W dzisiejszym programie Puncher Extra Time jednym z zaproszonych gości był Erko Jun. Gwiazda Instagrama w swojej drugiej zawodowej walce spotka się w klatce z Popkiem Monsterem. Ich walka będzie miała miejsce 6 października, na KSW 45 w Londynie. Każdy, kto śledził jego poczynania przed debiutem wie, że dużo nieuprzejmości potrafi wysłać w kierunku rywala. Przekonał się o tym oczywiście Tomasz Oświeciński. Czy z Popkiem będzie podobnie?

Nic z tych rzeczy. Nie mam złych uczuć do niego. Szanuję go jako człowieka, sportowca, muzyka. Po prostu, kiedy po raz pierwszy byłem na gali KSW to akurat wtedy zobaczyłem jego walkę z Tomaszem Oświecińskim i pomyślałem, że to jest ktoś, z kim chciałbym się zmierzyć.

Walka Erko z Popkiem będzie kolejnym pojedynkiem w kategorii freak fight. Czy potencjalna wygrana z raperem zbliży modela do walk o czysto sportowym charakterze?

Zdecydowanie. Nie jestem głupi, wiem jakie mam możliwości i co jestem w stanie zrobić. Sport to całe moje życie. Trening to coś, czemu poświęcam się w stu procentach.

Nie podejmuję głupich decyzji, nieuzasadnionego ryzyka. Wierzę, że sport i trening pozwolą mi udowodnić sobie i innym, że mogę być dobrym zawodnikiem i dawać dobre show.

Wywiad z Erko do zobaczenia tutaj.

8 KOMENTARZE

 1. wtedy zobaczyłem jego walkę z Tomaszem Oświecińskim i pomyślałem, że to jest ktoś, z kim chciałbym się zmierzyć.

  Czyli liczy na latwe pieniądze w organizacji.

 2. Czyli liczy na latwe pieniądze w organizacji.

  Gość dopiero co zadebiutował. Dla mnie Erko może naprawdę robić progres i kiedyś stać się zawodnikiem z krwi i kości.

 3. Gość dopiero co zadebiutował. Dla mnie Erko może naprawdę robić progres i kiedyś stać się zawodnikiem z krwi i kości.

  Zawodnikiem na miarę KSW.

 4. Zawodnikiem na miarę KSW.

  A w czym ci z KSW odbiegają od tych np z ACB? W UFC również poza czołowa 15-20. Jest wielu, z którymi mogli by walczyć na równi

 5. A w czym ci z KSW odbiegają od tych np z ACB? W UFC również poza czołowa 15-20. Jest wielu, z którymi mogli by walczyć na równi

  Hmmm, pomyślmy… :wow: umiejętnościami? Czyli skoro pan Jun ma zrobić progres i stać się prawdziwym zawodnikiem, a KSW nie odbiega od

  ACB i nawet od UFC, czyli za jakiś czas pan Jun może zostać zawodnikiem UFC. :roberteyeblinking:

 6. Hmmm, pomyślmy… :wow: umiejętnościami? Czyli skoro pan Jun ma zrobić progres i stać się prawdziwym zawodnikiem, a KSW nie odbiega od

  ACB i nawet od UFC, czyli za jakiś czas pan Jun może zostać zawodnikiem UFC. :roberteyeblinking:

  Nie sądzę by zaszedl aż tak daleko. Oby tylko był lepszym niż Pan CM Punk.

  Nigdzie nie powiedziałem, że KSW nie odbiega od UFC. Ilość gal, ilość zawodników, poziom rywalizacji, możliwość rozwoju kariery itd… Inne światy. Jednak przykład Janka czy Karoliny pokazuje tylko, że czołowi zawodnicy tej organizacji nie odbiegają. Zainteresowanie Materla, Mamedem czy nawet Rozalem pokazuje zaś, że nie są zbyt słabi by byli brani pod uwagę do angazu.

  Wracając do meritum, Popek to odpowiednie zestawienie na ten moment. Czas pokaże czy z Erko coś bedzie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.