Randy i jego żona Kim Couture byli w zeszłym tygodniu w programie radiowym „Bubba the Love Sponge Show” i powiedzieli pare interesujących rzeczy. Poniżej piguła :

Randy cały czas wierzy że dojdzie do walki z Fedorem. Nie miał zamiaru lekceważyć Antonio Rodrigo Nogueira nie dając mu walki o pas mistrza UFC ale Nog został pokonany przez Fedora dwa razy. Randy powiedział że jego klauzula na walki z UFC kończy się w lipcu. Dodał że HDNet chce zorganizować walkę Fedor vs. Randy.

Po raz kolejny zaprzeczył że powodem rozstania z UFC były pieniądze. Chodziło o szacunek, ale przyznał że jest problem w UFC jeśli chodzi o płacenie zawodnikom. Powiedział że fighter ponosi duże wydatki związane przygotowaniami do walki i po walce (szpital)

O walce Anderson Silva vs. Dan Henderson powiedział że był zaskoczony że „Danny dał się tak ograć”. Uważa że na dzień dzisiejszy nie ma w UFC nikogo kto mógłby pokonać Andersona Silvę.

O komentowaniu gal powiedział że ma zamiar do tego wrócić jak tylko umowa z UFC przestanie obowiązywać. Ma to być w sierpniu tego roku.

Zapytany o skomentowanie konkurencji UFC powiedział :

  • O Golden Boy powiedział że mogą być bardzo dobrzy dla tego sportu.
  • O EliteXC powiedział że mają przed sobą bardzo długą drogę jeśli chodzi o jakość produkcji
  • O HDNet; powiedział że wchodzi do gry powoli ale robi to w prawidłowy sposób

O walce Rampage vs. Forrest Griffin powiedział że to będzie świetna walka, przestrzegł też przed lekceważeniem Forresta

Przyznał że związek zawodowy fighterów jest potrzebny. Jako przykład podał sytuację Matta Serry kiedy złapał kontuzję przed walką z Hughsem i musiał sam płacić za lekarzy i rehabilitacje.

Wg. Couturea Brock Lesnara ma bardzo duży potencjał i niedługo zostanie czołowym zawodnikiem wagi ciężkiej. Dodał że walka z Frankiem Mirem to był zły ruch ze strony UFC.

Prawdopodobnie dojdzie do walki Randy Couture vs Kurt Angle na zasadach ADCC (submission grappling). Powiedział że nic nie jest jeszcze oficjalne ale jeśli do walki dojdzie to jest przekonany o swoim zwycięstwie.

6 KOMENTARZE

  1. Wszystko fajnie, ale dlaczego Randy nie chciał walczyć z Nogueirą? Był sobie na emeryturze i nagle dostał szanse walki o tytuł wykorzystał to i było fajnie. A gdy UFC chciało żeby bronił pasa to on wyjeżdża że Fedor albo nikt. No darzyłem gościa szacunkiem ale po takim czymś przestałem. Osobiście uważam że Nogueira miałby duże szansę na wygraną, a Fedor…no mam nadzieję że go zniszczy, bo walka z pewnością dojdzie do skutku

  2. Rendy jest już naprawdę stary, a walka z Gonzagą była chyba we wrześniu. W jego wieku trudno jest utrzymać formę. Jeżeli UFC nie zorganizuje walki Fedor vs. Randy to do starcia dojdzie mniej więcej rok po ostatnim występie dziadka i nie był bym taki pewny tego, że nadal będzie w formie. Poza tym, mimo tego że Fedor dawno walczył z zawodnikami wysokiej klasy to nie uważam że komukolwiek uda się go pokonać bez problemu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.