Gośćmi Pawła Wójcika w magazynie Puncher będą dziś Ewa Piątkowska, Andrzej Gmitruk, Karol Bedorf, menadżer Norbert Sawicki, Tomasz Marciniak z MMARocks.pl, a także Janusz Pindera. Puncher od godz. 20.00 tylko w Polsacie Sport News.

W pierwszej części programu w studiu magazynu Puncher zasiądą: pięściarka Ewa Piątkowska, trener Andrzej Gmitruk i publicysta Polsatsport.pl Janusz Pindera. Dowiemy się więc co czeka nas już w najbliższe weekendy. Wśród kilku gal bokserskich wisienką na torcie będzie z pewnością starcie Miguela Cotto z Canelo Alvarezem, które odbędzie się w Las Vegas. Natomiast już za tydzień Ewa Piątkowska w Rzeszowie stanie do walki o pas mistrzyni Europy.

W drugiej części programu poświęconej MMA, gośćmi Pawła Wójcika będą Karol Bedorf, mistrz KSW wagi ciężkiej, który już za dwa tygodnie w Krakowie stanie w obronie pasa w walce z Michałem Kitą, Norbert Sawicki, menadżer Michała Materli a także Tomasz Marciniak, dziennikarz MMARocks.pl. Tematem głównym będzie gala KSW 33, a także kolejny sukces Joanny Jędrzejczyk, która w Melbourne obronił mistrzowski pas UFC w wadze słomkowej.

Magazyn Puncher już od godz. 20.00 tylko w Polsacie Sport News.

Źródło: polsatsport.pl

Program rozpocznie się o godzinie 20:00 w Polsat Sport News, a dyskusja będzie kontynuowana w „Puncher. Extra Time”, który można obejrzeć na stronie polsatsport.pl. Jeśli ktoś nie zdążył na emisję, będzie miał możliwość przeczytania na MMARocks szczegółowego sprawozdania zaraz po zakończeniu „Punchera”.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.