UFC ogłosiło nazwiska zawodników, którzy otrzymają bonusy po minionej gali UFC Vegas 24. Za najlepszą walkę tego wieczoru dodatkowe 50 tysięcy dolarów otrzymają Robert Whittaker i Kelvin Gastelum. Za najlepsze występy wieczoru nagrodzeni zostaną rywal Bartosza Fabińskiego, Gerald Meerschaert oraz Tony Gravely za znokautowanie Anthony’ego Birchaka.

Gerald Meerschaert (32-14 MMA) może w końcu odetchnąć z ulgą po dwóch porażkach z rzędu w organizacji UFC. W swoich ostatnich pojedynkach słabo radził sobie z Khamzatem Chimaevem oraz Ianem Heinischem. Jego bilans w ostatnich 8 walkach wynosi 3-5. W przeszłości w oktagonie największej organizacji MMA świecie zawodnik wygrał też z innym Polakiem, Oskarem Piechotą – również przez poddanie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

baju

Vale Tudo </br><b> Championship</b>

27,613 komentarzy 37,165 polubień

UFC ogłosiło nazwiska zawodników, którzy otrzymają bonusy po minionej gali UFC Vegas 24. Za najlepszą walkę tego wieczoru dodatkowe 50 tysięcy dolarów otrzymają Robert Whittaker i Kelvin Gastelum. Za najlepsze występy wieczoru nagrodzeni zostaną rywal Bartosza Fabińskiego, Gerald Meerschaert oraz Tony Gravely za znokautowanie Anthony'ego Birchaka.

Gerald Meerschaert (32-14 MMA) może w końcu odetchnąć z ulgą po dwóch porażkach z rzędu w organizacji UFC. W swoich ostatnich pojedynkach słabo radził sobie z Khamzatem Chimaevem oraz Ianem Heinischem. Jego bilans w ostatnich 8 walkach wynosi 3-5. W przeszłości w oktagonie największej organizacji MMA świecie zawodnik wygrał też z innym Polakiem, Oskarem Piechotą - również przez poddanie.

Odpowiedz 1 Like

click to expand...