Powyżej Couture, w środku Kaczor Duffy o walce wieczoru na UFC 118

14 KOMENTARZE

 1. Coś niemrawo wyglądają jego ręce – a jeszcze niedawno całkiem dobrze radził sobie w wadze ciężkiej.

 2. Niemrawo, bo ma wilki bebech wiszący upasa. Z taką formą mam nadzieję, że Randy załatwi mu zwolnienie z UFC i oszczędzi nam słuchania dalej tego bełkotu.

 3. Toney przynakmniej poważnie przygotowuje się do walki.
  A jak już od dawna wiadomo nie same mieśnie gwarantują wygraną 🙂
  Zawsze bardzo lubiłem Coutura ale nokautujących ciosów to on nie ma i szczerze mówiąc stawiam na Toneya 🙂

 4. Toney nie zrzucił brzucha, chyba że to jakiś bardzo niekatulany filmik. Ciekawe co pokaże countdown, bo tu prezentuje się słabo.

 5. Nagrania z Toneyem powinny być puszczane na maturach w części ze słuchu.

 6. TONEY polegnie!! gada tak że nikt go nierozumie ( za wiele ciosów w ŁEB) Jeżeli Randy doprowadzi do obalenia,a napewno tak będzie to toney niewytrzyma 3 minut na ziemi z randym. pietrrokov Może randy niema nokautującego ciosu ale toney jak padnie na ziemie to już niewstanie… RANDY wygra GnP lub Duszenie i tyle.

 7. Sęk w tym, że już walcząc w wadze ciężkiej mógł robić jako treningowa opona dla Pudzianowskiego, więc raczej nie w tym jest problem.

 8. Nie wyobrazam sobie gorszej katastrofy w swiecie mma niz przypadkowy podbrodkowy ladujacy na sczece Couture’a i konsekwencje!! takiego KO 😀 Tak jak zdecydowana wiekszosc nie daje Toneyowi wiekszych szans. Jesli Randy rozegra to rozsadnie i madrze bedzie sub/TKO 1 R. Powinien moim zdaniem trzymac duzy dystans , odchodzic w prawo, zamarkowac wejscie, obadac chwile Jamesa, z 2 razy kopnac w wykroczna swoja lewa:P raczki wysoko. Wejscie w nogi i po zawodach. Nie bawilbym sie na jego miejscu w klincz, dearty boxing itp.

 9. Szybki klincz, obalenie, gnp, 2:50s 1st round tko by Randy Couture. Dziękuje, dobranoc.

 10. Strasznie mało elokwentny ten Toney, a kończąc zdania „period” brzmi jak nastolatka. Mam nadzieję, że dostanie łomot. Ciekaw jestem jak się sprawdzi w MMA typowo bokserska wydolność organizmu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.