W roku 2014 na antenę Polsatu Sport powrócił program „Puncher”, który wcześniej był emitowany w latach 2006-2008 i skupiał się na zagadnieniach związanych z boksem. W nowej odsłonie magazynu poszerzono zakres tematów o kwestie dotyczące mieszanych sztuk walki. Aktualnie program ma wakacyjną przerwę, nie wiadomo jednak czy we wrześniu powróci na antenę.

Mateusz Borek, jeden z prowadzących magazyn „Puncher” został o to zapytany na Twitterze i odpowiedział, że decyzja jeszcze w tej sprawie nie zapadał.

26 KOMENTARZE

 1. Wczoraj s4, dziś puncher. Boje się jutra…

  Jutro bankructwo KSW 😆 choć chyba nierealne, trochę zaoszczędzą na wypłatach Mameda, którego już nikt w tej federacji nie chce oglądać.

 2. W roku 2014 na antenę Polsatu Sport powrócił program "Puncher", który wcześniej był emitowany w latach 2006-2008 i skupiał się na zagadnieniach związanych z boksem. W nowej odsłonie magazynu poszerzono zakres tematów o kwestie dotyczące mieszanych sztuk walki. Aktualnie program ma wakacyjną przerwę, nie wiadomo jednak czy we wrześniu powróci na antenę.

  Mateusz Borek, jeden z prowadzących magazyn "Puncher" został o to zapytany na Twitterze i odpowiedział, że decyzja jeszcze w tej sprawie nie zapadał.

  Oby wrócił.

 3. Mimo wszystko Puncher to był dobry program, bo poruszał ciekawe tematy i łapał za kontrowersyjne, rzekłbym delikatne tematy. Obawiam się jednak, że niektórzy promotorzy i osoby ze świata boksu unikałyby Mateusza, a to on ten program ciągnął, bo te edycje z Wójcikiem, czy ostatnio z Łukaszewskim jednak odbiegały nieco od poziomu Borka.

 4. jak maja znowu puszczac punchera w srodku nocy to lepiej zeby go nie bylo bo o 21:30 porzadni ludzie juz spia…

 5. Wielka szkoda bedzie jesli zakoncza Punchera. Ogladalem go w sumie tylko dla boksu a MMA tak przy okazji. I najczesciej na ipli bo w takich godzinach to jak nie jestem w pracy to mam treningi. Trzymam kciuki zeby wrocili!

 6. Można było czasem psioczyć, że forma dość okrojona, ale to zawsze ciekawy program związany ze sportami walki. Mam nadzieję że wrócą, bo na rodzimym rynku brakuje takich programów.

 7. Może zrobią po prostu lepszy program ogólny o sportach walki. Popyt jest mocno wystarczający, by taki program istniał a sam Puncher nie porywał…

 8. Może zrobią po prostu lepszy program ogólny o sportach walki. Popyt jest mocno wystarczający, by taki program istniał a sam Puncher nie porywał…

  Dokladnie o tym samym pomyslalem. Najpiewniej najma ekipe z KSW by sie wszystkim zajela…

 9. Niepewność co do przyszłości "punchera" pokazuje też niestety, jak "niesamowitą" popularnością cieszą się w Polsce sporty walki.

 10. Niepewność co do przyszłości "punchera" pokazuje też niestety, jak "niesamowitą" popularnością cieszą się w Polsce sporty walki.

  To wszystko dlatego, że tytuł programu jest enigmatyczny. Zrobiliby KSW Magazine, dołożyli filozoficzne wynurzenia Różala i oglądalność z miejsca by się zgadzała.

 11. Dokladnie o tym samym pomyslalem. Najpiewniej najma ekipe z KSW by sie wszystkim zajela…

  i tak wszystko robione jest pod sam Polsat praktycznie, nie dziwota a pieniążki, które ludzie dziś tak bardzo :gabi_much_love:

 12. Niepewność co do przyszłości "punchera" pokazuje też niestety, jak "niesamowitą" popularnością cieszą się w Polsce sporty walki.

  ale na dobry programik wystarczy, moge prowadzic, jesyem charyzmatyczny, kontrowersyjny i siedze w sportach walki 15 lat:D (trenowałem jakies 3) . tylko dentyste by mi musieli fundnac

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.