Po dłuższej przerwie wracamy z aktualizacją polskiego rankingu MMA. W ostatnich miesiącach nasi zawodnicy dostarczyli nam wielu emocji. Mieliśmy przyjemność oglądać ich boje w walkach o pas organizacji UFC, KSW, Bellator MMA oraz BAMMA. Za nami również debiut największej polskiej organizacji poza granicami kraju, chodzi oczywiście o londyńską galę KSW na Wembley Arena. Za sprawą listopadowej edycji Fight Exclusive Night mamy kandydata do tytułu  „Walka Roku”.

Ranking wagi ciężkiej opuszcza nieaktywny od ponad roku Jacek Czajczyński. Skorzystał na tym #10 Łukasz Parobiec, który aspiracje do pierwszej dziesiątki potwierdził wygraną walką w debiucie dla organizacji BAMMA, pokonując Jonathana Dargana.

#1 Tomasz Narkun wszedł w buty #2 Jana Błachowicza. Nie dość, że został mistrzem KSW to objął też fotel lidera zestawienia półciężkich. „Żyrafa” podczas londyńskiego KSW jako pierwszy zawodnik pokonał przed czasem dotychczasowego mistrza Gorana Reljicia, co w połączeniu z katastrofalnym występem Janka na gali UFC 193 w Las Vegas przeciwko Coreyemu Andersonowi zaowocowało zmianą lidera wagi półciężkiej w Polsce. #4 Michał Fijałka po krótkiej przerwie wraca na swoje stare miejsce. Szczeciński Berserker po raz drugi pokonuje Hracho Darpinyana na gali XCage 8. „Sztanga” zepchnął stopień niżej #5 Marcina Łazarza. Walczący w Anglii Polak stracił swój mistrzowski pas już w pierwszej obronie. Nowym mistrzem organizacji BAMMA został Paul Craig, który poddał naszego zawodnika trójkątem w pierwszej rundzie. Stopień wyżej wskakuje #10 Marcin Wójcik, dzięki zdecydowanemu zwycięstwu nad #14 Wojciechem Januszem podczas gali FEN 9.

W wadze średniej zmiana na podium. Efektowny występ #3 Krzysztofa Jotki na gali UFC w Dublinie gdzie wypunktował Scotta Askhama pozwolił na przeskoczenie #4 Tomasza Drwala. Podopieczny Mirka Oknińskiego #5 Marcin Naruszczka to jedna z dwóch największych niespodzianek tej aktualizacji. Będący poza zestawieniem Naruszczka wygrał na PLMMA w Legionowie z bardzo mocnym Grekiem Nikosem Sokolisem, który legitymował się passą pięciu wygranych przed czasem. Zaraz za pierwszą dziesiątka debiutuje pretendent do pasa organizacji Extreme Fighting Championship #11 Rafał Haratyk, który zapewnił sobie to miano zwycięstwem nad Warrenem Allisonem z RPA.

Ostatni nabytek rankingu wagi półśredniej opuszcza drugie miejsce. #3 Peter Sobotta szybko przegrał z Kylem Nokem, który kopnięciem na korpus wydobył z naszego zawodnika okrzyk bólu podczas galu UFC w Australii. Ponownie wiceliderem został #2 Aslambek Saidow po pierwszorundowej wygranej z Amerykaninem Samuelem Quito podczas ACB w Moskwie, tym samym wykonał kolejny krok do trzeciego starcia z #1 Borysem Mańkowskim. Debiutu KSW w Londynie nie będzie miło wspominał #5 Rafał Moks, który notuje spadek o jedną pozycję za sprawą błyskawicznej akcji bokserskiej wyspiarza Jima Wallheada. Gala FEN 9: Go For It! podarowała nam dwie nowe twarze w zestawieniu wagi półśredniej. Debiutant #9 Michał Michalski wyraźnie wygrał z #15 Rafałem Błachutą. Było to jego piąte zwycięstwo z rzędu. #10 Marcin Bandel to import z wagi lekkiej. „Bomba” szybko odprawił gilotyną Czecha Vacka.

Kolejna przegrana #3 Piotra Hallmanna w UFC powoduje spadek o jedno oczko. Brazylijski kowboj, Alex Oliveira, ciężko znokautował Piotrka w trzeciej rundzie pojedynku. Niestety wszystko wskazuje na to, że „Płetwal” pożegna się z UFC. Kolejną, już dziesiątą ofiarą zawodnika Ankosu MMA #2 Mateusza Gamrota został mocny Rosjanin Piraev, którego Mateusz zastopował w drugiej rundzie gali KSW w Londynie. Urażona duma rosyjskich zawodników po wypowiedziach „Gamera” rozpala nadzieje fanów na mocne zestawienia z udziałem Polaka. „Człowiek niespodzianka” – #4 Leszek Krakowski – zadziałał wbrew „regułom matematyki” i wygrał walkę z doświadczonym Andre Winnerem, dzięki czemu przygodę z rankingiem zaczyna z wysokiego „C”. Dwa oczka wyżej melduje się #5 Roman Szymański, który mocnym i szybkim krokiem zmierza po tytuł „Odkrycia Roku”, a jego ostatnia potyczka z Adrianem Golonkiewiczem jest mocnym kandydatem do „Walki Roku”. Niestety kolejnym polskim zawodnikiem, który został pobity w organizacji Absolute Berkut Chapioship jest #6 Adrian Zieliński przez co spada dwie pozycje niżej. Reprezentant Berkutu Arrachionu Olsztyn ustępował Rosjaninowi w każdym aspekcie walki. Sędziowie w swoim werdykcie byli jednogłośni.

W wadze piórkowej trwa pasjonujący, korespondencyjny pojedynek zawodników ze stajni MMA Cartel. Zarówno #1 Krzysztof Klaczek jak i #2 Filip Wolański wygrali swoje walki na gali IFN 1 z europejską czołówką tej dywizji, ich przeciwnikami byli, odpowiednio, Darko Banovic i Sergej Grecicho. W swojej pierwszej walce poza Polską #3 Kamil Łebkowski zachwycił. Reprezentant Poland Top Team już w pierwszej rundzie zafundował faworyzowanemu Anglikowi ciężki nokaut. Być może Kamil zrobił pierwszy krok do „dużych walk” za oceanem.

Co prawda waga musza w naszym kraju jest bardzo uboga i Marcin Lasota nie ma konkurentów do walki o pozycje rankingowe lecz nie możemy dłużej przedstawiać go jako lidera wagi koguciej. W związku z tym na szpicy prawdziwy lider „kogucich” w Polsce #1 Damian Szmigielski. Po bardzo wyrównanej walce z #4 Piotrem Olszynka sędziowie orzekli zwycięstwo #3 Rafała Czechowskiego z czym członkowie ekipy Silesian Cage Club nie mogli się pogodzić. W/w zwycięstwo upoważnia Rafała do awansu na najniższy stopień podium w swojej wadze. Olszynka długo nie odpoczywał i półtora miesiąca później pokonał na gali IFN #5 Dawida Pasternaka. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego nie może zaliczyć tego roku do udanych, zaliczył porażki w obu walkach.

W rankingu pound for pound mężczyzn trzęsienie ziemi. #2 Marcin Held nie dał rady Willowi Brooksowi w mistrzowskim boju dzięki czemu #1 Mamed Chalidow wraca na pozycję lidera. Reprezentanci Ankos MMA #3 Borys Mańkowski i #4 Mateusz Gamrot wspaniałą postawą na gali KSW: Road to Wembley zasługują na awans odpowiednio z #10 i #8 miejsca. #7 Tomasz Narkun jako lider wagi półciężkiej, pogromca Reljicia i mistrz KSW debiutuje w rankingu P4P. Krótki epizod w tym zestawieniu ma już za sobą #9 Krzysztof Jotko, dzięki zwycięstwu w Dublinie powraca. Błysk talentu młodszych kolegów muszą uznać spadający na ostatnie miejsce #10 Jan Błachowicz oraz przechodzący do rezerw Damian Grabowski.

W zestawieniu kobiet bez podziału na kategorie wagowe, awans o dwa oczka notuje #3 Katarzyna Lubońska po zwycięstwie nad Węgierką Ireną Racz.

Ranking PL. 

103 KOMENTARZE

 1. Gratulacje, ale te rankingi to czyste teoretyzowanie i łączenie wszystkich elementów w jedną całość, taki eklektyzm. Ale w MMA to w praktyce się nie potwierdza, myślę że Narkun mimo iż został KSW champion to poleglby z Jankiem

 2. Marcin Tybura zdążył już wygrać z Ante Deliją, a nadal w rankingu widnieje, że ostatnie walka to porażka z Puetzem.

  Także po wygranej Narkuna z Chorwatem myślałem, że zawita on na najwyższe miejsce podium. Pomimo tego, że Tomek najprawdopodobniej by przegrał w bezpośrednim starciu z Błachowiczem to właśnie on zasługuje na to miejsce, ostatnio 2 mocne wygrane, a Janek 2 słabe przegrane występy. To się broni i oczywistą sprawą jest, że wszystkie rankingi to takie "widzi mi się" osób je zestawiających.

 3. Znowu poślizg, bo ranking od wczoraj zaktualizowany. :crazy:
  Z takich błędów to Shamaev nie ma ostatniej wygranej zapisanej, ani zmienionego rekordu. Poza tym piszecie, że Chmielewski doczekał się 30 wygranej, a w jego rekordzie nadal widnieje 29.
  Narkun przed Błachowiczem się broni. Według mnie tylko Krakowski powinien być za Romańskim, Różański powinien zamienić się co najmniej z Zającem. Reszta w porządku.

 4. Marcin Jabłoński

  Nie. Stosuje się zamiennie.

  Nie wiem jak się stosuje. Sugeruję się banerem z KSW 32, czyli wychodzę z założenia, iż sam zawodnik chce by używano "Żyraf".

 5. MOIM ZDANIEM:
  Ciężka – Omielańczuk powinien być przed Włodarkiem, Porobiec przed Różalskim i Andryszakiem.
  Półciężka – Pasterniak powinien być 4.
  Średnia – Powinno się zastąpić miejscami Piechotę z Różą.
  Półśrednia – Idealnie.
  Lekka – Idealnie.
  Piórkowa – Idealnie.
  Kogucia – Idealnie.

 6. Omielanczuk nad Włodarkiem i dziwi mnie niska pozycja Sowińskiego a o Omenie na top 1 to zapomnieć można przez sympatie z portalem, nawet jakby zdobył mistrza UFC to Lasota lub ktoś inny byłby wyżej od niego.Szymański wyżej od Krakowskiego

 7. dla mnie Kowalewicz 15>Krakowski 4
  po tak zenujacej walce dziwne, ze w ogole znajduje sie w tym rankingu
  Rosholt przy nim wypada na bardzo efektownego zawodnika

 8. Trzyha

  po tak zenujacej walce

  zaden argument
  ranking sie liczy tylko na podstawie literek W albo L, metoda nie ma kompletnie zadnego znaczenia

 9. mat01

  zaden argument
  ranking sie liczy tylko na podstawie literek W albo L, metoda nie ma kompletnie zadnego znaczenia

  czyli jak ktos teraz pokona Winnera to od razu jest 4 w rankingu MMA? rekordy tez maja znaczenie? bo te 9 wygranych to na rywalach z rekordem 0-100

 10. Trzyha

  dla mnie Kowalewicz 15>Krakowski 4
  po tak zenujacej walce dziwne, ze w ogole znajduje sie w tym rankingu
  Rosholt przy nim wypada na bardzo efektownego zawodnika

  No tak, J.Kowalewicz ostatnimi czasy błyszczy niczym glaca D.White'a.

  L.Krakowski zaliczył solidne nazwisko, więc może i pozycja ocierająca się o podium jest adekwatną. Osobiście uważam, że jeden wynik nie jest zbyt miarodajny w przypadku czołowych lokat, ale widocznie wyniki konkurentów pozwalają Leszka tam upchać.

 11. Z tym Mamedem na szczycie p4p to chyba żart? Chłop nie walczył od roku i przeskakuje Helda, który stoczył 5-rundową bitwę o pas drugiej organizacji na świecie? Mogliście chociaż poczekać z jego intronizowaniem do gali w Krakowie…

  I jak już kilku zauważyło – Włodarek nad Omielańczukiem to też kpina. Myślałem, że już wszyscy sobie dali na wstrzymanie z tym talentem.

 12. cypher

  Myślałem, że już wszyscy sobie dali na wstrzymanie z tym talentem.

  No co Ty. Nawet po ostatnich walkach byłby murowanym faworytem do gwałtu na Bedorfie.

 13. mnih3.0

  No tak, J.Kowalewicz ostatnimi czasy błyszczy niczym glaca D.White'a.

  L.Krakowski zaliczył solidne nazwisko, więc może i pozycja ocierająca się o podium jest adekwatną. Osobiście uważam, że jeden wynik nie jest zbyt miarodajny w przypadku czołowych lokat, ale widocznie wyniki konkurentów pozwalają Leszka tam upchać.

  ta dalej sobie tlumacz, dostal 4 miejsce bo jest zawodnikiem KSW

 14. cypher

  Z tym Mamedem na szczycie p4p to chyba żart? Chłop nie walczył od roku i przeskakuje Helda, który stoczył 5-rundową bitwę o pas drugiej organizacji na świecie? Mogliście chociaż poczekać z jego intronizowaniem do gali w Krakowie…

  I jak już kilku zauważyło – Włodarek nad Omielańczukiem to też kpina. Myślałem, że już wszyscy sobie dali na wstrzymanie z tym talentem.

  Kogo takiego pokonał Daniel żeby być z taką oczywistością twierdzić, że ma być nad Komarem? Nie bez znaczenia jest fakt, że Panowie walczyli ze sobą. To nie jest coś, co jest silnym argumentem, ponieważ miało miejsce w 2011 roku, ale kiedy zawodnicy są tak blisko siebie trzeba wziąć pod uwagę mniejsze rzeczy. Dodam, że redakcja nie była jednomyślna w tej sprawie.

 15. Trzyha

  ta dalej sobie tlumacz, dostal 4 miejsce bo jest zawodnikiem KSW

  Powoływałeś się na Kowalewicza, który również jest zawodnikiem KSW…
  Nie ma co bić piany. To czy Krakowski zasługuje czy też nie na tę lokatę zostanie zweryfikowane przy okazji kolejnego występu w KSW. Kto wie, może zmierzy się właśnie z Jakubem? Choć uważam, że bardziej adekwatny byłby Grudniewski 😉

 16. Trzyha

  ta dalej sobie tlumacz, dostal 4 miejsce bo jest zawodnikiem KSW

  Powoływałeś się na Kowalewicza, który również jest zawodnikiem KSW…
  Nie ma co bić piany. To czy Krakowski zasługuje czy też nie na tę lokatę zostanie zweryfikowane przy okazji kolejnego występu w KSW. Kto wie, może zmierzy się właśnie z Jakubem? Choć uważam, że bardziej adekwatny byłby Grudniewski 😉

 17. Marcin Jabłoński

  Kogo takiego pokonał Daniel żeby być z taką oczywistością twierdzić, że ma być nad Komarem? Nie bez znaczenia jest fakt, że Panowie walczyli ze sobą. To nie jest coś, co jest silnym argumentem, ponieważ miało miejsce w 2011 roku, ale kiedy zawodnicy są tak blisko siebie trzeba wziąć pod uwagę mniejsze rzeczy. Dodam, że redakcja nie była jednomyślna w tej sprawie.

  A kogo takiego pokonał Włodarek? Bajora i Andryszaka? Ważne, że jego ostatnia walka jest przegrana, a Daniela wygrana. Do tego dużo wyżej cenię porażkę przez decyzję z Rosholtem niż oba te zwycięstwa Komara. Argument o ich wspólnej walce 4 lata temu ma taką samą siłę jak ten, że jeden jest zawodnikiem KSW, a drugi UFC…

 18. Marcin Jabłoński

  Kogo takiego pokonał Daniel żeby być z taką oczywistością twierdzić, że ma być nad Komarem? Nie bez znaczenia jest fakt, że Panowie walczyli ze sobą. To nie jest coś, co jest silnym argumentem, ponieważ miało miejsce w 2011 roku, ale kiedy zawodnicy są tak blisko siebie trzeba wziąć pod uwagę mniejsze rzeczy. Dodam, że redakcja nie była jednomyślna w tej sprawie.

  A kogo takiego pokonał Włodarek? Bajora i Andryszaka? Ważne, że jego ostatnia walka jest przegrana, a Daniela wygrana. Do tego dużo wyżej cenię porażkę przez decyzję z Rosholtem niż oba te zwycięstwa Komara. Argument o ich wspólnej walce 4 lata temu ma taką samą siłę jak ten, że jeden jest zawodnikiem KSW, a drugi UFC…

 19. cypher

  Do tego dużo wyżej cenię porażkę przez decyzję z Rosholtem niż oba te zwycięstwa Komara.

  Jeśli chodzi o argumenty to jest to idealny przykład "żadnego". Akurat styl jest mało ważny w rankingach, ale jesli cenisz sobie leżenie na plecach przez 3 rundy to mam od tej chwili złe zdanie na Twój temat jako fana MMA :crazy:

 20. cypher

  Do tego dużo wyżej cenię porażkę przez decyzję z Rosholtem niż oba te zwycięstwa Komara.

  Jeśli chodzi o argumenty to jest to idealny przykład "żadnego". Akurat styl jest mało ważny w rankingach, ale jesli cenisz sobie leżenie na plecach przez 3 rundy to mam od tej chwili złe zdanie na Twój temat jako fana MMA :crazy:

 21. mnih3.0

  Powoływałeś się na Kowalewicza, który również jest zawodnikiem KSW…
  Nie ma co bić piany. To czy Krakowski zasługuje czy też nie na tę lokatę zostanie zweryfikowane przy okazji kolejnego występu w KSW. Kto wie, może zmierzy się właśnie z Jakubem? Choć uważam, że bardziej adekwatny byłby Grudniewski 😉

  wystarczy posluchac szklanej szczeki jak wychwalali Krakowskiego propaganda niczym Stalina, to byla najgorsza walka dekady, a wedug osob z ss to byla niespodzianka roku :pray:
  teraz kazdy moze sobie nabic rekord na jakiś ogórkach z rekordami 0-100, pokonać Winnera i będzie prawie najlepszym polskim lekkim :applause:

 22. mnih3.0

  Powoływałeś się na Kowalewicza, który również jest zawodnikiem KSW…
  Nie ma co bić piany. To czy Krakowski zasługuje czy też nie na tę lokatę zostanie zweryfikowane przy okazji kolejnego występu w KSW. Kto wie, może zmierzy się właśnie z Jakubem? Choć uważam, że bardziej adekwatny byłby Grudniewski 😉

  wystarczy posluchac szklanej szczeki jak wychwalali Krakowskiego propaganda niczym Stalina, to byla najgorsza walka dekady, a wedug osob z ss to byla niespodzianka roku :pray:
  teraz kazdy moze sobie nabic rekord na jakiś ogórkach z rekordami 0-100, pokonać Winnera i będzie prawie najlepszym polskim lekkim :applause:

 23. Kałoburza w wątkach o rankingach nigdy nie zawodzi! O takie cohones hejciłem <otwiera kolejna paczkę chipsów, wyciskajac pryszcze i strzelając z napleta> 😀

 24. Kałoburza w wątkach o rankingach nigdy nie zawodzi! O takie cohones hejciłem <otwiera kolejna paczkę chipsów, wyciskajac pryszcze i strzelając z napleta> 😀

 25. Trzyha

  wystarczy posluchac szklanej szczeki jak wychwalali Krakowskiego propaganda niczym Stalina, to byla najgorsza walka dekady, a wedug osob z ss to byla niespodzianka roku :pray:
  teraz kazdy moze sobie nabic rekord na jakiś ogórkach z rekordami 0-100, pokonać Winnera i będzie prawie najlepszym polskim lekkim :applause:

  Jeżeli pokonanie CZOŁOWEGO, podkreślam CZOŁOWEGO brytyjskiego lekkiego jest dla Ciebie nic nie znaczące to się zastanawiam co by takim czymś było 😉 A że styl tej wygranej był jaki był to już swoją drogą, co najważniejsze zwycięzców się nie sądzi. Skalp Krakowskiego w postaci pokonania Anglika jest naprawdę mocny, ewentualnie zmieniłbym miejscami w rankingu Leszka z Romanem, ale poza tym wszystko jest jak najbardziej zasłużone.

 26. Trzyha

  wystarczy posluchac szklanej szczeki jak wychwalali Krakowskiego propaganda niczym Stalina, to byla najgorsza walka dekady, a wedug osob z ss to byla niespodzianka roku :pray:
  teraz kazdy moze sobie nabic rekord na jakiś ogórkach z rekordami 0-100, pokonać Winnera i będzie prawie najlepszym polskim lekkim :applause:

  Jeżeli pokonanie CZOŁOWEGO, podkreślam CZOŁOWEGO brytyjskiego lekkiego jest dla Ciebie nic nie znaczące to się zastanawiam co by takim czymś było 😉 A że styl tej wygranej był jaki był to już swoją drogą, co najważniejsze zwycięzców się nie sądzi. Skalp Krakowskiego w postaci pokonania Anglika jest naprawdę mocny, ewentualnie zmieniłbym miejscami w rankingu Leszka z Romanem, ale poza tym wszystko jest jak najbardziej zasłużone.

 27. Marcin Jabłoński

  jesli cenisz sobie leżenie na plecach przez 3 rundy

  Nie cenię, ale doceniam jeśli jest to leżenie pod zawodnikiem z rekordem 6-1 w UFC.

  Nie zgodzę się z tym, że styl w jakim się wygrywa/przegrywa nie ma znaczenia w rankingach. Świeży przykład z UFC – Valerie po przegranej z Aśką podskoczyła o 2 pozycje w rankingu. Zakładam, że gdyby została znokautowana w pierwszej rundzie to wyleciałaby poza top10…

 28. Marcin Jabłoński

  jesli cenisz sobie leżenie na plecach przez 3 rundy

  Nie cenię, ale doceniam jeśli jest to leżenie pod zawodnikiem z rekordem 6-1 w UFC.

  Nie zgodzę się z tym, że styl w jakim się wygrywa/przegrywa nie ma znaczenia w rankingach. Świeży przykład z UFC – Valerie po przegranej z Aśką podskoczyła o 2 pozycje w rankingu. Zakładam, że gdyby została znokautowana w pierwszej rundzie to wyleciałaby poza top10…

 29. dewutrn

  Jeżeli pokonanie CZOŁOWEGO, podkreślam CZOŁOWEGO brytyjskiego lekkiego jest dla Ciebie nic nie znaczące to się zastanawiam co by takim czymś było 😉 A że styl tej wygranej był jaki był to już swoją drogą, co najważniejsze zwycięzców się nie sądzi. Skalp Krakowskiego w postaci pokonania Anglika jest naprawdę mocny, ewentualnie zmieniłbym miejscami w rankingu Leszka z Romanem, ale poza tym wszystko jest jak najbardziej zasłużone.

  czolowego? gosc jest na 212 miejscu ogolnie i 9 w UK fightmatrix to faktycznie czlowy :pray:

 30. dewutrn

  Jeżeli pokonanie CZOŁOWEGO, podkreślam CZOŁOWEGO brytyjskiego lekkiego jest dla Ciebie nic nie znaczące to się zastanawiam co by takim czymś było 😉 A że styl tej wygranej był jaki był to już swoją drogą, co najważniejsze zwycięzców się nie sądzi. Skalp Krakowskiego w postaci pokonania Anglika jest naprawdę mocny, ewentualnie zmieniłbym miejscami w rankingu Leszka z Romanem, ale poza tym wszystko jest jak najbardziej zasłużone.

  czolowego? gosc jest na 212 miejscu ogolnie i 9 w UK fightmatrix to faktycznie czlowy :pray:

 31. Moje podsumowanie 🙂 :1. Bardzo dobrze że Żyraf wskoczył za Błachowicza.2 . Bardzo dobrze że Jotko jest przed Drwalem3. Kwestia Omielańczuka i Włodarka rzeczywiscie może być sporna , osobiście uważam że kolejność powinna być odwrotna i to zawodnik UFC powinien być z przodu 4. 1. miejsce Mameda w kategorii Pound for pound jest kontrowersyjne5. Bardzo dobrze że Lasota został zdjęty z 1 miejsca po jego ostatnich występach.6. Różalski nie powinien być w TOP 10 , po jego ostaniej walce chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości.7. Moks na 5 miejsu ? Chyba nie zasłuje na tak wysokie miejsce

 32. Trzyha

  czolowego? gosc jest na 212 miejscu ogolnie i 9 w UK fightmatrix to faktycznie czlowy :pray:

  Chyba logiczne, że po niespodziewanej porażce z Krakowskim wyraźnie spadł w tych wszystkich rankingach…

 33. Trzyha

  czolowego? gosc jest na 212 miejscu ogolnie i 9 w UK fightmatrix to faktycznie czlowy :pray:

  Chyba logiczne, że po niespodziewanej porażce z Krakowskim wyraźnie spadł w tych wszystkich rankingach…

 34. Assocati

  Jeśli Jotko jest przed Drwalem, to Materla powinien być za Drwalem.

  Materla za Drwalem po ich ostatnim pojedynku ? Przeraża mnie logiczne podejście do tematu niektórych…

 35. Assocati

  Jeśli Jotko jest przed Drwalem, to Materla powinien być za Drwalem.

  Materla za Drwalem po ich ostatnim pojedynku ? Przeraża mnie logiczne podejście do tematu niektórych…

 36. dewutrn

  Materla za Drwalem po ich ostatnim pojedynku ? Przeraża mnie logiczne podejście do tematu niektórych…

  Słaba dyspozycja Drwala po ogromnej kontuzji ?
  Gdyby Drwal był w 100 % formy to max w 2R byłby koniec.

 37. dewutrn

  Materla za Drwalem po ich ostatnim pojedynku ? Przeraża mnie logiczne podejście do tematu niektórych…

  Słaba dyspozycja Drwala po ogromnej kontuzji ?
  Gdyby Drwal był w 100 % formy to max w 2R byłby koniec.

 38. Zawiodłem się, liczyłem na większą gównoburzę. Assocati dwoi się i troi, ale sam nie podtrzyma tej pięknej tradycji wylewania pomyj na redaktorów układających ranking. Cohones, do boju!
  Poważniej- do niewielu rzeczy można się przyczepić, kontrowersje przy tego typu zestawieniach muszą być zawsze, ale ogólnie na duży plus.

 39. Zawiodłem się, liczyłem na większą gównoburzę. Assocati dwoi się i troi, ale sam nie podtrzyma tej pięknej tradycji wylewania pomyj na redaktorów układających ranking. Cohones, do boju!
  Poważniej- do niewielu rzeczy można się przyczepić, kontrowersje przy tego typu zestawieniach muszą być zawsze, ale ogólnie na duży plus.

 40. Dopiero teraz spokojnie przeanalizowałem cały ranking i generalnie oceniam go bardzo pozytywnie, ale rzucają się w oczy małe błędy, o których już niektórzy użytkownicy wspominali. Ja sam dostrzegłem następujące pomyłki:
  – nieaktualny ranking Marcina Tybury, zapomnieliście o ostatniej wygranej z Deliją,
  – rekord Pudziana po walce z Grahamem to 9-4-1, a nie 9-3-1,
  – ta sama sytuacja jest z rekordem Antka Chmielewskiego, po tej całej "walce" z Dylewskim ma już na koncie 30 zwycięstw, nie 29,
  – wgl nie została uwzględniona ostatnia walka Arbiego Shamaeva, nie tylko jeżeli chodzi o rekord, ale także opis ostatniej walki, zapomnieliście o tym pojedynku z WCA Fight Night.

  Jeżeli chodzi o poszczególne miejsca to w większości zgadzam się z Waszymi propozycjami. Zastanawiałbym się jedynie nad pojedynczymi przypadkami zamiany miejscami w następujących sytuacjach: Włodarek – Omielańczuk, Zając – Różański, Krakowski – Szymański, no i w sumie nie wiem czy Wolański po ostatniej wygranej z mocnym Grecicho nie zasłużył już na pozycję lidera w wadze piórkowej, przed Krzysztofem Klaczkiem. No ale wiadomo, że to jest ranking i dyskusja, oczywiście w ramach LOGICZNEGO argumentowania być musi i o to generalnie chodzi 🙂
  I jeszcze jedno pytanie, czemu Marcin Lasota akurat teraz wypadł z rankingu kategorii koguciej ? Wiem, że jego kategoria musza jest za słabo obsadzona żeby układać do niej ranking, dlatego też do tej pory BJ notowany był w wyższej kategorii. No ale tutaj moje pytanie po prostu z czystej ciekawości, czemu właśnie teraz postanowiliście to zmienić i usunąć go z rankingu kogucich ?

 41. Dopiero teraz spokojnie przeanalizowałem cały ranking i generalnie oceniam go bardzo pozytywnie, ale rzucają się w oczy małe błędy, o których już niektórzy użytkownicy wspominali. Ja sam dostrzegłem następujące pomyłki:
  – nieaktualny ranking Marcina Tybury, zapomnieliście o ostatniej wygranej z Deliją,
  – rekord Pudziana po walce z Grahamem to 9-4-1, a nie 9-3-1,
  – ta sama sytuacja jest z rekordem Antka Chmielewskiego, po tej całej "walce" z Dylewskim ma już na koncie 30 zwycięstw, nie 29,
  – wgl nie została uwzględniona ostatnia walka Arbiego Shamaeva, nie tylko jeżeli chodzi o rekord, ale także opis ostatniej walki, zapomnieliście o tym pojedynku z WCA Fight Night.

  Jeżeli chodzi o poszczególne miejsca to w większości zgadzam się z Waszymi propozycjami. Zastanawiałbym się jedynie nad pojedynczymi przypadkami zamiany miejscami w następujących sytuacjach: Włodarek – Omielańczuk, Zając – Różański, Krakowski – Szymański, no i w sumie nie wiem czy Wolański po ostatniej wygranej z mocnym Grecicho nie zasłużył już na pozycję lidera w wadze piórkowej, przed Krzysztofem Klaczkiem. No ale wiadomo, że to jest ranking i dyskusja, oczywiście w ramach LOGICZNEGO argumentowania być musi i o to generalnie chodzi 🙂
  I jeszcze jedno pytanie, czemu Marcin Lasota akurat teraz wypadł z rankingu kategorii koguciej ? Wiem, że jego kategoria musza jest za słabo obsadzona żeby układać do niej ranking, dlatego też do tej pory BJ notowany był w wyższej kategorii. No ale tutaj moje pytanie po prostu z czystej ciekawości, czemu właśnie teraz postanowiliście to zmienić i usunąć go z rankingu kogucich ?

 42. dewutrn

  Dopiero teraz spokojnie przeanalizowałem cały ranking i generalnie oceniam go bardzo pozytywnie, ale rzucają się w oczy małe błędy, o których już niektórzy użytkownicy wspominali. Ja sam dostrzegłem następujące pomyłki:
  – nieaktualny ranking Marcina Tybury, zapomnieliście o ostatniej wygranej z Deliją,
  – rekord Pudziana po walce z Grahamem to 9-4-1, a nie 9-3-1,
  – ta sama sytuacja jest z rekordem Antka Chmielewskiego, po tej całej "walce" z Dylewskim ma już na koncie 30 zwycięstw, nie 29,
  – wgl nie została uwzględniona ostatnia walka Arbiego Shamaeva, nie tylko jeżeli chodzi o rekord, ale także opis ostatniej walki, zapomnieliście o tym pojedynku z WCA Fight Night.

  Jeżeli chodzi o poszczególne miejsca to w większości zgadzam się z Waszymi propozycjami. Zastanawiałbym się jedynie nad pojedynczymi przypadkami zamiany miejscami w następujących sytuacjach: Włodarek – Omielańczuk, Zając – Różański, Krakowski – Szymański, no i w sumie nie wiem czy Wolański po ostatniej wygranej z mocnym Grecicho nie zasłużył już na pozycję lidera w wadze piórkowej, przed Krzysztofem Klaczkiem. No ale wiadomo, że to jest ranking i dyskusja, oczywiście w ramach LOGICZNEGO argumentowania być musi i o to generalnie chodzi 🙂
  I jeszcze jedno pytanie, czemu Marcin Lasota akurat teraz wypadł z rankingu kategorii koguciej ? Wiem, że jego kategoria musza jest za słabo obsadzona żeby układać do niej ranking, dlatego też do tej pory BJ notowany był w wyższej kategorii. No ale tutaj moje pytanie po prostu z czystej ciekawości, czemu właśnie teraz postanowiliście to zmienić i usunąć go z rankingu kogucich ?

  Odpowiem jutro. Mam chujowy dzień…

 43. dewutrn

  Dopiero teraz spokojnie przeanalizowałem cały ranking i generalnie oceniam go bardzo pozytywnie, ale rzucają się w oczy małe błędy, o których już niektórzy użytkownicy wspominali. Ja sam dostrzegłem następujące pomyłki:
  – nieaktualny ranking Marcina Tybury, zapomnieliście o ostatniej wygranej z Deliją,
  – rekord Pudziana po walce z Grahamem to 9-4-1, a nie 9-3-1,
  – ta sama sytuacja jest z rekordem Antka Chmielewskiego, po tej całej "walce" z Dylewskim ma już na koncie 30 zwycięstw, nie 29,
  – wgl nie została uwzględniona ostatnia walka Arbiego Shamaeva, nie tylko jeżeli chodzi o rekord, ale także opis ostatniej walki, zapomnieliście o tym pojedynku z WCA Fight Night.

  Jeżeli chodzi o poszczególne miejsca to w większości zgadzam się z Waszymi propozycjami. Zastanawiałbym się jedynie nad pojedynczymi przypadkami zamiany miejscami w następujących sytuacjach: Włodarek – Omielańczuk, Zając – Różański, Krakowski – Szymański, no i w sumie nie wiem czy Wolański po ostatniej wygranej z mocnym Grecicho nie zasłużył już na pozycję lidera w wadze piórkowej, przed Krzysztofem Klaczkiem. No ale wiadomo, że to jest ranking i dyskusja, oczywiście w ramach LOGICZNEGO argumentowania być musi i o to generalnie chodzi 🙂
  I jeszcze jedno pytanie, czemu Marcin Lasota akurat teraz wypadł z rankingu kategorii koguciej ? Wiem, że jego kategoria musza jest za słabo obsadzona żeby układać do niej ranking, dlatego też do tej pory BJ notowany był w wyższej kategorii. No ale tutaj moje pytanie po prostu z czystej ciekawości, czemu właśnie teraz postanowiliście to zmienić i usunąć go z rankingu kogucich ?

  Odpowiem jutro. Mam chujowy dzień…

 44. Chlewickiego widzę gdzieś na 7 pozycji. Przed Sajewskim, Ziółkowskim i Teodorczukiem na pewno.

 45. Chlewickiego widzę gdzieś na 7 pozycji. Przed Sajewskim, Ziółkowskim i Teodorczukiem na pewno.

 46. Mogę zrozumieć dyskusje nad miejscem, jeśli są do tego logiczne przesłanki.

  Assocati

  Słaba dyspozycja Drwala po ogromnej kontuzji ?
  Gdyby Drwal był w 100 % formy to max w 2R byłby koniec.

  Ale coś takiego to szczyt głupoty.
  A gdyby Pudzian miał kondycję to paaanie!

 47. Mogę zrozumieć dyskusje nad miejscem, jeśli są do tego logiczne przesłanki.

  Assocati

  Słaba dyspozycja Drwala po ogromnej kontuzji ?
  Gdyby Drwal był w 100 % formy to max w 2R byłby koniec.

  Ale coś takiego to szczyt głupoty.
  A gdyby Pudzian miał kondycję to paaanie!

 48. mat01

  Mogę zrozumieć dyskusje nad miejscem, jeśli są do tego logiczne przesłanki.

  Ale coś takiego to szczyt głupoty.
  A gdyby Pudzian miał kondycję to paaanie!

  Ehh..
  Tylko, że Pudzian nigdy nie miał kondycji, a Drwal był nie raz w sztosie, że hej.
  Słabsza dyspozycja spowodowana kontuzją.. serio nie widzisz różnicy ?
  Sory głupie pytanie, skoro porównujesz pudziana to nie rozumiesz.

  :sad::boystop:

 49. mat01

  Mogę zrozumieć dyskusje nad miejscem, jeśli są do tego logiczne przesłanki.

  Ale coś takiego to szczyt głupoty.
  A gdyby Pudzian miał kondycję to paaanie!

  Ehh..
  Tylko, że Pudzian nigdy nie miał kondycji, a Drwal był nie raz w sztosie, że hej.
  Słabsza dyspozycja spowodowana kontuzją.. serio nie widzisz różnicy ?
  Sory głupie pytanie, skoro porównujesz pudziana to nie rozumiesz.

  :sad::boystop:

 50. Assocati

  Ehh..
  Tylko, że Pudzian nigdy nie miał kondycji, a Drwal był nie raz w sztosie, że hej.
  Słabsza dyspozycja spowodowana kontuzją.. serio nie widzisz różnicy ?
  Sory głupie pytanie, skoro porównujesz pudziana to nie rozumiesz.

  :sad::boystop:

  Czlowieku, to Ty NICZEGO nie rozumiesz. W ustalaniu rankingu liczy sie tylko kto z kim wygral czy przegral, redaktorzy maja w dupie czy kogos glowa bolala, czy byl po kontuzji, czy mial sraczke. Prosciej sie wyjasnic nie da.

 51. Assocati

  Ehh..
  Tylko, że Pudzian nigdy nie miał kondycji, a Drwal był nie raz w sztosie, że hej.
  Słabsza dyspozycja spowodowana kontuzją.. serio nie widzisz różnicy ?
  Sory głupie pytanie, skoro porównujesz pudziana to nie rozumiesz.

  :sad::boystop:

  Czlowieku, to Ty NICZEGO nie rozumiesz. W ustalaniu rankingu liczy sie tylko kto z kim wygral czy przegral, redaktorzy maja w dupie czy kogos glowa bolala, czy byl po kontuzji, czy mial sraczke. Prosciej sie wyjasnic nie da.

 52. dewutrn

  Dopiero teraz spokojnie przeanalizowałem cały ranking i generalnie oceniam go bardzo pozytywnie, ale rzucają się w oczy małe błędy, o których już niektórzy użytkownicy wspominali. Ja sam dostrzegłem następujące pomyłki:
  – nieaktualny ranking Marcina Tybury, zapomnieliście o ostatniej wygranej z Deliją,
  – rekord Pudziana po walce z Grahamem to 9-4-1, a nie 9-3-1,
  – ta sama sytuacja jest z rekordem Antka Chmielewskiego, po tej całej "walce" z Dylewskim ma już na koncie 30 zwycięstw, nie 29,
  – wgl nie została uwzględniona ostatnia walka Arbiego Shamaeva, nie tylko jeżeli chodzi o rekord, ale także opis ostatniej walki, zapomnieliście o tym pojedynku z WCA Fight Night.

  Jeżeli chodzi o poszczególne miejsca to w większości zgadzam się z Waszymi propozycjami. Zastanawiałbym się jedynie nad pojedynczymi przypadkami zamiany miejscami w następujących sytuacjach: Włodarek – Omielańczuk, Zając – Różański, Krakowski – Szymański, no i w sumie nie wiem czy Wolański po ostatniej wygranej z mocnym Grecicho nie zasłużył już na pozycję lidera w wadze piórkowej, przed Krzysztofem Klaczkiem. No ale wiadomo, że to jest ranking i dyskusja, oczywiście w ramach LOGICZNEGO argumentowania być musi i o to generalnie chodzi 🙂
  I jeszcze jedno pytanie, czemu Marcin Lasota akurat teraz wypadł z rankingu kategorii koguciej ? Wiem, że jego kategoria musza jest za słabo obsadzona żeby układać do niej ranking, dlatego też do tej pory BJ notowany był w wyższej kategorii. No ale tutaj moje pytanie po prostu z czystej ciekawości, czemu właśnie teraz postanowiliście to zmienić i usunąć go z rankingu kogucich ?

  Włodarek – Omielańczuk – już o tym pisałem, redakcja nie była jednomyślna. Ja byłem za aktualnym rozwiązaniem. Wiadomo, że w rankingach na dalszym planie są styl, czy sposób wygranej, ale nie sposób zwrócić uwagi na to, że Komar wygrywał z Olim i przegrał przez dyskwalifikację. De la Rocha nie jest tez rywalem najwyższych lotów.

  DYGRESJA. W naszym rozumowaniu rankingowym nie istnieje coś takiego, jak w UFC, Letourneau przegrywa i awansuje o swa miejsca. Chore.

  Zając – Różański – Gdyby Maciek wygrał swoje ostatnie walki z pierwotnymi rywali na 100 % byłby przed Zajcem. Na te chwilę uważamy, że to Zając ma na rozkładzie lepszych przeciwników. Wygrana z Amedovskim raczej pozwoli Maćkowi na awans.

  Krakowski – Szymański – Roman na tę chwilę nie ma na rozkładzie zawodnika na poziomie Winnera. Tutaj sprawa jest bardzo prosta.

  Wolański – Klaczek – redkacja w tym przypadku równiez nie była jednomyślna. Po głebokiej analizie, która przedlużyła publikację aktualizacji, stwierdzilismy, że Grecicho w obecnej formie i sposobie prowadzenia kariery przez jego menedżment jest odrobinę gorszym skalpem niż Baniović.

  Jeśli chodzi o Lasotę to sprawa trwała bardzo długo. Miał to byc etap przejściowy, mieliśmy nadzieję, że uda się sklecić ranking muszej chociaż z 5 zawodników, jednak nie ma to sensu. Dalsze utrzymywanie takiej sytuacji nie byłoby w porządku w stosunku do kogucich.

 53. dewutrn

  Dopiero teraz spokojnie przeanalizowałem cały ranking i generalnie oceniam go bardzo pozytywnie, ale rzucają się w oczy małe błędy, o których już niektórzy użytkownicy wspominali. Ja sam dostrzegłem następujące pomyłki:
  – nieaktualny ranking Marcina Tybury, zapomnieliście o ostatniej wygranej z Deliją,
  – rekord Pudziana po walce z Grahamem to 9-4-1, a nie 9-3-1,
  – ta sama sytuacja jest z rekordem Antka Chmielewskiego, po tej całej "walce" z Dylewskim ma już na koncie 30 zwycięstw, nie 29,
  – wgl nie została uwzględniona ostatnia walka Arbiego Shamaeva, nie tylko jeżeli chodzi o rekord, ale także opis ostatniej walki, zapomnieliście o tym pojedynku z WCA Fight Night.

  Jeżeli chodzi o poszczególne miejsca to w większości zgadzam się z Waszymi propozycjami. Zastanawiałbym się jedynie nad pojedynczymi przypadkami zamiany miejscami w następujących sytuacjach: Włodarek – Omielańczuk, Zając – Różański, Krakowski – Szymański, no i w sumie nie wiem czy Wolański po ostatniej wygranej z mocnym Grecicho nie zasłużył już na pozycję lidera w wadze piórkowej, przed Krzysztofem Klaczkiem. No ale wiadomo, że to jest ranking i dyskusja, oczywiście w ramach LOGICZNEGO argumentowania być musi i o to generalnie chodzi 🙂
  I jeszcze jedno pytanie, czemu Marcin Lasota akurat teraz wypadł z rankingu kategorii koguciej ? Wiem, że jego kategoria musza jest za słabo obsadzona żeby układać do niej ranking, dlatego też do tej pory BJ notowany był w wyższej kategorii. No ale tutaj moje pytanie po prostu z czystej ciekawości, czemu właśnie teraz postanowiliście to zmienić i usunąć go z rankingu kogucich ?

  Włodarek – Omielańczuk – już o tym pisałem, redakcja nie była jednomyślna. Ja byłem za aktualnym rozwiązaniem. Wiadomo, że w rankingach na dalszym planie są styl, czy sposób wygranej, ale nie sposób zwrócić uwagi na to, że Komar wygrywał z Olim i przegrał przez dyskwalifikację. De la Rocha nie jest tez rywalem najwyższych lotów.

  DYGRESJA. W naszym rozumowaniu rankingowym nie istnieje coś takiego, jak w UFC, Letourneau przegrywa i awansuje o swa miejsca. Chore.

  Zając – Różański – Gdyby Maciek wygrał swoje ostatnie walki z pierwotnymi rywali na 100 % byłby przed Zajcem. Na te chwilę uważamy, że to Zając ma na rozkładzie lepszych przeciwników. Wygrana z Amedovskim raczej pozwoli Maćkowi na awans.

  Krakowski – Szymański – Roman na tę chwilę nie ma na rozkładzie zawodnika na poziomie Winnera. Tutaj sprawa jest bardzo prosta.

  Wolański – Klaczek – redkacja w tym przypadku równiez nie była jednomyślna. Po głebokiej analizie, która przedlużyła publikację aktualizacji, stwierdzilismy, że Grecicho w obecnej formie i sposobie prowadzenia kariery przez jego menedżment jest odrobinę gorszym skalpem niż Baniović.

  Jeśli chodzi o Lasotę to sprawa trwała bardzo długo. Miał to byc etap przejściowy, mieliśmy nadzieję, że uda się sklecić ranking muszej chociaż z 5 zawodników, jednak nie ma to sensu. Dalsze utrzymywanie takiej sytuacji nie byłoby w porządku w stosunku do kogucich.

 54. Marcin Jabłoński

  Wygrana z Amedovskim raczej pozwoli Maćkowi na awans.

  Z Jackiem Hermanssonem. Oczywiście w przypadkuMR musiała pojawić się zmiana, ale tym razem szczęśliwie na mocniejsze nazwisko.

 55. Marcin Jabłoński

  Wygrana z Amedovskim raczej pozwoli Maćkowi na awans.

  Z Jackiem Hermanssonem. Oczywiście w przypadkuMR musiała pojawić się zmiana, ale tym razem szczęśliwie na mocniejsze nazwisko.

 56. Marcin Jabłoński

  nie sposób zwrócić uwagi na to, że Komar wygrywał z Olim i przegrał przez dyskwalifikację

  Marcin Jabłoński

  Akurat styl jest mało ważny w rankingach

  Trochę wybiórcza ta Twoja logika. Przegrana to przegrana. Do tego przecież u dwóch sędziów był remis po dwóch rundach, a do końca walki została jeszcze grubo ponad połowa trzeciej rundy. Rozumiem, że udzielił się Wam nastrój Lewandowskiego, który w jednym z wywiadów powiedział, że do momentu dyskwalifikacji Włodarek niszczył i upokarzał Oliego…

 57. Marcin Jabłoński

  nie sposób zwrócić uwagi na to, że Komar wygrywał z Olim i przegrał przez dyskwalifikację

  Marcin Jabłoński

  Akurat styl jest mało ważny w rankingach

  Trochę wybiórcza ta Twoja logika. Przegrana to przegrana. Do tego przecież u dwóch sędziów był remis po dwóch rundach, a do końca walki została jeszcze grubo ponad połowa trzeciej rundy. Rozumiem, że udzielił się Wam nastrój Lewandowskiego, który w jednym z wywiadów powiedział, że do momentu dyskwalifikacji Włodarek niszczył i upokarzał Oliego…

 58. cypher

  Trochę wybiórcza ta Twoja logika. Przegrana to przegrana. Do tego przecież u dwóch sędziów był remis po dwóch rundach, a do końca walki została jeszcze grubo ponad połowa trzeciej rundy. Rozumiem, że udzielił się Wam nastrój Lewandowskiego, który w jednym z wywiadów powiedział, że do momentu dyskwalifikacji Włodarek niszczył i upokarzał Oliego…

  Nie cytuj mnie wyrywając coś z kontekstu. Zdanie zaczynało się od "Wiadomo, że w rankingach na dalszym planie są styl, czy sposób wygranej, ale nie sposób zwrócić uwagi na to, że…". Dodatkowo styl mało wazny nie znaczy kompletnie niestotny. Styl wygranej/przegranej a dyskwalifikacja to tez co innego. Moja logika nigdy nie jest wybiórcza. Za jakiś czas możesz zapytac mnie o to samo i odpowiedx będzie identyczna. Mam swój odbiór MMA i nikt nie będzie mi mówił, że "udziela mi się czyjś nastrój". Dla potwierdzenia zajrzyj tutaj i zobacz jak punktowałem tę walkę NA ŻYWO, wysyłając prowadzacemu relację równo z gongiem kończącym rundę. http://www.mmarocks.pl/ksw/ksw-32-wyniki-na-zywo-z-londynu

 59. cypher

  Trochę wybiórcza ta Twoja logika. Przegrana to przegrana. Do tego przecież u dwóch sędziów był remis po dwóch rundach, a do końca walki została jeszcze grubo ponad połowa trzeciej rundy. Rozumiem, że udzielił się Wam nastrój Lewandowskiego, który w jednym z wywiadów powiedział, że do momentu dyskwalifikacji Włodarek niszczył i upokarzał Oliego…

  Nie cytuj mnie wyrywając coś z kontekstu. Zdanie zaczynało się od "Wiadomo, że w rankingach na dalszym planie są styl, czy sposób wygranej, ale nie sposób zwrócić uwagi na to, że…". Dodatkowo styl mało wazny nie znaczy kompletnie niestotny. Styl wygranej/przegranej a dyskwalifikacja to tez co innego. Moja logika nigdy nie jest wybiórcza. Za jakiś czas możesz zapytac mnie o to samo i odpowiedx będzie identyczna. Mam swój odbiór MMA i nikt nie będzie mi mówił, że "udziela mi się czyjś nastrój". Dla potwierdzenia zajrzyj tutaj i zobacz jak punktowałem tę walkę NA ŻYWO, wysyłając prowadzacemu relację równo z gongiem kończącym rundę. http://www.mmarocks.pl/ksw/ksw-32-wyniki-na-zywo-z-londynu

 60. Przecież to nie zmienia kontekstu. Dalej jest tam "nie sposób zwrócić". Przecież nie sfałszowałem twojego wpisu i nie dałem tam "najistotniejsze jest to, że wygrywał do momentu DQ"… Skoro styl jest mało ważny no to jest mało ważny i tyle. Pal licho, gdyby faktycznie Komar go tam gwałcił przez 2 rundy, ale wcale tak nie było. Wynik mógł iść w obie strony, RÓWNIEŻ w przypadku końcowej decyzji…

  Marcin Jabłoński

  Dla potwierdzenia zajrzyj tutaj i zobacz jak punktowałem tę walkę NA ŻYWO, wysyłając prowadzacemu relację równo z gongiem kończącym rundę. http://www.mmarocks.pl/ksw/ksw-32-wyniki-na-zywo-z-londynu

  Mało mnie interesuje co było na twoich kartach, ważne co było u sędziów. Ja obie rundy dałem Oliemu, też sobie możesz sprawdzić w tamtym temacie…

 61. Przecież to nie zmienia kontekstu. Dalej jest tam "nie sposób zwrócić". Przecież nie sfałszowałem twojego wpisu i nie dałem tam "najistotniejsze jest to, że wygrywał do momentu DQ"… Skoro styl jest mało ważny no to jest mało ważny i tyle. Pal licho, gdyby faktycznie Komar go tam gwałcił przez 2 rundy, ale wcale tak nie było. Wynik mógł iść w obie strony, RÓWNIEŻ w przypadku końcowej decyzji…

  Marcin Jabłoński

  Dla potwierdzenia zajrzyj tutaj i zobacz jak punktowałem tę walkę NA ŻYWO, wysyłając prowadzacemu relację równo z gongiem kończącym rundę. http://www.mmarocks.pl/ksw/ksw-32-wyniki-na-zywo-z-londynu

  Mało mnie interesuje co było na twoich kartach, ważne co było u sędziów. Ja obie rundy dałem Oliemu, też sobie możesz sprawdzić w tamtym temacie…

 62. @Marcin Jabłoński
  Przy rankingach nie powinno sie rozpatrywać wogóle L tylko same W i z kim. Tylko wtedy ranking bedzie obiektywny i mowił co zawodnik osiągnął a nie co mógł, a za rozsądny czas należy uznać gdzieś do 3 lat wstecz.
  Co do Omielanczuka i Włodarka to po 2012 roku (ostatnie 3 lata)
  Daniel wygrywał z de la Rocha #65 w momencie walki i Guelmino #58 w momencie walki
  Michał wygrał z Andryszakiem #108 najwyzej w histori i Szymonem Bajorem #157 w momencie walki
  wg. fight matrix, watpliwosci byc nie powinno tym bardziej gdy dodamy styl tych zwyciestw ( 2 KO Daniela)

 63. @Marcin Jabłoński
  Przy rankingach nie powinno sie rozpatrywać wogóle L tylko same W i z kim. Tylko wtedy ranking bedzie obiektywny i mowił co zawodnik osiągnął a nie co mógł, a za rozsądny czas należy uznać gdzieś do 3 lat wstecz.
  Co do Omielanczuka i Włodarka to po 2012 roku (ostatnie 3 lata)
  Daniel wygrywał z de la Rocha #65 w momencie walki i Guelmino #58 w momencie walki
  Michał wygrał z Andryszakiem #108 najwyzej w histori i Szymonem Bajorem #157 w momencie walki
  wg. fight matrix, watpliwosci byc nie powinno tym bardziej gdy dodamy styl tych zwyciestw ( 2 KO Daniela)

 64. Nie zawsze zgadzam się z @cypher w wielu sprawach ale tutaj chłop ma w 100% racji. Porażka to porażka. Skoro ranking układa się na podstawie suchych faktów, a nie co by było gdyby to Komar ma porażkę w ostatniej walce i tyle.

 65. Nie zawsze zgadzam się z @cypher w wielu sprawach ale tutaj chłop ma w 100% racji. Porażka to porażka. Skoro ranking układa się na podstawie suchych faktów, a nie co by było gdyby to Komar ma porażkę w ostatniej walce i tyle.

 66. Bezio17

  @Marcin Jabłoński
  Przy rankingach nie powinno sie rozpatrywać wogóle L tylko same W i z kim. Tylko wtedy ranking bedzie obiektywny i mowił co zawodnik osiągnął a nie co mógł, a za rozsądny czas należy uznać gdzieś do 3 lat wstecz.
  Co do Omielanczuka i Włodarka to po 2012 roku (ostatnie 3 lata)
  Daniel wygrywał z de la Rocha #65 w momencie walki i Guelmino #58 w momencie walki
  Michał wygrał z Andryszakiem #108 najwyzej w histori i Szymonem Bajorem #157 w momencie walki
  wg. fight matrix, watpliwosci byc nie powinno tym bardziej gdy dodamy styl tych zwyciestw ( 2 KO Daniela)

  Musiałoby nas ostro popier**** gdybysmy patrzyli na fightmatrix.

 67. Bezio17

  @Marcin Jabłoński
  Przy rankingach nie powinno sie rozpatrywać wogóle L tylko same W i z kim. Tylko wtedy ranking bedzie obiektywny i mowił co zawodnik osiągnął a nie co mógł, a za rozsądny czas należy uznać gdzieś do 3 lat wstecz.
  Co do Omielanczuka i Włodarka to po 2012 roku (ostatnie 3 lata)
  Daniel wygrywał z de la Rocha #65 w momencie walki i Guelmino #58 w momencie walki
  Michał wygrał z Andryszakiem #108 najwyzej w histori i Szymonem Bajorem #157 w momencie walki
  wg. fight matrix, watpliwosci byc nie powinno tym bardziej gdy dodamy styl tych zwyciestw ( 2 KO Daniela)

  Musiałoby nas ostro popier**** gdybysmy patrzyli na fightmatrix.

 68. Mojso

  Nie zawsze zgadzam się z @cypher w wielu sprawach ale tutaj chłop ma w 100% racji. Porażka to porażka. Skoro ranking układa się na podstawie suchych faktów, a nie co by było gdyby to Komar ma porażkę w ostatniej walce i tyle.

  Jesli jest niezgodność co do jakiegos tematu zaczyna sie szukac głębiej. Obrazując na szybko 95 % W i L 5% reszta.

 69. Mojso

  Nie zawsze zgadzam się z @cypher w wielu sprawach ale tutaj chłop ma w 100% racji. Porażka to porażka. Skoro ranking układa się na podstawie suchych faktów, a nie co by było gdyby to Komar ma porażkę w ostatniej walce i tyle.

  Jesli jest niezgodność co do jakiegos tematu zaczyna sie szukac głębiej. Obrazując na szybko 95 % W i L 5% reszta.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.