Były mistrz wagi półciężkiej i ciężkiej UFC, Randy Couture podczas programu Inside MMA, zapowiedział że walka z Lyoto Machidą będzie jego ostatnią w karierze.

15 KOMENTARZE

 1. Teraz to chyba naprawdę koniec.. Ten rok zabiera nam dużo Legend 🙁

 2. mmadrian to Coleman był prekursorem ground n pound jak oto chodzi 😛
  Cóż, chyba najwyższa pora, i tak szacun że dowalczył do tego wieku w UFC (Severn ma 52 lata i walczy ale w federacjach o których nigdy nie słyszałem)

 3. Jego fenomen polega na tym, że zaczynał walczyć w wieku w którym wielku kończy, dlatego jest jednym z największych!

 4. I tak jest legendą-udowodnił,że nawet w tym wieku można być w czołówce.Mam nadzieje,że wygra z Machidą,a wtedy może zająć się na emeryturce aktorstwem.WIELKI CZŁOWIEK I SPORTOWIEC.

 5. Spodziewałem się tego a i tak mi smutno:( Mam nadzieję, że to będzie piękna pożegnalna walka!
  WAR RANDY!

 6. No czy ja wiem, czy wygrana z Machidą byłaby na miejscu. Niby miałby ładny rekord 20-10. Ale po tej walce idzie na emeryture, a dla Machidy byłaby to trzecia przegrana z rzędu więc by poleciał z UFC.

 7. Nie poleciałby 🙂 ewentualnie undercard lub facebook i jakaś może renegocjacja kontraktu, ale napewno sie wyleci nawet jeśli by przegrał.

 8. Nie sądzicie, że nawet uwnioślanie tej informacji spowoduje większy zysk z gali ;)? Bo pare osób więcej może chcieć obejrzeć ostatnią walkę jednej z ostatnich zywych Legend pierwszej generacji zawodników.

  Druga sprawa, chciałym mieć takie dylematy życiowe w jego wieku :))) Przyzwyczaiłem się już do myśli, że w końcu zakończy, ale pewnie po samej walce odczuje żal, że to się stało po raz ostatni. Mogę rzec, że on i Chuck byli osobami, które skłoniły mnie do zainteresowania się UFC, a umocniło to później jak poszedł tam i CroCop 🙂

 9. Chyba każdy się spodziewał że w koncu przejdzie na emeryture, a i tak smutek jest.

  Z drugiej strony to nie pierwszy raz kiedy Randy chce skończyć kariere… 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.