szymanski-min

Podczas transmisji programu „Puncher” emitowanego na antenie Polsatu Sport News przedstawiono nazwisko kolejnego rywala Romana Szymańskiego (MMA 6-2, 7. w Rankingu PL MMARocks). Ostatni pogromca Pawła Kiełka zmierzy się z Adamem Golonkiewiczem (MMA 10-7) na gali FEN 9: Go For It, która odbędzie się 7 listopada we wrocławskiej Hali Orbita.

Roman Szymański fantastycznym występem podczas gali Fight Exclusive Night 8 kontynuuje serię sześciu wygranych z rzędu. Tak wyraźne zwycięstwo nad utalentowanym i faworyzowanym w tym starciu Pawłem Kiełkiem (MMA 6-1-1, 11. w Rankingu PL) bez dwóch zdań predysponuje Poznaniaka do tytułu „Odkrycia Roku”. Promotorzy FEN jak widać kują żelazo póki gorące i nie dają zbytnio odpocząć swojemu zawodnikowi wagi lekkiej, zapewniając mu już następny pojedynek.

Adam Golonkiewicz to weteran gal PLMMA i XCage. Wygrał cztery z ostatnich pięciu walk. Powraca po zwycięstwie nad Bartłomiejem Kurczewskim (MMA 8-5), którego pokonał jednogłośną decyzją na lutowej gali PLMMA 48 w Opolu. Jedyną porażkę w ostatnich dwóch latach odniósł z rąk mocnego Adriana Zielińskiego (MMA 14-3, 4. w Rankingu PL MMARocks), z którym przegrał jednogłośnie na punkty na gali PLMMA 24 Extra w listopadzie 2013 roku.

10 KOMENTARZE

  1. A tak większość rano pruła o zagranicznego, solidnego przeciwnika. 😆 No nic, mam nadzieję, że Roman znów pokaże na co go stać i w swoim następnym występie poprzeczka zostanie podniesiona wyżej – może już wtedy o pas?

  2. Z całym szacunkiem dla Adama, ale po tym jak ostatnio zaprezentował się Roman to rezultat tej walki widzę tylko w jeden sposób – pewne zwycięstwo Szymańskiego.

  3. Z tego co mówił Damian Grabowski to Adam wykonał ostatnio ciężką pracę i zrobił spore postępy. M.in. spędził dużo czasu w Tajlandii.

    Odpowiada mi to zestawienie. Roman zrobił kapitalne wrażenie zarówno na FEN, jak i na ToM, ale ma na koncie 8 pojedynków, więc nie ma co go rzucać na czołowe nazwiska.

  4. W ostatniej walce miałem dobre przeczucie ,ze Roman to wygra 😉 Solidny przeciwnik ale po tym co Szymański pokazał w 2 ostatnich walkach nie daj mu szans .

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.