foto Dave Mandel / Sherdog.com

Jak informuje Sherdog.com UFC stara się zestawić pojedynek byłego wielokrotnego mistrza UFC w dwóch kategoriach wagowych Randy’ego Couture’a (MMA 18-10, UFC 15-7, 10 w rankingu MMARocks) z byłym mistrzem UFC w wadze średniej Richem Franklinem (MMA 25-5, UFC 12-4).

Pojedynek miałby się odbyć na gali UFC 115, 12 czerwca w Vancouver, ale jak na razie jest w fazie wstępnych negocjacji. Couture powiedział Sherdogowi, że jeszcze nie zdecydował czy weźmie tę walkę, ponieważ mniej więcej w tym samym czasie ma obowiązki związane ze swoją karierą filmową. Rozpiska.

Z innych wieści z UFC:

Trzech ciekawych zawodników zadebiutuje w UFC na gali Fight Night: Florian vs Gomi, 31 marca w Charlotte. Utalentowany zapaśnik ze wschodniego wybrzeża Charlie Brenneman (MMA 10-1) spotka się w klatce ze znanym z Grand Prix Dream Jasonem Highem (MMA 9-2). Jak podaje MMAJunkie w UFC zadebiutuje też znakomity grappler, czarny pas BJJ i mistrz Brazylii w zapasach w stylu wolnym i klasycznym Mario Miranda (MMA 11-0), jego rywalem będzie Gerald Harris (MMA 14-2, UFC 1-0).

Jak podaje MMAWeekly po fatalnym debiucie na UFC 109 szeregi organizacji opuścił też Rolles Gracie (MMA 3-1).

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.