Już w sobotę odbędzie się gala UFC Fight Night: Font vs Aldo, podczas której kibice zobaczą czternaście pojedynków. Przed kolejnym wydarzeniem największej organizacji MMA na świecie przyjrzeliśmy się kursom Betclic i przygotowaliśmy przegląd karty głównej i najbardziej prawdopodobnych zakładów do wygranej.

>>> POPRZEDNIE PRZEGLĄDY KURSÓW BETCLIC

⇒ Oferta powitalna dla nowych graczy! Cashback aż do 550 zł! Zarejestruj się, postaw swój pierwszy kupon i jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymaj zwrot postawionej stawki!

Niesamowicie ciekawa walka w kategorii koguciej. Pojedynek, który może wyłonić kolejnego pretendenta do tytułu mistrzowskiego w tej wadze. Rob Font wejdzie do klatki po czterech wygranych z rzędu. Podczas tej serii pokonywał kolejno Sergio Pettisa, Ricky’ego Simona, Marlona Moraesa i Cody’ego Garbrandta. Kolejne walki pokazują, że Amerykanin jest niezwykłym zawodnikiem w tej kategorii. Po raz pierwszy od 2018 roku stoczy on drugą walkę w tym samym roku. Jego rywalem będzie Jose Aldo, którego styl walki zna już każdy. Brazylijczyk w ostatnich dwóch starciach pokonywał na punkty Pedro Munhoza i Marlona Verę, wcześniej przegrywał z Petrem Yanem, Marlonem Moraesem czy Alexandrem Volkanovskim. 35-latek w dalszym ciągu pozostaje jednak ścisłą czołówką swojej wagi i nic się nie zapowiada na to, żeby mógł z tej czołówki wypaść. Mało tego, „Junior” pod szyldem UFC przegrywał tylko bardzo ważne pojedynki, które toczyły się na najwyższym poziomie. Sobotni pojedynek bez wątpienia będzie niezwykle wyrównany. Nikogo nie zdziwi nawet to, jeśli zobaczymy kolejnego kandydata do walki roku.

Najciekawsze kursy:

Wygrana na punkty: Tak @ 1.66
Zwycięzca walki: Rob Font @ 1.66
Liczba rundy: Powyżej 2.5 @ 1.36

Walka w wadze lekkiej. Z walki na walkę pokazujący się z coraz lepszej strony Rafael Fiziev po zaledwie czterech miesiącach wraca do klatki, aby zmieżyć się z Bradem Riddellem. „Ataman” w ostatnich starciach potwierdzał swoją klasę, pokazując przy tym świetne umiejętności stójkowe. Pokonanie Marca Diakiesego, znokautowanie Renato Moicano czy wypunktowanie Bobby’ego Greena stawia Fizieva wysoko w kategorii lekkiej. „Quake” będzie jednak kolejnym, trudnym rywalem w tej świetnie obsadzonej wadze. Niepokonany pod szyldem UFC Riddell idzie po kolejne zwycięstwo w karierze, a pokonaniem Magomeda Mustafaeva, Alexa da Silvy czy Drew Dobera pokazywał, że zasługuje na uznanie. Walka może być bardzo wyrównana, na co wskazują również kursy.

Najciekawsze kursy:

Rezultat końcowy: Rafael Fiziev przez decyzję @ 2.75
Zwycięzca walki: Rafael Fiziev @ 1.80
Wygrana na punkty: Tak @ 1.53

Starcie z potencjałem na widowiskowe skończenie. Efektownie walczący Jimmy Crute powraca po kontuzji, której doznał w starciu z Anthonym Smithem. Pod szyldem UFC pokonywał Paula Craiga, Sama Alveya, Michała Oleksiejczuka i Modestasa Bukauskasa, pokazując tym samym, że w najbliższym latach będzie liczącym się zawodnikiem tej kategorii. Hill również udowadniał, że jego miejsce jest w czołówce, pokonując między innymi Ovince’a St. Preux. Bardzo ciekawy pojedynek, który głównie toczyć się może w stójce, a tam obaj powinni dać niesamowite widowisko.

Najciekawsze kursy:

Zwycięzca walki: Jimmy Crute @ 1.58
Ilość rozpoczętych rund: 3 – Nie @ 1.53
Wygrana na punkty: Nie @ 1.33

39 lat, blisko 60 walk na koncie, a Clay Guida wciąż jest bardzo aktywnym zawodnikiem. To będzie jego trzecia walka w tym roku. W ostatnich latach „The Carpenter” nie radził sobie jednak wybitnie dobrze – przegrywał decyzjami z Bobbym Greenem i Markiem Madsenem, poddawali go Jim Miller czy Charles Oliveira. Największą zagadką pozostanie jednak forma Leonardo Santosa. Po dobrej serii wygranych Brazylijczyk stopniowo powracał do klatki tocząc jedną walkę w roku, jednak w ostatnim występie został znokautował przez Granta Dawsona. Mimo kursów, starcie może być bardzo wyrównane, bo Guida to wciąż zawodnik, który nie odpuszcza swoim rywalom i gwarantuje spore emocje w klatce.

Najciekawsze kursy:

Zwycięzca walki: Leonardo Santos @ 1.53
Wygrana na punkty: Nie @ 2.20
Rezultat końcowy: Leonardo Santos przez poddanie @ 5.00

W nieco ponad dwa lata Brendan Allen wejdzie do klatki już po raz siódmy. Pokonanie Kevina Hollanda, Karla Robersona czy Punahele Sorianno pokazuje, że młody Amerykanin jest bardzo ciekawym zawodnikiem w tej kategorii wagowej. „All In” jest faworytem tego starcia, jednak zmierzy się z bardziej doświadczonym Chrisem Curtisem, który do UFC trafił w listopadzie, już w pierwszej rundzie nokautując Phila Hawesa. Po niecałym miesiącu powraca on więc do klatki, aby stoczyć swój kolejny pojedynek. Największym pytaniem będzie to, jak ta krótka przerwa wpłynie na „The Action Mana” i czy Allen nie okaże się zbyt wysoką poprzeczką dla tego zawodnika.

Najciekawsze kursy:

Ilość rozpoczętych rund: 2 – Tak @ 1.35
Liczba rund: Powyżej 1.5 – @ 1.50
Wygrana na punkty: Nie @ 1.65

Kartę główną otworzy starcie w wadze półśredniej. Po raz trzeci do klatki w tym roku wejdzie Alex Morono, który we wrześniu wypunktował Davida Zawadę, a w maju rozbił ciosami Donalda Cerronego. Na przestrzeni ostatnich lat „The Great White” przegrywał tylko z Anthonym Pettisem i Khaosem Williamsem. Jego rywal, Mickey Gall, dla wielu osób może wciąż być zagadką. Zawodnik ten zasłynął głównie z poddania CM Punka, następnie rozprawienia się z faworyzowanym Sage’em Northcuttem, jednak w kolejnych występach przegrywał on przed czasem z Diego Sanchezem czy na punkty z Mike’iem Perrym. Alex Morono wygląda na bardziej kompletnego zawodnika, który będzie w stanie wypunktować Galla na pełnym dystansie lub nawet rozbić go ciosami przed czasem.

Najciekawsze kursy:

Ilość rozpoczętych rund: 2 – Tak @ 1.18
Liczba rund: Powyżej 1.5 @ 1.28
Zwycięzca walki: Alex Morono @ 1.44

UFC on ESPN: Font vs Aldo – Typowanie redakcyjne

Propozycja kuponu:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,199 komentarzy 3,345 polubień

Już w sobotę odbędzie się gala UFC Fight Night: Font vs Aldo, podczas której kibice zobaczą czternaście pojedynków. Przed kolejnym wydarzeniem największej organizacji MMA na świecie przyjrzeliśmy się kursom Betclic i przygotowaliśmy przegląd karty głównej i najbardziej prawdopodobnych zakładów do wygranej.

>>> POPRZEDNIE PRZEGLĄDY KURSÓW BETCLIC

Oferta powitalna dla nowych graczy! Cashback aż do 550 zł! Zarejestruj się, postaw swój pierwszy kupon i jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymaj zwrot postawionej stawki!

Niesamowicie ciekawa walka w kategorii koguciej. Pojedynek, który może wyłonić kolejnego pretendenta do tytułu mistrzowskiego w tej wadze. Rob Font wejdzie do klatki po czterech wygranych z rzędu. Podczas tej serii pokonywał kolejno Sergio Pettisa, Ricky'ego Simona, Marlona Moraesa i Cody'ego Garbrandta. Kolejne walki pokazują, że Amerykanin jest niezwykłym zawodnikiem w tej kategorii. Po raz pierwszy od 2018 roku stoczy on drugą walkę w tym samym roku. Jego rywalem będzie Jose Aldo, którego styl walki zna już każdy. Brazylijczyk w ostatnich dwóch starciach pokonywał na punkty Pedro Munhoza i Marlona Verę, wcześniej przegrywał z Petrem Yanem, Marlonem Moraesem czy Alexandrem Volkanovskim. 35-latek w dalszym ciągu pozostaje jednak ścisłą czołówką swojej wagi i nic się nie zapowiada na to, żeby mógł z tej czołówki wypaść. Mało tego, "Junior" pod szyldem UFC przegrywał tylko bardzo ważne pojedynki, które toczyły się na najwyższym poziomie. Sobotni pojedynek bez wątpienia będzie niezwykle wyrównany. Nikogo nie zdziwi nawet to, jeśli zobaczymy kolejnego kandydata do walki roku.

Najciekawsze kursy:

Wygrana na punkty: Tak @ 1.66
Zwycięzca walki: Rob Font @ 1.66
Liczba rundy: Powyżej 2.5 @ 1.36

Walka w wadze lekkiej. Z walki na walkę pokazujący się z coraz lepszej strony Rafael Fiziev po zaledwie czterech miesiącach wraca do klatki, aby zmieżyć się z Bradem Riddellem. "Ataman" w ostatnich starciach potwierdzał swoją klasę, pokazując przy tym świetne umiejętności stójkowe. Pokonanie Marca Diakiesego, znokautowanie Renato Moicano czy wypunktowanie Bobby'ego Greena stawia Fizieva wysoko w kategorii lekkiej. "Quake" będzie jednak kolejnym, trudnym rywalem w tej świetnie obsadzonej wadze. Niepokonany pod szyldem UFC Riddell idzie po kolejne zwycięstwo w karierze, a pokonaniem Magomeda Mustafaeva, Alexa da Silvy czy Drew Dobera pokazywał, że zasługuje na uznanie. Walka może być bardzo wyrównana, na co wskazują również kursy.

Najciekawsze kursy:

Rezultat końcowy: Rafael Fiziev przez decyzję @ 2.75
Zwycięzca walki: Rafael Fiziev @ 1.80
Wygrana na punkty: Tak @ 1.53

Starcie z potencjałem na widowiskowe skończenie. Efektownie walczący Jimmy Crute powraca po kontuzji, której doznał w starciu z Anthonym Smithem. Pod szyldem UFC pokonywał Paula Craiga, Sama Alveya, Michała Oleksiejczuka i Modestasa Bukauskasa, pokazując tym samym, że w najbliższym latach będzie liczącym się zawodnikiem tej kategorii. Hill również udowadniał, że jego miejsce jest w czołówce, pokonując między innymi Ovince'a St. Preux. Bardzo ciekawy pojedynek, który głównie toczyć się może w stójce, a tam obaj powinni dać niesamowite widowisko.

Najciekawsze kursy:

Zwycięzca walki: Jimmy Crute @ 1.58
Ilość rozpoczętych rund: 3 - Nie @ 1.53
Wygrana na punkty: Nie @ 1.33

39 lat, blisko 60 walk na koncie, a Clay Guida wciąż jest bardzo aktywnym zawodnikiem. To będzie jego trzecia walka w tym roku. W ostatnich latach "The Carpenter" nie radził sobie jednak wybitnie dobrze - przegrywał decyzjami z Bobbym Greenem i Markiem Madsenem, poddawali go Jim Miller czy Charles Oliveira. Największą zagadką pozostanie jednak forma Leonardo Santosa. Po dobrej serii wygranych Brazylijczyk stopniowo powracał do klatki tocząc jedną walkę w roku, jednak w ostatnim występie został znokautował przez Granta Dawsona. Mimo kursów, starcie może być bardzo wyrównane, bo Guida to wciąż zawodnik, który nie odpuszcza swoim rywalom i gwarantuje spore emocje w klatce.

Najciekawsze kursy:

Zwycięzca walki: Leonardo Santos @ 1.53
Wygrana na punkty: Nie @ 2.20
Rezultat końcowy: Leonardo Santos przez poddanie @ 5.00

W nieco ponad dwa lata Brendan Allen wejdzie do klatki już po raz siódmy. Pokonanie Kevina Hollanda, Karla Robersona czy Punahele Sorianno pokazuje, że młody Amerykanin jest bardzo ciekawym zawodnikiem w tej kategorii wagowej. "All In" jest faworytem tego starcia, jednak zmierzy się z bardziej doświadczonym Chrisem Curtisem, który do UFC trafił w listopadzie, już w pierwszej rundzie nokautując Phila Hawesa. Po niecałym miesiącu powraca on więc do klatki, aby stoczyć swój kolejny pojedynek. Największym pytaniem będzie to, jak ta krótka przerwa wpłynie na "The Action Mana" i czy Allen nie okaże się zbyt wysoką poprzeczką dla tego zawodnika.

Najciekawsze kursy:

Ilość rozpoczętych rund: 2 - Tak @ 1.35
Liczba rund: Powyżej 1.5 - @ 1.50
Wygrana na punkty: Nie @ 1.65

Kartę główną otworzy starcie w wadze półśredniej. Po raz trzeci do klatki w tym roku wejdzie Alex Morono, który we wrześniu wypunktował Davida Zawadę, a w maju rozbił ciosami Donalda Cerronego. Na przestrzeni ostatnich lat "The Great White" przegrywał tylko z Anthonym Pettisem i Khaosem Williamsem. Jego rywal, Mickey Gall, dla wielu osób może wciąż być zagadką. Zawodnik ten zasłynął głównie z poddania CM Punka, następnie rozprawienia się z faworyzowanym Sage'em Northcuttem, jednak w kolejnych występach przegrywał on przed czasem z Diego Sanchezem czy na punkty z Mike'iem Perrym. Alex Morono wygląda na bardziej kompletnego zawodnika, który będzie w stanie wypunktować Galla na pełnym dystansie lub nawet rozbić go ciosami przed czasem.

Najciekawsze kursy:

Ilość rozpoczętych rund: 2 - Tak @ 1.18
Liczba rund: Powyżej 1.5 @ 1.28
Zwycięzca walki: Alex Morono @ 1.44

UFC on ESPN: Font vs Aldo – Typowanie redakcyjne

Propozycja kuponu:

Odpowiedz polub

click to expand...