Jędrzejczyk1

(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Po wejściu do dziesiątki rankingu Fightmatrix, nasza najlepsza zawodniczka MMA Joanna Jędrzejczyk odniosła kolejny historyczny sukces. Zawodniczka Arrachionu MMA Olsztyn znalazła uznanie ekspertów tworzących najbardziej prestiżowy kobiecy ranking na świecie Unified Women’s Professional MMA Rankings i w czerwcowym zestawieniu zadebiutowała na miejscu dziewiątym w limicie 125 funtów. Liderką w tej kategorii wagowej jest mistrzyni Invicta FC Barb Honchak, a tuż przed Polką znajdują się takie uznane firmy, jak: była mistrzyni Bellatora Zoila Gurgel czy znana z Elite XC Tonya Evinger.

Aktualne rankingi Unified Women’s Professional MMA Rankings.

9 KOMENTARZE

  1. Gratulacje dla Joanny!
    Swoją drogą to niesamowite, bo to zawodniczka, która zabawę z zawodowym MMA zaczęła na prawdę niedawno. Oby nadal trenowała ciężko i w końcu będzie numerem 1!
    Powodzenia!

  2. Coś jest takiego w Jędrzejczyk, że jej walki ogląda się lepiej niż innych polek w mma i to jak zauważyłem nie tylko moja odosobniona opinia.

  3. @hemik, wydaje mi się, że może to być ogromne doświadczenie na międzynarodowych ringach. Inny level obycia/obicia…

  4. Jak pokazaly niedawno nasze dziewczyny od kopanej nadchodzi czas kobiet w polskim sporcie. To co prawda Pudzian zapowiadal, ze zostanie mistrzem swiata w MMA, ale to Joanna Jedrzejczak moze tego dokonac 🙂  

  5. Gratulacje, oby teraz posypaly sie propozycje walk z rponych organizacji. BTW debiut na tak wysokim miejscu po zaledwie kilku walkach swiadczy tez troche o tym za malo kobitek jednak sie bawi w mma.

  6. Po ostatnim zwyciestwie znacznie skoczyly akcje Jedrzejczyk i nie ma sie co dziwic

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.