DSC_1534

W ostatnich czterech tygodniach nie brakowało gal z udziałem polskich zawodników, których wyniki wprowadziły zmiany w naszym Rankingu PL.

Jedyną kategorią wagową, w której nie zaszły zmiany jest waga ciężka. W wadze niżej zestawienie opuszczają nieaktywni od roku Tomasz Narkun i Krzysztof Gołaszewski oraz schodzący niżej Marcin Naruszczka. Po porażce na BAMMA 9 na miejsce czwarte za Marcina Elsnera spada Przemysław Mysiala. Do rankingu powraca zwycięski w Gorzowie Marcin Zontek na pozycję ósmą oraz na dziewiątym debiutuje triumfator turnieju podczas Memoriału Pawła Kamińskiego Marcin Bandel z Drysdale Jiu Jitsu Łódź.

W wadze średniej, po zwycięstwie nad Arturem Kadłubkiem na miejscu piątym ląduje Marcin Naruszczka z Okniński MMA. Rankingu wagi średniej opuszcza Robert Jocz z Nastula Team, a jego udany debiut w wadze niżej daje mu drugie miejsce w kategorii półśredniej. W tej wadze na miejsce siódme awansuje też Wiktor Sobczyk z Gracie Barra Łódź po zwycięstwie nad Jackiem Buczko.

W kategorii lekkiej kolejny zwycięzca z MMA Challengers 7 Michał Elsner z Marga SFG przeskakuje Maćka Poloka zajmując pozycję piątą. Zwolnione przez Ireneusza Milę ostatnie miejsce w rankingu przejmuje Adrian Zieliński z Arrachionu MMA Olsztyn. W wadze piórkowej udany powrót na tarnowskiej MMA Night Radosława Piechnika z Legionu Team Tarnów daje mu najniższą pozycję na pudle.

Ranking PL.

20 KOMENTARZE

 1. nie czytam, nie widziałem walk z Winner Puncha i udaje mi się omijać wyniki – co prawda znam 2 – więc muszę jeszcze jakoś przeżyć. Nagrał to ktoś w ogóle?

 2. W kategorii lekkiej kolejny zwycięzca z MMA Challengers 7 Marcin Elsner – MICHAŁ

 3. Również nie zgadzam się z miejscem dla Jocza. rozumiem ze był to jeden z lepszych w 84, a kategoria 77 jest w  Polsce słabsza ale moim zdaniem Joczu powinien mieć 3/4 miejsce po tym debiucie maks.

 4. Na pierwszy rzut oka, Mańkowski ma, mimo wszystko, lepsze dokonania w kategorii WW (tzn. jest niepokonany). OK, jeśli bierzemy pod uwagę osiągnięcia Jocza w średniej, oraz nieudany epizod Poznaniaka w LW – to zawodnik od Nastuli ma na rozkładzie lepszych przeciwników w dotychczasowej karierze. 


  Osobiście, mimo wszystko, zamieniłbym ich miejscami.

 5. także uważam że Jocz za wysoko , tym bardziej że po 1 walce od razu wskakuje na 2 miejsce

 6. Zgadzam się stoczył jedną walkę w WW a już 2 miejsce sądzę że zasłużył na 3 albo 4 miejsce

 7. Mały błąd… wygrana

  10. Mateusz Dubiłowicz (4-1)

  Ostatnia walka: przegrana (poddanie) z Sebastianem Drelą na Night of Champions 3, 4/02/12

 8. A co jocz dokonał w 77 nie ujmując mu w niczym ale w tej kategorii wagowej debiutuje więc powinny być brane pod uwagę osiągnięcia w 77 a nie wczesniejsze

 9. Jestem innego zdania. Nie można całkowicie wymazywać osiągnięć zawodników, tylko dlatego, że zmienili kategorię wagową. Zresztą Borys też nie ma niesamowitych osiągnięć w półśredniej (wygrana z Sobczykiem i remis z Sobottą), nie mówiąc o Moksie, który w półśredniej nie wygrał nawet jednej walki.

 10. Sorry, że odkopuję temat, ale jestem ciekaw dwóch rzeczy: po pierwsze czy będziecie czekać z najnowszym notowaniem do ksw 19? A po 2. czy jeśli Naruszczka wygra z Borysem na ksw, a Saidov z Aschugbabjanem, to Marcin wyprzedzi Czeczena w rankingu?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.