UFC ogłosiło nazwiska zawodników, którzy otrzymają bonusy po minionej gali UFC Vegas 24. Za najlepszą walkę tego wieczoru dodatkowe 50 tysięcy dolarów otrzymają Robert Whittaker i Kelvin Gastelum. Za najlepsze występy wieczoru nagrodzeni zostaną rywal Bartosza Fabińskiego, Gerald Meerschaert oraz Tony Gravely za znokautowanie Anthony’ego Birchaka.

Gerald Meerschaert (32-14 MMA) może w końcu odetchnąć z ulgą po dwóch porażkach z rzędu w organizacji UFC. W swoich ostatnich pojedynkach słabo radził sobie z Khamzatem Chimaevem oraz Ianem Heinischem. Jego bilans w ostatnich 8 walkach wynosi 3-5. W przeszłości w oktagonie największej organizacji MMA świecie zawodnik wygrał też z innym Polakiem, Oskarem Piechotą – również przez poddanie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of baju
baju

NoLife FC

31,662 komentarzy 55,442 polubień

UFC ogłosiło nazwiska zawodników, którzy otrzymają bonusy po minionej gali UFC Vegas 24. Za najlepszą walkę tego wieczoru dodatkowe 50 tysięcy dolarów otrzymają Robert Whittaker i Kelvin Gastelum. Za najlepsze występy wieczoru nagrodzeni zostaną rywal Bartosza Fabińskiego, Gerald Meerschaert oraz Tony Gravely za znokautowanie Anthony'ego Birchaka.

Gerald Meerschaert (32-14 MMA) może w końcu odetchnąć z ulgą po dwóch porażkach z rzędu w organizacji UFC. W swoich ostatnich pojedynkach słabo radził sobie z Khamzatem Chimaevem oraz Ianem Heinischem. Jego bilans w ostatnich 8 walkach wynosi 3-5. W przeszłości w oktagonie największej organizacji MMA świecie zawodnik wygrał też z innym Polakiem, Oskarem Piechotą - również przez poddanie.

Odpowiedz 1 Like

click to expand...