Po sieci coraz głośniej śmiga plotka że Randy Couture będzie walczył na gali UFC 91 z nieznanym jeszcze nikomu przeciwnikiem. Na tej samej gali ma walczyć również Brock Lesnar. Poniżej info które może świadczyć za tym że Couture wróci do UFC:

Plotka poszła na jednym z lepszych forum o MMA, przez sprawdzonego usera o ksywce Goldenboy. Podobno ten sam koleś kilka razy wcześniej się sprawdził w przypadku wewnętrznych informacji różnych organizacji (informacje o wyniku testów medycznych Alexandra Emlianenko) .

Ta informacja może nie mieć nic wspólnego z Randym ale gazeta St. Paul Pioneer Press poinformowała że Brock Lesnar został poproszony przez UFC o przygotowanie się do walki na gali UFC 91.

Kolejna rzecz to informacja od zawodnika amatora trenującego w Xtreme Couture który potwierdził że Randy Couture zaczął przygotowania do walki z kimś w najbliższej przyszłości.

To wszystko może oczywiście nic nie znaczyć ale…może Randy Couture jednak wróci do UFC?

Fotka powyżej została strzelona dla magazynu Fight Sport Magazine. W środku więcej zdjęć z tego spotkania, uwaga Randy i Fedor zeszli nawet do parteru 😀 .

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.