wygrał. Siedem razy nokautował rywali, a razy wygrał przez poddanie. Dla UFC walczy od roku 2021.

























2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
Maximum FC Heavyweight
Moderator
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/85455/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>