damian-lewis-esther-lin

(Fot. Esther Lin / MMAFighting)

Wyniki na żywo oraz relacja z gali:

Dla Damiana Grabowskiego nie był to najlepszy występ w karierze. W swym debiucie w największej na świecie organizacji MMA, został pokonany przez TKO przez Derricka Lewisa. Gdy rozpoczęła się walka, Polak pierwsze co, to starał się obalić rywala, ale Lewis siłowo zastopował tę próbę i odwrócił pozycję a Damian znalazł się na dole – w pozycji, z której już nie wyszedł. Lewis zaczął przechodzić gardę „Graby”, przeszedł do półgardy, a nawet zdobył dosiad. Cały czas przy tym atakował Damiana łokciami oraz ciosami. Jeden z ciosów rozciął nasadę głowy Polaka, a z rany lała się krew. Po jakimś czasie obijania naszego rodaka, Derrick wstał na nogi i zaczął atakować uderzeniami z pozycji stojącej po czym rzucił się z potężnym ciosem na leżącego rywala. Sędzia widząc brak zdecydowanej reakcji ze strony Grabowskiego na ciosy Amerykanina, wkroczył do akcji i przerwał pojedynek. Przerwanie to jednak było bardzo dyskusyjne, bo pomimo iż Damian był w tarapatach, to cały czas był zdolny do walki i próbował ratować sytuację zmianami pozycji. Jednak pomijając interwencję arbitra pojedynku, Damian Grabowski nie zaprezentował się najlepiej i nie pokazał praktycznie niczego ze swojej strony poza nieudanym obaleniem oraz dwoma ciosami, które doszły celu.

W walce wieczoru gali UFC Fight Night 82, Stephen Thompson zdemolował byłego mistrza Johny’ego Hendricksa w przeciągu zaledwie jednej rundy. Wraz z upływem czasu „Wonder Boy” zaczął coraz częściej trafiać nacierającego ciągle Hendricksa i to nie tylko ciosami prostymi ale też kopnięciami. Thompson świetnie czuł rytm walki oraz dystans, a ciosy, które wyprowadzał, coraz bardziej dewastowały szczękę byłego mistrza. Johny próbował obalić Stephena i docisnął go do siatki, podbierając mu przy okazji nogi, ale Stephenowi udało się wybronić tę próbę i od tego momentu to on dyktował warunki pojedynku. Thompson w tym boju sprawiał wrażenie bardzo czujnego, natomiast Hendricks – choć poruszał się do przodu – walczył nieco ospale i zbyt spokojnie. Choć Johny Hendricks uczestniczył w dwóch wojnach z Robbiem Lawlerem, to nikt go tak nie zdeklasował jak zrobił to Thompson, który potrzebował na to tylko trzech minut i trzydziestu sekund.

Walka Jareda Rosholta z Royem Nelsonem toczyła się w całości w stójce. Jak to ostatnio bywa w starciach w wadze ciężkiej, to również było fatalne i usypiające. Zawodnicy bali się zaangażować mocniej i przez 15 minut lekko się boksowali. Nelson co jakiś czas wypuszczał prawego cepa, ale żaden z nich nie doszedł celu. Zapaśnik Rosholt spróbował za to raz obalić Nelsona, ale i jemu nie udała się ta sztuka. Po trzech rundach sędziowie orzekli, że lepsze wiatraki robił Roy Nelson.

W starciu w wadze muszej, Joseph Benavidez jednogłośną decyzją sędziowską, wypunktował Zacha Makovsky’ego. Pojedynek tych dwóch jednak nie był widowiskowy i nie przejdzie do historii, a jutro wszyscy o nim zapomną. Zach notorycznie starał się zejść do parteru i pomimo kilku sukcesów, Joseph zawsze wstawał na nogi i punktował ciosami zapaśnika.

Misha Cirkunov zgodnie z przewidywaniami rozprawił się gładko z Alexem Nicholsonem. Co prawda nie było skończenia w pierwszej rundzie, ale jak sam Misha przyznał w wywiadzie po walce, tym razem chciał nieco dłużej pobawić w oktagonie. Po wygranej pierwszej odsłonie pojedynku, gdy zaczęła się druga runda, Łotysz obalił swego rywala, a potem założył duszenie zza pleców. Technika jednak przesunęła się na szczękę Alexa, zmieniając się w miażdżenie szczęki. Nicholson momentalnie odklepał, a powtórka z dźwiękiem pokazała, że raz już złamana żuchwa, ponownie pękła przy miażdżeniu Cirkunova. Gdy Misha puścił technikę, Alex od razu złapał się za swoją żuchwę.

Walka Mike’a Pyle’a z Seanem Spencerem nie należała do najładniejszych. Prawie przez pełne 15 minut obaj zawodnicy walczyli bez większych sukcesów. Sytuacja się odmieniła pod koniec trzeciej odsłony, kiedy to Mike trafił obrotowym łokciem w głowę Seana; ten się zachwiał i zaczęła się egzekucja ze strony 40-letniego Pyle’a. Mike zaczął atakował łokciami i kolanami, aż sędzia wkroczył i przerwał bój.

7 minut – tyle czasu kontrolował Justin Scoggins Raya Borga. Ray nie miał żadne odpowiedzi na długie ręce i długie nogi rywala, a także w parterze nie mógł sobie radzić z dobrymi zapasami 23-latka. Justin tej nocy dał najlepszy występ w karierze i ani razu nie był zagrożony przez Raya.

Dirgo Rivas przez pełną pierwszą rundę był grindowany w parterze przez specjalistę w tej dziedzinie Noada Lahata. Wszystko się jednak zmieniło wraz z latającym kolanem, które Diego wyprowadził na schodzącego do obalenia Noada. Latające kolano trafiło perfekcyjnie na szczękę i tym samym Rivas jest już mocnym kandydatem do nokautu roku!

Mickey Gall bez problemu poddał Mike’a Jacksona w nieco ponad trzydzieści sekund, a Artem Lobov jednogłośnie na punkty uległ Alexowi White’owi.

Walka wieczoru:

 • 170 lbs: Stephen Thompson pok. Johny’ego Hendricksa przez TKO (kopnięcia i ciosy), runda 1., 3:31.

Karta główna:

 • 265 lbs: Roy Nelson pok. Jareda Rosholta przez jednogłośną decyzję (2x 30-27, 29-28).
 • 205 lbs: Ovince Saint Preux pok. Rafaela Cavalcante przez jednogłośną decyzję (2x 30-27, 29-28).
 • 125 lbs: Joseph Benavidez pok. Zacha Makovsky’ego przez jednogłośną decyzję (2x 29-28, 30-27).
 • 205 lbs: Misha Cirkunov pok. Alexa Nicholsona przez poddanie (miażdżenie szczęki), runda 2., 1:28.
 • 170 lbs: Mike Pyle pok. Seana Spencera przez TKO (kolano z klinczu), runda 3., 4:25.

Karta wstępna: (FOX Sports 1)

 • 155 lbs: Josh Burkman pok. K.J. Noonsa przez jednogłośną decyzję (3x 30-27).
 • 265 lbs: Derrick Lewis pok. Damiana Grabowskiego przez TKO (ciosy w parterze), runda 1., 2:17.
 • 125 lbs: Justin Scoggins pok. Raya Borga przez jednogłośna decyzję (2x 30-27, 30-26).
 • 145 lbs: Diego Rivas pok. Noad Lahat przez KO (latające kolano), runda 2., 0:23.

Karta wstępna (UFC Fight Pass)

 • 170 lbs: Mickey Gall pok. Mike’a Jacksona przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1., 0:45.
 • 145 lbs: Alex White pok. Artema Lobova przez jednogłośną decyzję (3x 30-27).

441 KOMENTARZE

 1. Sorry, pomyliły mi się godziny, myślałem, że o 21:30 startuje :crazy:, ale to nic, niech temat buduje hype!

 2. Na serio tak późno walka Damiana? :-/ osobiście w to nie wierzę,  przecież ostatnio main event,  Badera z Rumblem był o 3:30,  teraz się później gala zaczyna? :-/

 3. Na serio tak późno walka Damiana? :-/ osobiście w to nie wierzę,  przecież ostatnio main event,  Badera z Rumblem był o 3:30,  teraz się później gala zaczyna? :-/

  Gala jest w Las Vegas, a poprzednia była w New jersey. Różnica czasu 3h.

 4. Na serio tak późno walka Damiana? :-/ osobiście w to nie wierzę,  przecież ostatnio main event,  Badera z Rumblem był o 3:30,  teraz się później gala zaczyna? :-/

  Przecież gale UFC on FOX zawsze zaczynaly się wcześniej, a inne później…

 5. panowie, doczekam walki damiana do 1:30, czy lepiej to pierdolic i isc spac?

  Damian walczy na Prelimsach kolego które zaczynają się o 3:00.

 6. Sorry, pomyliły mi się godziny, myślałem, że o 21:30 startuje :crazy:, ale to nic, niech temat buduje hype!

  Teraz to dopiero przeczytałem, a ja czekam i czekam=/

 7. A na Fight Passie nie zaczyna się transmisja za jakieś 15 minut, czyli o 1???

  Tak. Sama gala startuje za plus-minus 15 minut.

 8. Ciekawe czy temat wyjebie tyle stron co wyniki ACB

  Dopiero rano, jak wszyscy obejrzą walkę Damiana z odtworzenia. Warunkiem też będzie sposób zakończenia walki. Ja dzisiaj wyjątkowo zarywam nockę, bo mam urlop i dużo do napisania.

 9. Kłade sie i mam wiatraki…to oznacza jedno…nie wolno zasnąć…jest ok panowie, oby gala dopisała

  A nie oznacza, ze Ci się rzygać chce?

 10. A nie oznacza, ze Ci się rzygać chce?

  Wole rzygnąć sobie i żeby ulżyło, aniżeli miałoby mnie męczyć. Odpowiadając na pytanie właśnie nie, nie chce mi sie wymiotować

 11. Jak masz helikopter to nie miej długo zamkniętych oczu, nie piłem 3 lata ale co nie co pamiętam 😀 zamykaj je na chwileczkę i dość często mrugaj, Damiana musisz doczekać!  @KalasznikowMac

 12. ja czekam do walki Damiana a pozniej w kime 😀

  no ten eliminator do walkci z CM Punkiem jest żalosny 🙂

 13. Wole rzygnąć sobie i żeby ulżyło, aniżeli miałoby mnie męczyć. Odpowiadając na pytanie właśnie nie, nie chce mi sie wymiotować

  Będziesz rzygać?:}

 14. Już chyba czas, żeby pozbyć się kolegi Conora z UFC. Dawać go dla Kornika do KSW, mają jakięs niepozałatwiane sprawy 😉

  PS. Tak, jestem nowy na forum, cześć wszystkim.

 15. co to za komentator? gdzie jest kurwa Rogan????? ja tam oglądam całą galę 😀

  Joe nagrywa za to Fight Companion, będzie co słuchać.

 16. Niech juz wypierdola tego Lobova… To nie jest poziom UFC.

  Zalosny, ale smieszny. Ja bym go zostawil 😎

  A tak na serio to chyba powinien sprowac sil w nizszej kategorii…

 17. Niech Lobov zabiera swoje śmierdzące ruskie dupsko z UFC bo blokuje tylko miejsce tym którzy na nie zasługują. Boże, ten facet przegrał eliminacje do TUF'a, przegrał finał mimo że nie powinno go tam w ogóle być.

  Facet idzie do przodu z opuszczonymi łapami bez kompletnej pracy głową, aż dziw że nikt go dotąd ciężko nie znokautował.

  To jest kpina że on się w UFC znajduje.

 18. A tak na serio to chyba powinien sprowac sil w nizszej kategorii…

  Lobov? On wczesniej w 70 chodził, nie sądzę aby zbił do 61.

 19. Zalosny, ale smieszny. Ja bym go zostawil 😎

  A tak na serio to chyba powinien sprowac sil w nizszej kategorii…

  Ale nie w tej organizacji 🙂

  Walczy do końca, jednak sama chęć do urwania łba to nie wszystko.

 20. Lobov? On wczesniej w 70 chodził, nie sądzę aby zbił do 61.

  Utnie sobie noge i stanie do walki nawet z Mysza 😆

  Ale nie w tej organizacji 🙂

  Walczy do końca, jednak sama chęć do urwania łba to nie wszystko.

  Ciekawe jak by wygladal rewanz z Kielkiem albo z Kornikiem…

 21. Jak dużym talentem musi być Conor, jeżeli zdobył mistrzostwo świata, mając takiego kasztana jak Lobov za głównego sparingpartnera?

 22. Jak dużym talentem musi być Conor, jeżeli zdobył mistrzostwo świata, mając takiego kasztana jak Lobov za głównego sparingpartnera?

  Za "kasztana" masz lajka

 23. Może ktoś w skrócie przybliżyć historię pojedynku Gall vs Jackson? Widziałem, że ktoś wrzucał na forum odnośnik do filmu z Daną, ale z angielskim u mnie na bakier więc odpuściłem oglądanie. Z góry dzięki za odpowiedź 🙂

  PS. Siedzę z Wami do Damiana.

 24. Ja pierdole, sam nie oddałbym pleców z taką łatwością.

  @Pat Bateman

  Kornik poszedł mocno do przodu, a Kiełek jest teraz w 170, także nie widzę go w żadnym z tych starć 🙂

  EDIT: Jaka szopka z CM Punkiem… Quo Vadis UFC?

 25. Może ktoś w skrócie przybliżyć historię pojedynku Gall vs Jackson? Widziałem, że ktoś wrzucał na forum odnośnik do filmu z Daną, ale z angielskim u mnie na bakier więc odpuściłem oglądanie. Z góry dzięki za odpowiedź 🙂

  PS. Siedzę z Wami do Damiana.

  Gall pojawil się w "Lookin for a fight", gdize Dana z Mattem Serra i Nickim Toothem szukaja talentow do UFC. Wygral walke i wyzwal CM Punka do pojedynku. Dana sie zdziwil, ale zagwarantowal mu ze jak wygra swoj debiut w UFC to go dostanie. Skad wzial sie Jackson z rekordem 0-0 nie mam pojecia;p

 26. Tego Jacksona to naprawdę nie wiadomo skąd wzięli. Pewnie jakiś bezdomny z Teksasu, co sprzątał po gali – tak go dostrzegli.

 27. Jackson wział się spod sklepu aby Gall wygrał debiut aby Punk miał jakieś szanse , ale UFC i tak robi gorsze cyrki niż Kej Es Dablju

 28. Tego Jacksona to naprawdę nie wiadomo skąd wzięli. Pewnie jakiś bezdomny z Teksasu, co sprzątał po gali – tak go dostrzegli.

  30 letni bokser z rekordem 2-0:fingers:

 29. @Siedem ma rację, trochę show wokół Gall'a rozkręcone, więc głupio żeby przegrał, ale jednak przesada, że taka walka miała być na pierwotnie numerowanej gali :/

 30. Walka debiutantów, których tak naprawdę nikt nie zna, a i tak przyciąga masę spojrzeń i mówi się o niej więcej niż o 80 procentach tej gali. To właśnie moc CM Punka.

 31. Gość nie wiedział nawet jak pięści zacisnąć…

  ale ma za to tatuaże, czerwone słuchawki i napis ribok na gaciach – to znaczy że jest lepszy (na ważeniu :lol:)

 32. Walka debiutantów, których tak naprawdę nikt nie zna, a i tak przyciąga masę spojrzeń i mówi się o niej więcej niż o 80 procentach tej gali. To właśnie moc CM Punka.

  A tutaj się nie zgodzę. Owszem o Gall'u mówi się w kontekście CM Punk'a, ale już o bokserze z Houston tylko wyłącznie w tonie beki i absurdu.

 33. A tutaj się nie zgodzę. Owszem o Gall'u mówi się w kontekście CM Punk'a, ale już o bokserze z Houston tylko wyłącznie w tonie beki i absurdu.

  Oczywiście, ale traktuję Galla jako część tej walki, a ona, jak już pisałem, wzbudziła spore zainteresowanie.

 34. co to za bokser który pada po pierwszej pikiecie na pysk? zresztą jaką on ma posturę, to ja mam lepszy kaloryfer  bo chociaż widać górne kafelki  to był po prosty freak fight ..

  a te bicki rodem z kategorii Demetriusa … już na tartaku bez siłki idzie kurwa lepsze wyrobić ! 🙂

 35. Oczywiście, ale traktuję Galla jako część tej walki, a ona, jak już pisałem, wzbudziła spore zainteresowanie.

  Nie skumałem, że miałeś na myśli całe zainteresowanie wokół walki.

 36. czy ja mam przesłuchy czy z narożnika dobiega " dawaj prawa ręka" ? już zauważyłem że Brazylijski ma kilka słów podobnych do naszych typu "siadaj" ale tutaj nie orientuję po jakiemu gadają a nie sprawdzam bo laguje 😀

 37. Jakby jeszcze Punk walczył z kimś z top'u, Lesnar to od razu dostał walkę z Mirem.

  Taki przykładowo Neil Magny zjada go na śniadanie.

  @KalasznikowMac u mnie ze streamem wszystko ok.

 38. Żydek wygra , przewaga fizyczna , mimo ze nie moze zakonczyc zawzietego Rivasa to mysle ze z czasem sobie poradzi

 39. Chcesz lepszą jakość?

  Przegapilem przez Ciebie KO :wall:

  U mnie to calkiem dobrze wyglada. Nie to co linki z ESPN HD, ale widze twarze wiec jest OK.

 40. ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

  Jeszcze zdjecie Jurasa by sie przydalo 😆

  Lahat sie jeszcze nie pozbieral… Perfekcyjne kolano 😮 o:

 41. Przegapilem przez Ciebie KO :wall:

  U mnie to calkiem dobrze wyglada. Nie to co linki z ESPN HD, ale widze twarze wiec jest OK.

  CHAT OGLĄDA W HD

  a co do tego KO to nie ma za co 😆

 42. No wlasnie tez wlaczylem. Czekam na jakas walke, zeby zobaczyc roznice.

  A dla prawdziwych hardcorów ACEtStream 3000kb/s Chcesz to wbijaj

 43. No wlasnie tez wlaczylem. Czekam na jakas walke, zeby zobaczyc roznice.

  A dla prawdziwych hardcorów ACEtStream 3000kb/s Chcesz to wbijaj

 44. Fp można mieć za darmo, a Wy się jaracie streamami :boystop:

  Jak udostepnia linki na NK to pogadamy 😎

  Ktos mi wytlumaczy dlaczego ktos tatuuje sobie swoje imie/nazwisko na plecach/rece

 45. Jak udostepnia linki na NK to pogadamy 😎

  Ktos mi wytlumaczy dlaczego ktos tatuuje sobie swoje imie/nazwisko na plecach/rece

  Żeby łatwiej było zwłoki zidentyfikować:lol:

 46. Błagam o działający stream !!!! Nie mogę zalogować się na czat, a te które znajduje strasznie się tną !!!

 47. kurwa, wylaczyli mi prad i chuja bedzie z ogladania Damiana. sprobuje na telefonie ale ciezko tutaj jakikolwiek piracki stream odpalic

 48. Błagam o działający stream !!!! Nie mogę zalogować się na czat, a te które znajduje strasznie się tną !!!

  Masz ?

 49. kurwa, wylaczyli mi prad i chuja bedzie z ogladania Damiana. sprobuje na telefonie ale ciezko tutaj jakikolwiek piracki stream odpalic

  Nie martw się, rano VoRaNeK wrzuci linki to nadrobisz 😉

  Sorry, nie mogłem się powstrzymać. Oby prąd szybko wrócił!

 50. aaaaaaaaaa CIŚNIENIE ROŚNIE !!!!!! kurwa jest stream bez reklam, aby narożniki pokazywali ?  bo zawsze mnie one wkurwiają, szczególnie na walkach Polaków

 51. Nie przygotowania zawiodły, bądźmy uczciwi Graba to nie poziom ufc. Słabe obalenia, stójki zero. Wolny.

 52. Nie ważne jak potoczyła się walka i jak kto został zdominowany. W takich sytuacjach za przegraną zawodnika zawsze będę obwiniał takich skurwieli jak ten sędzia. Tyle w temacie. Przerwanie po ciosie na gardę?

 53. Kurwa ja nie wiem, ja nie wiem, niech w UFC zostaną tylko Polskie kobiety, bo to jest niemożliwe. No wierzyć się nie chce.

 54. Sędzia przerwał nie przez czyste ciosy ale przez to, że pan Damian leżał sobie i GÓWNO robił aby cokolwiek w tej walce zmienić, po prostu sobie leżał.

 55. Szczerze to kurwa nie wierzę

  Ale przerwanie też mega slabe- mi się wydaje- może przez emocje

  Ehh kurwa oglądać dalej mi się odechciewa

  Jutro nadrobić mc

 56. Ja pierdolę, dajcie se spokój z tym jazgotem na temat przerwania. Z Damiana nie było co zbierać, sam już chyba myślami był w samolocie powrotnym.

 57. Zobaczcie na powtórkach jak on po przerwaniu się zachowywał i nie pieprzcie, że przerwanie było za szybkie ;(

 58. Nie powinien przerywać , może Damian by wyszedł z tego , ale te ciosy były potężne ….. :/ szkoda wielka szkoda ehhh

 59. Nie ma co zwalać na przerwanie. Występ Damiana był po prostu kiepski, co to za różnica czy sędzia przerwałby teraz czy za minute/dziesięć bomb na głowę.

 60. No i chuj, najczarniejszy scenariusz się ziscil. Dzięki za wszystkie dotychczasowe emocje Damian, niestety nie wierze, że wrocisz silniejszy.

 61. Nie no dobrze że przerwał. Od razu niech Tyburę przerwą i resztę . UFC to jednak liga dla wielkich twardych skurczybyków. No to trzeba poczekać pare lat na jakiś talent z Polski

 62. widze, ze brak pradu uchronil mnie przed ogladaniem maskary, tak wnioskuje z tego co piszecie

  piszą ze to wina sędziego, według mnie decyzja dobra Grabowski przy Lewisie wyglądał jak dziecko w piaskownicy które zgubiło zabawki.

 63. Juz chwile po rozcięciu jak Bambo chciał go dosiąść ponownie to sie kulał po macie jakby głowy szukał wiec nie dziwi mnie ze jego ziomuś to przerwał 🙂

 64. Damian przeczytal ten zewny artykul na MMARocks o Lewisie i mu sie go szkoda zrobilo i oddal walke bez walki… Wszystko prze redakcje 👿

 65. VoRaNeK czarny po prostu położył na desce i przez dwie minuty niemiłosiernie ubijał schabowego. Sędzia przerwał, bo schabowy zaczął farbę puszczać. Koniec historii.

 66. Kurwa ledwo co streama znalazłem rozsiadłem się i chuj koniec… To był gwałt ale taki brutalny:sad: Graba odpłynął i sędzia prawidłowo przerwał bo Damian nawet nie wiedział gdzie jest jak wstawał. Kurwa ale brutalna weryfikacja na początek:sad:

 67. Co to kurwa? Nastawiłem budzik na 3:05, myśląc, że będzie ok, wstaje, ledwo stream odpaliłem i już po walce? Wracam do kimy, chuj do dupy, no i chuj, no i cześć.

 68. Niestety ale czarnoskóry zawodnik nie wszedł do oktagonu na pogawędkę tylko od pierwszej sekundy wywarł presje i przejechał się po czołowym polskim ciężkim jak po amatorze. Miałbyć pitbull wyszedł bezbronny york :(((

 69. Damian za mały, za słaby fizycznie, ciosy Lewisa robiły wrażenie, były bite z całą siłą i siały spustoszenie. Nie zmienia to jednak faktu, że przerwanie sędziego pozostawia pole do dyskusji. Chyba się przestraszył, że głowa Damiana zostanie zaraz rozsmarowana. Nie mam jednak pretensji, bo jednak jego decyzja prawdopodobnie pozwoliła uniknąć egzekucji. Ogromne rozczarowanie. Damian jak zwykle źle wypada gdy przychodzi mu się mierzyć z rywalami o znacznie większych gabarytach. Zasłużona porażka. Rywal odrobił zadanie domowe.

 70. To sie nie moglo tak skonczyc… kolejny raz dalem sie nabrac, kolejny raz zostalem sprowadzony na ziemie, a i tak pewnie przed Tybura znow dam sie nabrac, ze to ten zawodnik, ten ktory bedzie obijal sredniakow w tym pieprzonym UFC

 71. widze, ze brak pradu uchronil mnie przed ogladaniem maskary, tak wnioskuje z tego co piszecie

  Dokładnie tak było. Trochę pochodzili, obalenie i bomby z góry (w dużej części na gardę)

 72. Tylko oby dostał jescze jedną szanse…

  Wątpię i szczerze powiedziawszy po takim występie mu się nie należy. Już nie chodzi o to, że przegrał ale o ten kompletny brak ducha walki.

 73. :wall::wall::wall::wall:

  pierdole, nie wstaje już nigdy oprócz walk Asi, każdy wpierdol zbiera to jest prawdziwy obraz PL MMA niestety

 74. murzyn wyruchał Grabowskiego jak panienkę. jak Janek i Tybura też dostaną łomot to będzie wstyd.

 75. Nie powinien przerywać , może Damian by wyszedł z tego , ale te ciosy były potężne ….. :/ szkoda wielka szkoda ehhh

  Twoj "kolaż" zawodników pod komentarzem wyglada jak gang wodogłowia xdd

 76. To jaka jesteśmy siła pokazał po raz kolejny Acb dzisiaj z którego właśnie wróciłem,  wszedłem i widzę że dobrze ze na piwo po gali poszedłem,  idę spać elo |-O

 77. Totalny mismatch. Przez wiele lat wychodowalismy mistrzow swiata w naszych umyslach, ktorzy jakby tylko nadarzyla sie okazja udowodnili by calemu swiatu jak sa dobrzy. Problem w tym, ze tak od 2014 szansa udowodnienia sie pojawila…. i klops za klopsem.

  Grabowski byl slabszy, mniejszy…  totalny mismatch.

  Zeby bylo jasne, nie mam zalu do Grabowskiego. Zrobil co mogl…. ale "reality check" dla calej polskiej sceny MMA na swiatowych salonach jest brutalny….

 78. Polskie mma jest na kazdym kroku weryfikowane w UFC. Dobrze, ze mamy Joasie, ktora troche zaciera w kat porazki naszych zawodnikow.

 79. Jedna próba obalenia, odparta znaczną przewagą siły Derricka, a dalej to już tylko ciosy bez odpowiedzi… Dobre przerwania, mniejsze szanse na parkinsona u Damiana dzięki temu. Dalsaza walka nie miała sensu. Damian nie miał argumentów. Mógł liczyć tylko na zmęczenie się Lewisa.

 80. Chyba się przestraszył, że głowa Damiana zostanie zaraz rozsmarowana.

  Szczerze mówiąc to na serio bałem się o to, że Lewis zrobi z Grabowskiego warzywo do końca życia. To dosłownie pierwsze pierdolnięcie murzyna, które jebnęło w matę przewierciłoby się chyba przez potylicę Damiana. Miałem cichą nadzieję, że Lewis złamał wtedy łapę…

 81. Były podśmiechujki z Daniela Omielańczuka, a zabawi on jeszcze w UFC dłużej niż te "długo wyczekiwane koty" z rodzimej kategorii ciężkiej. 😆

 82. Nie no dobrze że przerwał. Od razu niech Tyburę przerwą i resztę . UFC to jednak liga dla wielkich twardych skurczybyków. No to trzeba poczekać pare lat na jakiś talent z Polski

  :hi:

 83. @VoRaNeK

  Masakra to chyba za dużo powiedziane, ale Damian bezradny. Ok. 30 sekundy nieudane sprowadzenie, Damian na plecach do przerwania, kiepski w defensywie, nie starał się zmienić położenia, trochę zebrał, trochę zakrwawiony. Moim zdaniem sędzia przerwał za szybko, to nawet nie było 1/3 masakracji takiej jak Grahama nad Pudzianem 🙂 Jutro obejrzę na spokojnie, może zmienię punkt widzenia.

  Moje typy na resztę wieczoru:

  Cirkunov, Benavidez, OSP, Rosholt i Thompson.

  Dzięki z wieczór Panowie, wytrwałości dla oglądających 🙂

 84. nie no kurwa Damian zawalczył jak zwykle, oddał podchwyt i kurwa plecy , pierwszy błąd to mała ruchliwość, a miał przeważać szybkością ale chuj, drugi to kontynuowanie próby obalenia choć dobrze wiedział że czarnuch silniejszy , powinien odpuścić, ale wiadomo, łatwo nam wszystkim pisać, trzeci , to że nie wykorzystał 2 sytuacji do zdobycia kontroli z góry ,  wiadomo, chciał poszukać poddania, ale kurwa nie tak szybko, nie na początku walki gdzie murzyn jest naładowany energią , no i sędzia oczywiście też dał dupy, pewnie koleszka  z pod celi Lewisa i bał się że go czarna bestia złapie pod prysznicem po gali i przerwał zdecydowanie za szybko, powinien puścić jeszcze minimum 2-3 ciosy, dlaczego do kurwy nędzy dają takich amatorów do walk Polaków? pierw lekarz z pizdy u Hallmana ( któremu zawdzięcza zwolnienie) a teraz jebany sędzia rodem z plmma,  napaliłem się na całą galę, ale teraz jestem strasznie wkurwiony , to Daniel Omielańczuk tak słabo nigdy nie wypadł a był wyszydzany. teraz to już kurwa nie będę czerpał takiej radości z oglądania na jaką miałem ochotę …. KURWA

 85. Ehh ciekawe czy dostanie Damian  walkę ostatniej szansy – Wrzosek nie dostał chociaż zaprezentował się o niebo lepiej

  Tyle że miał słabszego rywala no i HW to HW

  Już nawet nie zaczepiam znajomych gadka o walkach naszych w ufc- zawsze wtedy kończy się w ten sposób 🙁

 86. Taki Grabowski mimotej porazki i tak pewnie wypykalby bedorfa bez wiekszych problemow. To pokazuje jakim fenomenem jest KSW w naszym kraju mimo takiego slabego poziomu. Poza Asia, Marcinem Heldem, Krzyskiem Jotko moze Mankowskim i Karolina to cala reszta naszej sceny to poziom kelnerski.

 87. Po takiej porażce może nie dostać drugiej szansy co sądzicie ?

  Ciezka jest za plytka zeby go od razu zwolnic. Dostanie druga szanse jak Erokhin…

 88. Taki Grabowski mimotej porazki i tak pewnie wypykalby bedorfa bez wiekszych problemow. To pokazuje jakim fenomenem jest KSW w naszym kraju mimo takiego slabego poziomu. Poza Asia, Marcinem Heldem, Krzyskiem Jotko moze Mankowskim i Karolina to cala reszta naszej sceny to poziom kelnerski.

  Trenerze Mirku, to Pan? :razz:ray:

 89. Szczerze mówiąc to na serio bałem się o to, że Lewis zrobi z Grabowskiego warzywo do końca życia. To dosłownie pierwsze pierdolnięcie murzyna, które jebnęło w matę przewierciłoby się chyba przez potylicę Damiana. Miałem cichą nadzieję, że Lewis złamał wtedy łapę…

  Ja aż drgnąłem z wrażenia. Świst wyprowadzonych ciosów był słyszalny, nie mówiąc już o tym gdy dochodziły do celu… Przerzucił i ubił Damiana jak kukłę. Przykre.

 90. Taki Grabowski mimotej porazki i tak pewnie wypykalby bedorfa bez wiekszych problemow. To pokazuje jakim fenomenem jest KSW w naszym kraju mimo takiego slabego poziomu. Poza Asia, Marcinem Heldem, Krzyskiem Jotko moze Mankowskim i Karolina to cala reszta naszej sceny to poziom kelnerski.

  Taki Fabinski, Niedźwiedź czy Tybura pewnie by się obrazili za ten tekst

  A od Gamera to wiesz co i gdzie byś dostał☺

 91. Taki Fabinski, Niedźwiedź czy Tybura pewnie by się obrazili za ten tekst

  A od Gamera to wiesz co i gdzie byś dostał☺

  Ja tylko czekam na naplyw teczowych do Ankosu 😆

 92. Niedźwiedź, Tybura, Gamer

  Radziłbym poczekać z obrażaniem się wyżej wymienionych zawodników do ich debiutów w UFC…

 93. I pomyśleć, że zawodnicy dotychczas z drugiej ligi polskiej – pod względem rozpoznawalności, radzą sobie lepiej niż czołowe nazwiska. Nie chcę nawet przypominać sobie tematu, w którym opublikowano informację na temat pierwszego rywala dla Damiana w UFC i fali optymizmu z tym związanej 🙁

 94. Taki Grabowski mimotej porazki i tak pewnie wypykalby bedorfa bez wiekszych problemow. To pokazuje jakim fenomenem jest KSW w naszym kraju mimo takiego slabego poziomu. Poza Asia, Marcinem Heldem, Krzyskiem Jotko moze Mankowskim i Karolina to cala reszta naszej sceny to poziom kelnerski.

  TEE DANIELA OMIELAŃCZUKA TO TY SZANUJ

 95. Na chwile obecna widze tylko 2 naszych ktorzy by wstydu nie przyniesli w UFC – Gamrot i Mańkowski.

  Nie bym był tego taki pewny

 96. Radziłbym poczekać z obrażaniem się wyżej wymienionych zawodników do ich debiutów w UFC…

  Najpierw miałem samego Butchera, ale wyjeżdżać z jednym nazwiskiem było trochę wstyd 😛

 97. Gamrot i Borys maks po 3 walki w ufc a potem szybki powrót na ciepłe posadki w ksw.

  Taa a Grabowski wszytsko na jedną kartę bo już jest stary i chce kilka walk w UFC zawalczyć, kilka się zamieniło w jedną

 98. jeszcze by się okazało że taki Mamed dostałby w pizdę na wstępie w UFC, może to i dobrze że tak się wzbraniał, co do Tasmańskiego diabła, hmmm…. myślę że wstydu by nie było, jednak jest zbyt mały na 77 🙁 ale Borys myśli, zobaczymy za kilka lat, w piku jego kariery 28-30 lat.    Gamer za wcześnie, jeszcze nie teraz, choć im szybciej tym lepiej …

  Noons wygląda jak marny aktor z pedalskiego pornola …  nie trawię gościa w chuj prawie tak jak Gamer hejterów ;D

  i kurwa czemu Big John nie sędziował walki Damiana tylko ten kurwa faaaaaaa czarnuch!

 99. Gdyby nie te ostatnie 10 sekund to wyglądałoby jakby Burkman wyszedł na tarczowanie z trenerem.

 100. Ogląda ktoś jeszcze gale czy wy***** po porażce GRaby ? Ten KJ ani jednego ciosu nie trafił całą rundę WHAT

 101. Ogląda ktoś jeszcze gale czy wy***** po porażce GRaby ? Ten KJ ani jednego ciosu nie trafił całą rundę WHAT

  a jak jesz obiad to też tak do połowy?

 102. Ja oglądam gale, ale przy takiej walce jak ta zerkam na NBA: Golden State – Oklahoma. Fajny mecz. Na pewno ciekawszy niż ta walka.

 103. Idź pan fchuj z takim eMeMej

  Koleś sie kiwa i zbiera kopy, trafił jeden cios

  Rozpędzili się, lecą luje

 104. grabowski zebrał równy wpierdol, ta walka nudna jak cholera. szkoda siedzieć. obejrzy się powtórkę. dobrej nocy i wytrwałości w oglądaniu gali. niechaj sen Was omija szerokim łukiem;-))))

 105. @Cloud  Dwoch nie dalo by rado Bensonowi :cry:#

  Czego B go nie przewroci i nie podda ???

  Klinczuje żeby KJ go nie trafił jakimś lujem przypadkowo 😀

 106. Klinczuje żeby KJ go nie trafił jakimś lujem przypadkowo 😀

  Kogos trzeba bedzie dzisiaj zwolnic…

  tak jak Bedorf z Pudzianem Lewisowi 😀

  bez kitu …

  Bedorf akurat by mial szanse bo chodzi w podbnej wadze.

 107. Kurde , no szkoda. Po 1 kombinacji Lewisa , bylo widac na twarzy Damiana , ze nie tego sie spodziewal … ten high kick przesunal go pod sama siatke , a Graba przerazony sila i szybkoscia ciosu , panicznie poszedl po nogi … bez zadnego przygotowania tego obalenia , bez zadnych kombinacji , NIC . A czarny tylko na to czekal. Po ustabilizowaniu pozycji to juz byla egzekucja a przerwanie niby troszke za wczesnie , no ale kurwa Damian powinnen byc wdzieczny za to sedziemu , Lewis by to wygral przez spowodowanie kalectwa.

  Zaskoczylo mnie na minus przede wszystkim to ze Polak mial byc szybszy… a tu lipa , byl mniejszy , slabszy fizycznie i woliniejszy , nie mial jak tego wygrac … szczegolnie ze wygladal jak dziecko we mgle (mysle ze po 1szych ciosach Graba sie mocno zdziwil , nie chce juz mowic ze zesral i  caly gameplan poszedl sie jeb..)

  Boje sie teraz tylko o Tybure  jego rywal tez wazy prawie 120kg i tez wszystkie walki konczyl przed czasem .

 108. KJ jest ciężki do oglądania.

  Przez pierwsze 12 minut nie robił nic poza badaniem dystansu.

  Powiedziałbym pierwsze 15 minut, rozpędził się dopiero do szatni

 109. Prąd wrócił 😆 To był znak, oglądanie murzyna w pozycji dominującej, wykorzystującego słabości  ofiary, znęcającego się nad mniejszym, lżejszym i bezradnym podchodzi pod paragraf i wjeżdża na psyche, pamiętajcie na przyszłość!

 110. Kogos trzeba bedzie dzisiaj zwolnic…

  Bedorf akurat by mial szanse bo chodzi w podbnej wadze.

  to nie chodzi o wagę, jak myślę że bambo miałby więcej siły niż Pudzilla , Karol wyglądałby przy nim tak samo jak Damian, tak jakby walczył wagę niżej . murzyn jest zbyt wielki i zbyt silny , nawet na przykładzie naszego podwórka, co miał Pudzian? tylko siłę, a gdzie kurwa zaszedł ze swoimi lujami? a śmiem twierdzić że Lewis technikę ma lepszą niż Mario więc nie ma co się dziwić że tak to wyglądało , na miejscu Wojsława zrobiłbym Deal, Karola za Lewisa, i KSW miałoby swojego wielkiego czarnego mistrza , na lata 🙂 i drabinkowo można go zestawiać z tymi których pokonał Karol. 😀 :boystop:

  ja niczego nie ujmuję Karolowi, żeby było jasne, po prostu piszę jak ja to widzę 🙂

 111. Powiedziałbym pierwsze 15 minut, rozpędził się dopiero do szatni

  Sugerujesz, że to człowiek stworzony do mistrzowskich rund? 😆

 112. to nie chodzi o wagę, jak myślę że bambo miałby więcej siły niż Pudzilla , Karol wyglądałby przy nim tak samo jak Damian, tak jakby walczył wagę niżej . murzyn jest zbyt wielki i zbyt silny , nawet na przykładzie naszego podwórka, co miał Pudzian? tylko siłę, a gdzie kurwa zaszedł ze swoimi lujami? a śmiem twierdzić że Lewis technikę ma lepszą niż Mario więc nie ma co się dziwić że tak to wyglądało , na miejscu Wojsława zrobiłbym Deal, Karola za Lewisa, i KSW miałoby swojego wielkiego czarnego mistrza , na lata 🙂 i drabinkowo można go zestawiać z tymi których pokonał Karol. 😀 :boystop:

  Ja chyba nigdy Pudziana nie bede rozpatrywal w kontekscie profesjonalnych zawodnikow MMA. A Karola przestalem skreslac po zwyciestwie z Kita. nie sadzilem, ze jest w stanie rozbujac te 120 kg…

 113. tak jak ktoś napisał, ja również boję się o Tybura   a wiary w Mężczyzn zostało mi tylko do Krzysia Jotko i Bartka Fabińskiego, jestem też ciekaw co pokaże Damian Stasiak .. a Daniel Omielańczuk stabilnie, o niego o dziwo jestem spokojny

 114. tak jak ktoś napisał, ja również boję się o Tybura   a wiary w Mężczyzn zostało mi tylko do Krzysia Jotko i Bartka Fabińskiego, jestem też ciekaw co pokaże Damian Stasiak .. a Daniel Omielańczuk stabilnie, o niego o dziwo jestem spokojny

  @Pat Bateman     chodziło mi tylko o przedstawienie różnicy na tle siłowym , nie skreślam Karola, po prostu czarno to widzę, jednak masz rację, jak przypomniałeś mi walkę z Kitą przypomniałem sobie że Coco potrafi świetnie kopać, jednak i tak nadal mam ciemno przed oczami 🙁 może wypadłby lepiej jednak wątpię w wygraną z tym czarnuchem w tym momencie ( gdyby był na miejscu Damiana)

  Daniel jak  nie dostanie zapasiora to powinien zawsze przyzwoicie wypasc. Zreszta jak kazdy Polak…

  Poprawka, po słowie zresztą powinno być PRAWIE  😉 … 🙁 🙁 🙁

 115. Omielanczuk jest slamazarny. Moze z Grabowskim powinien zawalczyc? Przynajmniej jeden z nich by mial dodatkowa walke w UFC

 116. Do tego wszystkiego myślę że FIZYCZNIE Polacy nigdy nie będą w stanie równać się z wielkimi czarnuchami, nie ta Genetyka

  Typy na resztę gali

  Pyle, Cirkunov , Benavidez , Osp, Nelson , Hendricks

  Omielanczuk jest slamazarny. Moze z Grabowskim powinien zawalczyc? Przynajmniej jeden z nich by mial dodatkowa walke w UFC

  już nie pierdol, stójkę ma bardziej niż przyzwoitą, do tego się rozwija ! a to najważniejsze w tym sporcie,  chodzi o walkę w parterze 🙂

 117. Omielanczuk jest slamazarny. Moze z Grabowskim powinien zawalczyc? Przynajmniej jeden z nich by mial dodatkowa walke w UFC

   Damian i Daniel w tag teamie na Lewisa ;D inaczej tego nie widze

 118. Omielanczuk jest slamazarny. Moze z Grabowskim powinien zawalczyc? Przynajmniej jeden z nich by mial dodatkowa walke w UFC

  Damian i Daniel w tag teamie na Lewisa ;D inaczej tego nie widze

  a wiesz, myślę że Daniel wypadłby lepiej niż Damian, nie sądzę że by wygrał, jednak mógłby się z nim napierdalać jak równy z równym

  dla kogoś kogo wkurwia komentarz bez Rogana i z tej okazji wolałby oglądać po Polsku, jednak nie ma ESC       , proszę 🙂  http://www.telewizjada.net/live.php?cid=93

 119. a wiesz, myślę że Daniel wypadłby lepiej niż Damian, nie sądzę że by wygrał, jednak mógłby się z nim napierdalać jak równy z równym

  dla kogoś kogo wkurwia komentarz bez Rogana i z tej okazji wolałby oglądać po Polsku, jednak nie ma ESC       , proszę 🙂  http://www.telewizjada.net/live.php?cid=93

  Gorzej od Damiana zawalczyc sie nie dalo wiec masz racje ale pewnie i tak sie nigdy nie dowiemy bo mysle , ze Lewis bedzie takim gatekeeperem w ciezkiej , gdzies tam na pograniczu 15. A z cala sympatia do Daniela , ja go tam nie widze … Obym okazal sie zwyklym hejterem z cohones i nie mial racji 😛

 120. Gorzej od Damiana zawalczyc sie nie dalo wiec masz racje ale pewnie i tak sie nigdy nie dowiemy bo mysle , ze Lewis bedzie takim gatekeeperem w ciezkiej , gdzies tam na pograniczu 15. A z cala sympatia do Daniela , ja go tam nie widze … Obym okazal sie zwyklym hejterem z cohones i nie mial racji 😛

  Stwierdzenie, że Daniel nie wejdzie do 15 nie jest hejtowaniem tylko trzeżwym myśleniem

 121. nie byłbym taki pewny, kolejne KO Daniela, porażka Lewisa ( jego akcje jednak rosną po pokonaniu Damiana i myślę że dostanie kogoś znów z topu)  i mogą ich zestawić , historia będzie, Daniel na drodze zemsty ;D

  i sie kurwa zdziwicie, jak Daniel poprawi zapasy i walkę w parterze , pozwoli sobie na więcej w stójce nie bojąc się obalenia, proste i logiczne 🙂  wygrzebię ten komentarz za jakiś czas, się kurwa przekonacie 😉

 122. nie byłbym taki pewny, kolejne KO Daniela, porażka Lewisa ( jego akcje jednak rosną po pokonaniu Damiana i myślę że dostanie kogoś znów z topu)  i mogą ich zestawić , historia będzie, Daniel na drodze zemsty ;D

  i sie kurwa zdziwicie, jak Daniel poprawi zapasy i walkę w parterze , pozwoli sobie na więcej w stójce nie bojąc się obalenia, proste i logiczne 🙂  wygrzebię ten komentarz za jakiś czas, się kurwa przekonacie 😉

  Z jednej strony mam nadzieje . ze masz racje i Daniel bedzie mial szanse pomscic Damiana , bo to bedzie oznaczac ze Omielanczuk idzie w gore i wygrywa ale z drugiej strony , po przeanalizowaniu szans polaka w tej walce … Oby matchmakerzy oszczedzili go i nie dali mu tej szansy :V

 123. Dobra walka, Dobry występ Pyle'a

  moim zdaniem jak na razie występ wieczoru, zobaczymy jak będzie dalej

  @luk3  właśnie, po przeanalizowaniu Daniel ma 40% szans z Lewisem, bo na pewno nie szukałby parteru, a pizde w łapie też ma, czarnucha da się znokautować co już zostało udowodnione 🙂 ale nie mam zamiaru pompować balona Daniela , on sam to wszystko udowodni, jak przyjdzie właściwy moment  😉

  @KamKo

  PS: @Dominik Durniat    zrób coś z fotką Daniela na sherdogu  :fly:

 124. Z jednej strony mam nadzieje . ze masz racje i Daniel bedzie mial szanse pomscic Damiana , bo to bedzie oznaczac ze Omielanczuk idzie w gore i wygrywa ale z drugiej strony , po przeanalizowaniu szans polaka w tej walce … Oby matchmakerzy oszczedzili go i nie dali mu tej szansy :V

  Daniel wygrał tylko z debiutantami, ciężko nie swtwierdzić niezbyt utalentowanymi

 125. Daniel wygrał tylko z debiutantami, ciężko nie swtwierdzić niezbyt utalentowanymi

  Dokladnie jak juz dostal Rosholta to polegl silowo . zbyt szybki nigdy nie bedzie wiec nie ma czym nadrabiac brakow w mocy. Juz o Hamiltonie nie wspomne bo to jeszcze nizsza polka . A kolejna walka (nawet jak wygra przez szybkie KO) tez nam duzo nie powie bo to kolejny debiutant. Jesli Daniel w kocnu obije kogos powaznego(czego mu zycze z calego serca!) mozna zaczac kminic czy  zajdzie gdzie dalej .

 126. Dokladnie jak juz dostal Rosholta to polegl silowo . zbyt szybki nigdy nie bedzie wiec nie ma czym nadrabiac brakow w mocy. Juz o Hamiltonie nie wspomne bo to jeszcze nizsza polka . A kolejna walka (nawet jak wygra przez szybkie KO) tez nam duzo nie powie bo to kolejny debiutant. Jesli Daniel w kocnu obije kogos powaznego(czego mu zycze z calego serca!) mozna zaczac kminic czy  zajdzie gdzie dalej .

  raczej nie siłowo tylko przez braki w zapasach .

  Khabib wraca. do jutra aż go niedźwiedź kurwa nie  uszkodzi 😀

  Misha zabije

  !!!!

  oby jednak go nie zabił, chłop się dopiero oświadczył 😀

  Misha na scherdogu Łotwa w UFC Kanada 😀 ……

 127. Dobra walka, Dobry występ Pyle'a

  moim zdaniem jak na razie występ wieczoru, zobaczymy jak będzie dalej

  @luk3  właśnie, po przeanalizowaniu Daniel ma 40% szans z Lewisem, bo na pewno nie szukałby parteru, a pizde w łapie też ma, czarnucha da się znokautować co już zostało udowodnione 🙂 ale nie mam zamiaru pompować balona Daniela , on sam to wszystko udowodni, jak przyjdzie właściwy moment  😉

  @KamKo

  PS: @Dominik Durniat    zrób coś z fotką Daniela na sherdogu  :fly:

   Moja analiza wyglada tak

  Daniel jest mniejszy , slabszy fizycznie , szybkosciowo podobnie kondycyjnie chyba tez . Technika stojkowa, parter i wachlarz technik po stronie polaka. niestey jest jedno duze ALE , to jest ta moc i eksplozywosc Lewisa . Daniel musialby rozegrac to bezblednie taktycznie zeby to wygrac , nie dac sie trafiac , krazyc wokol czarnego i rzucac roznie techniki zeby ten nie wiedzial czego sie spodziewac a potem zlapac go z jakiejs kontry , ew. po jakies kombinacji trafic i dokonczyc w parterze… Jakby tylko Omielanczuk ruszal sie jak Mitrione to bylby bardzo groznym ciezkim , niestety jest inaczej.

 128. te spinning shity go zgubią, za dużo kręci aczkolwiek fajnie prezentuje się w stójce jak na razie 🙂

 129. te spinning shity go zgubią, za dużo kręci aczkolwiek fajnie prezentuje się w stójce jak na razie 🙂

  Ale mu czyściutko te spinningi wchodzą :boystop:

  Ćwiczy piruety na wesele

 130. Duane nie mial przypadkiem trenowac tylko z TJem? Widzialem przed chwila jakiegos trolla podobnego do Benavideza, ktory sie z nim rozgrzewal.

 131. nie wiadomo co się stało, ale w pierwszej rundzie po kopnięciu na udo ewidentnie miał problemy ze stopą już ani razu jej nie użył, jednak pod koniec pierwszej rundy kolokwialnie mówiąc, rozchodził to i mógł w miarę normalnie się poruszać  ,  dotrwał do decyzji,  zdecydowanie wygrywając walkę 🙂

 132. Walka nie porwała, choć z wiadomego powodu.

  Teraz może być znacznie gorzej 😆

  Nie kracz 😀 Nelson przez luja

 133. Jak wyszli…  Roy niziutko prawie na kucaka przed obaleniami, Rosholt z rękami w niebie przed lujami:rofl:

 134. Co jak co ale Roy ma z czego przyjebać, świadczą o tym jego w chuj szerokie plecy ( pomijając tłuszcz) ;P myślę że ustrzeli nudziarza 🙂

 135. USADA chyba jeszcze nie skontrolowała Roya.

  A jeśli próbowała, to po zobaczeniu tego grubaska przedstawiciel pewnie pomyślał, że to pomyłka i przetestował sąsiada.

 136. Kurwa karta główna to niezła chujnia z grzybnią… Przewaga chujni niestety:sad: chociaż Hendricks z Thompsonem niech uratują tą padakę:razz:ray:

 137. ale go rozjebał! i fikołki napierdala! jak Ruthless z nim pójdzie na wojnę  to też polegnie, tak, nowy mistrz, od dziś jestem jego fanem !  Dobranoc, i dzięki Pany 🙂

 138. Ale jajca ja pierdolę! Thompson:razz:ray: zakochałem się w jego stylu! Uwielbiam takich stójkowiczów i taki właśnie styl walki! Kurwa pięknie!

 139. myślę że powinien zawalczyć z Conditem lub Rorym zanim zostanie puszczony do Robbiego 😀 :fly: <— spać 😛

 140. Wow! Jedne dupne wow! Szczerze to nie wierzylem za bardzo w wygraną Thompsona ale teraz padam mu do nóg! Zwracam honor. To było kurwa zajebiste! W stójce rozdupi każdego 😀

 141. Hendricks ostatnie KO zaliczył na Kampmannie, to było chyba w 2013 roku.

  Jest ewidentnie jakiś problem z formą u niego.

 142. Jedyny plus taki, że ten ogór Lobov poleci. Chociaż nie zdziwię się, jak dzięki Conorowi będzie walczył w UFC przy rekordzie 11-20.

 143. To co zrobił Thompson z Hendricksem to jest poezja tego sportu, warto obejrzeć dziesiątki walk bez historii, żeby trafić na taką jedną.

 144. Jedyny plus taki, że ten ogór Lobov poleci. Chociaż nie zdziwię się, jak dzięki Conorowi będzie walczył w UFC przy rekordzie 11-20.

  Do KSW go.

 145. Balem sie zapasow Hendricksa ale Thompson latwo wybronil obalenie I zdeklasowal Hendricksa #AndNew juz wkrotce

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.