Wg. Dave Meltzera z Wrestling Observer UFC nie zgodziło się filmować treningu Wanderlei Silvy w ośrodku treningowym Xtreme Couture w Las Vegas.

Wanderlei ma wziąć udział w kolejnym odcinku popularnego programu UFC All Access (kolejne odcinki możecie obejrzeć również na naszej stronie) który miał być puszczony przed galą UFC 79 gdzie Wand zmierzy się z Chuckiem Liddellem.

UFC zażądało aby Wanderlei przyjechał do „neutralnej” sali treningowej UFC a ludzie z którymi trenuje Wand mają zakaz noszenia czegokolwiek z logo Xtreme Couture.

Czyli Dana White robi to samo z Couturem co już raz zrobił z Tito Ortizem. Całkowite zaprzeczenie jego istnienia. Do czego jeszcze może to prowadzić ? Np. do tego że Randy Couture nie będzie mógł już stać w narożnikach swoich zawodników. Tego zaszczytu dostąpił ostatnio Nick Diaz kiedy UFC zabroniło mu stać w narożniku swojego brata Nathana podczas finału TUF

1 KOMENTARZ

  1. chamstwo i nienawisc tyle a i jeszcze prostactwo lysego ,jeszcze jakos zrozumiem zakaz filmowania logo xtreme couture ale zabronic stac w narozniku toz to kpiiiiina:)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.