UFC zwolniło Rafaela Cavalcante oraz Daniela Sarafiana.
Cavalcante miał już trzy porażki z rzędu. Przegrał z Baderem, Cumminsem a ostatnio z Ovincem Saint Preuxen. We wszystkich tych walkach prezentował się bardzo słabo. W starciu z Ovincem, zawodnik ten już w pierwszej rundzie zranił sobie stopę i walczył zachowawczo, a i tak udało mu się pokonać jeszcze bardziej chimerycznego Rafaela. Cavalcante to były mistrz Strikeforce, który pas zdobył nokautując Muhammeda Lawala, ale ani razu nie zdołał go obronić.
Sarafian w przeciwieństwie do Brazylijczyka, miał tylko jedną porażkę, którą zaliczył z Oluwalem Bamgbosem na UFC Fight Night: Kowboj vs. Kowboj. Jednak jego jedyna wygrana od 2013 roku, jest z Antonio dos Santosem i nastąpiła w bardzo absurdalnych okolicznościach. Po sześciu minutach boju, Antonio sam przerwał walkę by nastawić sobie wybitego palca. Zawodnik jednak nie może przerywać walki wtedy kiedy chce, więc sędzia widząc to, dał TKO Danielowi.
To Bellator czy Rizin, chyba Japonia tam będzie mógł łykać różne cuda i może wróci dawny Feijao ze Strikeforce 😛
Na pewno nie KSW.
Ciekaw jestem, czy KSW wysyła oferty do takich zawodników, a jeśli tak to jakie.
Nie sądzę. Już abstrahując od tej konkretnej sytuacji .. Panowie Lewandowski i Kawulski ubzdurali sobie, że są dla UFC jakąkolwiek konkurencją. Zamiast ściągać ludzi zwolnionych z kontraktu w UFC (często są to naprawdę wartościowi zawodnicy), to wolą polegać na Wojsławie i jego znajomości w amazońskiej puszczy. KSW musi zrozumieć, że poza granicami Polski nie stanowią dla UFC, żadnego zagrożenia i kontraktując takich zawodników nie zaliczają wizerunkowej klapy, tylko kontraktują dobrych zawodników.
Inna sprawa, że robią tylko 4 gala rocznie, więc nie bardzo jest gdzie takich zawodników wrzucać do rozpiski. Tacy pewnie wolą walkę w Bellatorze czy WSOF. To jednak gdybanie.
P.S Tak wiem Misiaczki, jak mi się nie podoba, to po co oglądam … 😀
dla Narkuna go!!
Oby nie. Koleś z 3 porażkami z rzędu i w kiepskiej formie. Nazwisko nie walczy.
Tym bardziej, że jak Janusze usłyszą, że gość przegrał z OSP… żaden to prospekt, co wtopił ze strażakiem bez nogi 😉
Toś dowalił do pieca 😀
No w sumie… "bez nogi" powinienem dać w nawiasie, bo wiedza o kontuzji zarezerwowana jest tylko dla Januszy wyższego stopnia. Ci podstawowi zrozumieją tylko, że Rafa wtopił w remizie 😆
:applause:
Odrzutom z UFC mówimy stanowcze nie w KSW.
Scott na pewno ściągnie Rafaela do siebie
Za to co Feijao pokazał z OSP powinien dostać dożywotni zakaz wykonywania zawodu
Nie, bo od pewnego czasu zarzekają się, że nie będą brali podstarzałych odpadków z UFC po seriach porażek, wolą Muniza czy Cassio Barbosę
W dodatku niemalże pewne jest, to że Feijao skorzystałby z furtki jaką daje braku testów antydopingowych w KSW
jaki nagłówek na facebooku, " Szok! Były mistrz zwolniony z organizacji….Spodziewaliście się, że akurat oni wylecą? "W pudelka się bawicie ?
up. Widać nie ma ciekawszych tematów w te święta ; )
Brazylijczyk z pod baru którego nikt na oczy nie widział prócz Wojka jest lepszym wzmocnieniem ? K&L muszą zrozumieć, że nie stanowią dla UFC żadnej konkurencji więc bardzo często taki "odrzut" będzie dużo lepszy od już zakontraktowanych gladiatorów z amazońskiej puszczy.
W pierwszej chwili się zastanawiałem o jakiej rannej stopie Cavalcante mowa.
Wybacz, poniosło mnie 🙂
No nie ma niestety 🙂
Czasem nie odnosiło się to do kontraktowania "podstarzałych odpadków z UFC po serii porażek" dla mistrzów KSW?
Niee raczej ogólnie, mówił wówczas to w kontekscie kreowania własnych bohaterów kojarzonych przede wszystkim z marką KSW
Strażakiem bez nogi?O co kaman?
OSP – skrót-klucz 😉
OSP – skrót-klucz 😉
tak, taki muniz jest lepszy niz odrzut i udowodnil to pokonujac ten odrzut
tak, taki muniz jest lepszy niz odrzut i udowodnil to pokonujac ten odrzut
Już bez zagłębiania się w szczegóły, bo:
a) nie mam na to czasu
b) nie mam na to czasu
Nie mówię o jakimś panicznym wyciąganiu odrzutów. Należy pamiętać, że KSW to tylko 4 gala rocznie i nie ma możliwości weryfikacji każdego. Chodzi mi o to, że K&L ubzdurali sobie, że stanowią dla UFC jakąkolwiek konkurencję i wzięcie zawodnika zbyt słabego na UFC, będzie jakimś gigantycznym strzałem(pozdro Maciek) wizerunkowym.
Reasumując: Zachęcam do większej odwagi w podbieraniu "odrztów" , jednak należy to robić z głową i bez zbytniej obawy o utratę wizerunku. Za słabi na UFC, bez testów antydopingowych w Polsce, są w stanie dać w KSW jeszcze sporo ciekawych walk.
Już bez zagłębiania się w szczegóły, bo:
a) nie mam na to czasu
b) nie mam na to czasu
Nie mówię o jakimś panicznym wyciąganiu odrzutów. Należy pamiętać, że KSW to tylko 4 gala rocznie i nie ma możliwości weryfikacji każdego. Chodzi mi o to, że K&L ubzdurali sobie, że stanowią dla UFC jakąkolwiek konkurencję i wzięcie zawodnika zbyt słabego na UFC, będzie jakimś gigantycznym strzałem(pozdro Maciek) wizerunkowym.
Reasumując: Zachęcam do większej odwagi w podbieraniu "odrztów" , jednak należy to robić z głową i bez zbytniej obawy o utratę wizerunku. Za słabi na UFC, bez testów antydopingowych w Polsce, są w stanie dać w KSW jeszcze sporo ciekawych walk.