foto Dave Mandel / Sherdog

Znamy juz dwie pozostałe pary turnieju wagi piórkowej kobiet (-115 lbs.). Na gali Bellator 24 faworytka turnieju Japonka Megumi Fujii (MMA 20-0) zmierzy się z Angelą Maganą (MMA 8-4), w drugiej parze zawodniczka American Top Team Jessica Aguilar (MMA 8-3) zawalczy z Lynn Alvarez (MMA 5-1). Rozpiska Bellator 24

Znana jest również drabinka turniejowa. Otóż w walkach półfinałowych trafią na siebie zwyciężczynie dwóch wymienionych wyżej walk, czyli Fujii/Magana vs Aguilar/Lynn. Natomiast w drugiej parze wygrane z walk na Bellator 25 Frausto/Pene vs Ward/Daly.

Na zakończenie krótkie info

Organizacja Bellator Fighting Championhip ogłosiła datę gali nr 27, która odbędzie się 2 września w Majestic Theatre, w San Antonio w Texasie.

Ponadto do Bellatora dołączyło dwóch weteranów UFC. Na gali Bellator 24 zobaczymy lekkiego Yvesa Edwardsa (MMA 37-16-1), natomiast na jeszcze nie ogłoszonej Bellator 28 zadebiutuje Rich Clementi (MMA 36-16-1).

7 KOMENTARZE

  1. Megumi Fuji 20-0
    Czyli jednak ktoś taki, jak niepokonany fighter w MMA istnieje 😉

  2. I nazywa się Cain Velasquez 🙂

    W sumie ja też jestem ciągle niepokonany w MMA 🙂

  3. Niepokonanych fighterów jest na pęczki. Ale nie ma takiego, który nie był by pokonany przez całą karierę.

  4. Rickson i jego 400 pojedynków bez przegranej? 🙂 Jego temat można przemilczeć bo może tu się bardzo długa dyskusja rozpętać. Oczywiście niczego mu nie odbieram bo dla mnie jest wirtuozem w tym co robi.

  5. O Ricksonie też czytałem. A Velazquezowi może się jeszcze noga podwinąć 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.