Haratyk.Weigh.EFC.38

Rafał Haratyk, który  doznał kontuzji oczodołu podczas walki z Marcinem Naruszczką na gali FEN w Warszawie nie wystąpi w majowej walce o pas afrykańskiej organizacji EFC.

W rozmowie z „Kroniką Beskidzką” trener Haratyka Damian Herczyk powiedział:

Byliśmy na konsultacjach lekarskich. Na szczęście oko jest całe. W Warszawie było podejrzenie naruszenia siatkówki, na razie zostało to jednak wykluczone. Przed nami jeszcze wizyta u chirurga szczękowego, który powie więcej o złamanych kościach. Mamy cichą nadzieję, że obejdzie się bez operacji, bo wtedy okres leczenia będzie krótszy.

W dalszej części rozmowy potwierdził, że Rafał nie będzie mógł zawalczyć w maju dla EFC.

Rafał nie może sparować przez 6-7 tygodni. Wysłaliśmy już informację do federacji  i teraz czekamy na odpowiedź, bo do końca nie wiemy jak zareagują. Być może zrobią walkę o pas z innym zawodnikiem lub przesuną pojedynek Rafała.

Walka o pas mistrzowski afrykańskiej organizacji zaplanowana była na 14 maja. Rafała Haratyk miał się w niej zmierzyć z  J.P. „Tinkerbellem” Krugerem.

1 KOMENTARZ

  1. Czasem jak oglądam EFC to mam wrażenie że to takie bogatsze afrykańskie PLMMA więc Miras tam by pasował;p chociaż historia jak z KSW pretendent przegrywa przed zaplanowaną walką  i nie zawalczy o pas;p

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.