Rafał Kijańczuk (4-0) zachowuje wciąż czyste konto po walce na gali M-1 Challange 96. Rosjanin Ibrahim Sagov (4-2) nie wyszedł do drugiej rundy pojedynku.

Kijana agresywnie rozpoczął walkę, od razu załączając do swoich kombinacji niskie kopnięcia, które finalnie okazały się strzałem w dziesiątkę. Niecałą minutę po pierwszym gongu reprezentant Rosji pokusił się o obalenie, jednak nie do końca zrealizował swoje założenia, bo dociskanie Polaka do lin to jedyne co osiągnął. Kiedy walka wróciła na środek klatkoringu, Rafał Kijańczuk od razu zabrał się za odrabianie strat – i wyszło to znakomicie, bo Sagov wylądował na plecach, a ruszający na wykończenie rywala Kijańczuk wbił w niego kilka mocnych ciosów. Walka nieco się uspokoiła i finalnie zawodnicy znów stanęli na nogi, a tam Rosjanin pokazał się z agresywnej strony, najpierw trafiając Kijanę, a potem ponownie szukając obalenia – finalizując, ale nie na długo. Rozochocony Rosjanin ponowił próbę, jednak zainkasował kontrujące latające kolano. Na chwilę przed końcem rundy Polak zdzielił rywala mocnym niskim kopnięciem, a następnie ruszył na rywala i do końca rundy znajdował się w górnej pozycji. Kulejący reprezentant Rosji zszedł do swojego narożnika, jednak nie wyszedł do drugiej rundy pojedynku.

https://www.youtube.com/watch?v=6TpPEEhXbO4

17 KOMENTARZE

 1. Zajebiste info! :applause: I jeszcze ten motyw z "Ogniem i mieczem" na wejściu do klatkoringu na gali w Rosji :antonio: Kijana przekot! Wsiadam do hajptrejnu:bleed:

 2. I po co ksw taki Kijan jak maja solidne wzmocnienie 93 w postaci Akopa czy Johna Smitha:kaczy: kurwa brawo dziku naprawde wierze w tego chlopaka!

 3. A mnie ten występ nie przekonuje w najmniejszym stopniu. Ogólny poziom walki słaby, stójka ruskiego – absolutne dno, do tego widać było dość wyraźne symptomy legendarnego polskiego cardio. Nie zwiastuję wielkiej kariery, a nawet jeśli, to przed Kijańczukiem bardzo długa droga

 4. Rekord Rafał w zawodowym ma 4-0 ale w amatorskim jak gdzieś tam czytałem to chyba 19-1 tak więc obicie jest . Co do kardio to czasami tak wygląda że oddychając mocno brak już sił ale tutaj na podstawie 1 rundy ciężko ocenić . Klatko-ringi – dalej uważam za wyjątkowe nieporozumienie w mma .

 5. Szanuję takie podejście, bez opierdalania, idzie za ciosem – mamy sierpień, a on już czwarta wygrana w tym roku. Do tego kolejna walka z tego co mówil lada chwila, dobry świr w pozytywnym znaczeniu 🙂

  ALE… na tle dzisiejszego przeciwnika, baaaardzo przeciętnego, do tego sporo mniejszego, jakoś mnie nie przekonał, a walka była dość wyrównana. Nie myślę, że wjedzie z buta do UFC w ciągu 2-3 lat, no ale obym się mylił.

 6. Świetna walka! Brawo! Czekam na kolejną walkę. :applause::applause::applause:

  Wie ktoś czy Krwawy Sport 2 odbędzie się w końcu za tydzień czy jednak gala odwołana? Kijańczuk miał w planach też tam zawalczyć.

 7. Najważniejsze, że Rafał swietnie zdaje sobie sprawę z tego gdzie sa braki. Teraz jest w najlepszym miejscu i towarzystwie by je stopniowo eliminować. A dzisiaj trzeba się po prostu cieszyć ze zwycięstwa.

 8. Klatko-Ring

    :no no::DC::śmiech::mamed::jjsmile::damjan::waldeklaugh::juanlaugh::jarolaugh::mjsmile:

 9. M-1 Global to ruski? Czyli tam testów nie ma, co tłumaczy wygląd naszego bohatera. I bardzo dobrze, trzeba korzystać.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.