Informacja prasowa: 

Już we wtorek 13 marca powraca magazyn poświęcony sportom walki – Puncher Extra Time. W najbliższych odcinkach porozmawiamy między innymi o zbliżającej się gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty, galach KSW, FEN i UFC. Premiera w Polsacie Sport News, w portalu Polsatsport.pl oraz w IPLI we wtorki o 21:05.

W magazynie będziemy rozmawiać  o boksie, ale jeszcze więcej czasu poświęcimy MMA. Przed nami bowiem kolejne gale organizacji KSW, FEN czy UFC. Już 14 kwietnia 2018 roku we Wrocławiu odbędzie się KSW 43. W stolicy województwa dolnośląskiego, w klatce zaprezentują się między innymi Michał Andryszak, Artur Sowiński czy Damian Janikowski. Tydzień wcześniej – podczas UFC 223 w Nowym Jorku – do oktagonu wejdą Joanna Jędrzejczyk oraz Karolina Kowalkiewicz. Jakby tego było mało, jeszcze w marcu Jan Błachowicz zawalczy z Jimim Manuwą podczas UFC Fight Night 127 w Londynie. Będzie więc o czym rozmawiać!

Pierwszy odcinek magazynu Puncher Extra Time we wtorek o 21:05 w Polsacie Sport News, w portalu Polsatsport.pl oraz w IPLI. Na następne odcinki zapraszamy w kolejne wtorki.

2 KOMENTARZE

  1. dobry news. oby tylko Borek za racji bawienia się w promotora bokserskiego nie przynudzał o galach w Radomiu itp. Polacy walczący w UFC jako goście mile widziani i oczekiwani;-)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.