Couture przed UFC 74 gdzie będzie gwiazdą main eventu udzielił wywiadu kolesiom z mmaweekly.

Poniżej zgodnie z tradycją tłumaczenie wypowiedzi.

„Myślę że będzie to dobra walka. Mam dużo szacunku dla Gabriela jako przeciwnika. Będę starał się zakończyć walkę w 3 lub 4 rundzie , spróbuje go sfrustrować i sprawię aby pracował ciężej niż ma zamiar. Mam nadzieję że znajdę sposób aby go skończyć w 3 lub 4 ale jeśli będzie trzeba jestem przygotowany na pełne pięć rund. Myślę że będzie to twardy pojedynek. Będzie to dla mnie świetna zabawą.”

O Gonzadze :

„Jest młody, wielki, agresywny , wszechstronnie wyszkolonym fighterem. Ma przerażające umiejętności w stójce. Dzięki swoim umiejętnościom w Jiu-Jitsu jest szeroko znany w świecie grapplingu. W wielu jego walkach jakie widziałem używał bardzo skutecznie swoich umiejętności obaleń i sprowadzania walki do parteru. Jest kompletnym zawodnikiem , ma wszystko co musi mieć fighter więc muszę być gotowy.”


O swojej przewadze :

” Myślę że jeśli już mam mieć jakąś przewagę w tej walce to będzie to możliwość toczenia jej przez 5 rund. On nigdy nie brał udziału w czymś takim. Muszę na niego naciskać, sprawiać aby cały czas pracował i wydaje mi się że zaprocentuje to w dalszym etapie walki.
O uderzeniach Gonzagi:

„On próbuje cie załatwić albo jednym uderzeniem albo jednym kopnięciem. We wszystkich walkach jakie widziałem nigdy nie używał kombinacji. Wybiera swój moment aby eksplodować i trafić cię tym jednym wielkim uderzeniem. Lubi uderzać z prawej ręki. Nie przygotowuje swoich kopnięć. On po prostu wchodzi I uderza kopnięciem , to jest właśnie to co zrobił CroCopowi. Myślę że Mirko nie spodziewał się takiego uderzenia, myślał że cios idzie na korpus ale poszedł prosto w głowę. Myślę że możliwość obalenia go przez mnie jak tylko podniesie nogę powstrzyma go przed kopnięciami w głowę. Ale nie mogę być tego pewien. Muszę być gotowy , gotowy na wszystko”
O doświadczeniu :

„Myślę że przewagę jaką wniosę do octagonu to to że byłem w wielu wielkich walkach , pięcio rundowych pojedynkach o mistrzostwo. To duże ciśnienie. Ciężko jest czekać do końca wieczoru kiedy inni już walczyli. Czasami to czekanie i ta widownia potrafią namieszać człowiekowi w głowie. Trema przed walką o mistrzostwo jest podobna do tremy przed pierwszą walką w UFC. Myślę że im ciężej będzie pracował na początku to tym bardziej się mi to opłaci później.”

O to czym się różni ta walką od przegranych walk z Rodriguezem I Barnettem :

„Myślę że zawsze musiałem być sprytniejszy z większymi gośćmi. Musiałem inaczej trenować , i musiałem zadbać o to aby nie znaleźć się w pewnych sytuacjach. Myślę że w walce z Josh I Ricco za bardzo koncentrowałem się na moim Jiu-Jitsu i będąc skutecznym z pleców zacząłem myśleć jak zawodnik Jiu-Jitsu. Zacząłem wyciągać gardę i skończyłem na plecach. Przeciwko tak wielkim kolesiom ostatnia rzecz jaką chcesz zrobić to leżeć i szukać zwycięstwa przez poddanie dźwignią. Kiedy później przejrzałem taśmy z tych walk I zdałem sobie sprawę z tych błędów tak jakby wróciłem mentalnie do stylu zapaśnika. Po tym obserwowałem gości takich jak Chuck Liddell którzy za wszelką cenę starali się nie znaleźć na dole , i to wpłynęło na moje podejście do walki oraz zmianę treningu.”
„Myślę że jestem teraz dużo lepszy technicznie i taktycznie w uciekaniu spod dużych gości ponieważ nie będę leżeć I czekać na wykonanie dźwigni. Jeśli będzie okazja to założę dźwignie ale głównym zadaniem będzie wydostanie się spod przeciwnika i ustawienie w lepszej pozycji aby zwyciężyć”

„Planuje położyć go na plecach. Każdego z kim walczyłem udało mi się obalić , z nim będzie tak samo. Chce mieć go na ziemi ponieważ wiem że w parterze czuję się komfortowo. On wywodzi się z Jiu-Jitsu więc jest przyzwyczajony do walki z pleców. Ja jestem skuteczny z góry I jestem w stanie wyrządzić mu krzywdę przez co mam zamiar zmusić go do pracy. Dzięki temu chce go sfrustrować I pokonać. Widzę to jako małe zwycięstwo psychologiczne dla mnie aby położyć go na plecach I nie pozwolić mu na żadną pozycje z której może wykonać dźwignie albo na zmiany pozycji ogóle. W kontekście całej walki będą to małe zwycięstwa prowadzące do wielkiej wygranej”

Not bad for an old man.

70 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 6. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 7. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 8. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 9. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 10. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 11. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 12. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 13. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 14. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 15. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 16. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 17. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 18. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 19. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 20. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 21. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 22. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 25. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 26. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 27. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 28. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.