Jak poinformował za pośrednictwem swoich stron na portalach społecznościowych Rafał Haratyk (MMA 13-4-2), przedłużył on kontrakt z ACA i kolejne pojedynki będzie toczył w klatce tej organizacji.

„Więc tak jak widać, kontrakt podpisany. Moje kolejne boje nadal będę toczył w jednej z najmocniejszych organizacji świata – ACA. Co do kolejnej walki, to jeszcze muszę wstrzymać się z ogłoszeniem daty i przeciwnika, ale z tego co wiem, nie będzie to w Polsce i prawdopodobnie kwiecień. Dziękuję wszystkim sponsorom i partnerom, którzy idą dalej ze mną w podbój świata MMA”

„Polish Tank” pod szyldem ACA stoczył do tej pory trzy pojedynki. W debiucie pokonał przez kontuzję rywala Arbiego Agueva. W drugiej walce ciosami w pierwszej rundzie skończył Piotra Strusa. Trzecie starcie nie poszło jednak po myśli Haratyka, gdyż został pokonany przez Nikolę Dipchikova ciosami w pierwszej odsłonie.

Przed angażem w organizacji ACA 33-latek walczył dla takich organizacji, jak EFC, FEN czy Babilon MMA. W organizacjach tych wygrywał między innymi z Łukaszem Bieńkowskim, Marcinem Naruszczką (rewanż) i Maciejem Różańskim, przegrywał natomiast z Dricusem Du Plessisem i Marcinem Naruszczką.

3 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.