Wrocławski Pro Fight to kolejna gala w kalendarzu ligi typera. Tym razem typujemy 3 walki (Helda, Biskupa i Teresiewicza). Swoje typy jak zwykle należy przesyłać na [email protected] i napisaniem w temacie wiadomości swojego nicka i słów „Pro Fight”. Nasze typy po kliknięciu.

Venom (102-61, 62,6%)

Marcin Held vs. Jean Silva
Jean Silva przez decyzję.
Trudno powiedzieć jak zmotywowany do startów MMA jest Silva i w tym upatruje szansy Marcina. Być może uda mu się zamienić to starcie w pojedynek grapplingowy i tam gdzieś znaleźć rękę, nogę lub szyję Brazylijczyka. Jean to jednak bardzo doświadczony i wszechstronny zawodnik, dodatkowo pewnie górujący nad Polakiem warunkami fizycznymi dlatego bezpiecznie postawię na niego, kibicując jednocześnie Marcinowi.

Przemysław Biskup vs. Tadas Rimkevicius
Przemysław Bispkup przez decyzję.
Tadas to solidny ciężki klasy Europejskiej, ale Przemek powinien sobie z nim poradzić. Popularny Balon powinien skracać dystans i z klinczu przenosić walkę na ziemię. Trudno powiedzieć w jakiej formie jest zawodnik Gameness Team Poznań, ale myślę, że spokojnie powinien wygrać decyzją sędziów.

Temistokles Teresiewicz vs. Mario Neto
Mario Neto przez poddanie, runda 1.
Neto nie poradził sobie w UFC, ale powracający po prawie pięciu latach przerwy Temil raczej nie powinien sprawić mu kłopotów.

TJ (100-63, 61,3%)

Marcin Held vs. Jean Silva
Umiejętnościami Silva nadal jeszcze odstaje Heldowi ale mam poważne wątpliwości czy naprawdę przyłożył się do przygotowań do tej walki i czy nie zlekceważy Polaka. Nie lubię oceniać walk na takiej podstawie ale jak dla mnie Brazylijczyk zostawił za dużo sugestii w różnych materiałach przed tą walką, że przyjeżdża głównie po wypłatę. Held przez decyzję.

Przemysław Biskup vs. Tadas Rimkevicius
Balon wraca po ponad rocznej przerwie ale pomagał w przygotowaniu Uszola i Damiana Grabowskiego na ich występy na BOTE więc powinien być w przyzwoitej formie. To powinno wystarczyć na Tadasa, który jest solidny ale nie wybitny w żadnej dziedzinie. Biskup przez decyzję.

Temistokles Teresiewicz vs. Mario Neto
Przerwa Temila trwała aż pięć lat i nie wiadomo nawet czy jeden z pionierów polskiego MMA cokolwiek trenował w międzyczasie. Owszem, Sukata sam zbyt często walk nie toczy ale jest jednym z głównych trenerów w Wolfslair oraz na poziomie europejskim jest jednym z lepszych grapplerów. Neto, poddanie, 1 runda.

defthomas (66-56, 54,1%)

Marcin Held vs. Jean Silva
Przemysław Biskup vs. Tadas Rimkevicius
Temistokles Teresiewicz vs. Mario Neto

fusel (91-72, 55,8%)

Marcin Held vs. Jean Silva – Held (sub)
Przemysław Biskup vs. Tadas Rimkevicius – Biskup (ko/tko)
Temistokles Teresiewicz vs. Mario Neto – Neto (sub)

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

16 KOMENTARZE

 1. Jakos Biskup nieprzekonuje mnie do siebie ani w mma ani w sf. Co do Jean Silvy to gdy startowal w nieistniejacej CR wygladal o niebo lepiej i walki dawal dobre .

 2. To samo pomyślałem 🙂 Jedynie def patriotycznie, na Mariusza – Polska „górom”

 3. Na początku sezonu typera ( początek kwietnia, a nawet później bo zapisałem całą rozpiskę pod koniec maja ), w kalendarzu ( typera ) nie znajdowała się ta gala. Możecie o tego typu zmianach powiadamiać w miarę wcześniej ?

 4. corey startowanie w lidze typera to nie lista obecności w szkole, nie ma obowiązku. Mam już dość tego narzekania. Wygra ten, któremu zależy, a nie ten co raz na tydzień odwiedza stronę i potem ma pretensje, że przegapił galę.

 5. Tak, ale jeżeli obowiązują jakieś zasady, to powinniście się ich trzymać, a nie dodawać co chwilę nowe. Czy może nie ma zasad ? Profesjonalizm pełną gebą. Chcecie tego typu akcjami zniechęcić jak największą liczbę startujących, którzy nie maja możliwości odwiedzania strony co 12h ? I tak, to nie jest obowiązek …

 6. Ale mnie rozwalają takie teksty.

  Uczestnictwo w lidze typera MMAROCKS nie jest obowiązkiem to zabawa ale niektórzy to traktują jakby strona była tylko dla ligi typera.

 7. corey1999 – jesteś z „konkurencji”? Jak nie to szok! Nie wiem czy jakaś inna strona dostępna w Polskim internecie traktująca o MMA da Ci tyle rzeczy za darmo. Więc jak chcesz to przestań wchodzić na mmarocks, przestań nas czytać. Zacznij czytać jakieś inne strony. Twój wybór.

 8. A macie jakąs konkurencję ( w PL ) ? Chodzi mi o powiadamianie o zmianach. Troche konstruktywnej krytyki jeszcze nikomu nie zaszkodziło. I mimo Waszej interpetacji mojej wypowiedzi, doceniam Waszą robotę, pewnie bardziej niż większość.

 9. Niedługo ludzie sobie zażyczą, aby redakcja jeździła po domach i zbierała typowania.

  Patriotycznie wytypowałem Helda, ale w zwycięstwo Temistoklesa Teresiewicza nie uwierzę póki nie zobaczę. Biskup wydaje się pewniakiem.

 10. Ja nie wiem – raz za późno przypomnienie, raz za mało punktów, ciężko ludzi zadowolić. Jeśli ktoś się interesuje sportem, to wie kiedy są gale – ja wyjeżdżałem na kilka dni a typy na SF LA wysłałem. A że jest to sport, w którym różne rzeczy się zdarzają i często ostateczna karta walk wygląda inaczej, niż na wstępnej rozpisce, (a nawet przenoszone są całe gale, ale to już się rzadko zdarza) to i w typerze chłopaki wprowadzają zmiany. Proste

 11. Niedługo ludzie sobie zażyczą, aby redakcja jeździła po domach i zbierała typowania. 😀 😀 😀

  A na poważnie to jest projekt w toku który pomoże zarządzać takimi problemami. Ale to jeszcze trochę trzeba poczekać.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.