Rashad o Lyoto dla Sherdog.com:

Ten dzieciak jest fenomenalny. Jest nawet lepszy niż fenomenalny. Z walki na walkę wygląda coraz lepiej. Ale taki jest nasz biznes. To jest właśnie ta fajna część gdzie walczysz z gościem który wydaje się nie do pokonania. Ale potem znajdujesz jakiś sposób na niego i wtedy zwycięstwo jest jeszcze lepsze. Mówiąc o tym, mam na myśli że w zbroi Lyoto mogą być dziury które mogę odkryć oglądając uważnie jego walki. Nie ma zawodników których nie da się pokonać. Machida wygląda lepiej niż nie wiem co ale każdy słabe punkty. Każdy ma jakąś słabość.

Cały art tutaj

12 KOMENTARZE

  1. Tego sie nie spodziwealem po Evansie…z uwagi na jego podejscie do pzeciwników….Ale i tak Machida wygra:)(jak oczywiście dojdzie do ich walki)

  2. każdy jest do pokonania i to fakt że zawsze znajdzie sie silniejszy ale machida to taki fedor tyle że lżejszy heheheh póki co nie da sie go pokonać,można go nie lubic i mówić że jest nudny ale jest w tej chwili najlepszy w swojej kategorii i powinien dostać walkę o pas…napewo ja wygra:)

  3. chciałbym żeby machida zawalczył z wandem
    to by była walka ognia z wodą

  4. Lubie obu, wiec jesli mieliby sie zmierzyc niech wygra lepszy. Machida napewno nie podpali sie i nie wystawi jak Chuck. Poza tym facet jest chirurgiem na ringu i uderza wtedy gdy ma pewnosc ze cios dojdzie, bez improwizacji. Rashad szukalby szczescia w wymianach, a tych moze nie byc zbyt wiele. Fizycznie Machida jest w stanie zdominowac Rashada, a czym to sie konczy to widzielismy w walce z Thiago Silva. Kazda walka miedzy Dragonem Rampagem i Rashadem zapowiada wielkie emocje.

  5. Niech szuka – i tak nie znajdzie. Z kim by nie walczył następnej walki – strasznie mnie denerwuje i mam nadzieję, że dostanie po ryju. Nie mówię o byle jakiej wygranej – chce żeby w końcu ktoś go dobrze skasował! Jest mocno przeceniany, moim zdaniem to średni zawodnik i oliwa niebawem wyjdzie na wierzch!

  6. Rash będzie stac i czekac a Maihida będzie łaził 2 metry od Rasha w kółko:) Ale z z ich dwóch wole Rasha i mam nadzieje że zleje dupko brazylijskiemu japonczykowi!!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.