Krystian K. został zatrzymany przez policję i trafił do aresztu. Pochodzącemu z Torunia zawodnikowi, prokuratura zarzuca atak i pobicie kibica, który miał na sobie logotypy klubów Zawiszy Bydgoszcz i Górnika Wałbrzych.

Cała sprawa ma być związana ze środowiskiem kibicowskim. Według prokuratury, Krystian K. wraz z innymi zwolennikami klubu Elana Toruń, wyruszyli samochodami w podróż do Bydgoszczy, próbując namierzyć kibiców z tego miasta. Napadnięty przez nich człowiek został przez oskarżonych sprowadzony na ziemię i kopany. Doznał złamania żeber, nosa oraz licznych, związanych z napaścią kontuzji. Oskarżyciel uznał, że celem takiego ataku były barwy klubowe noszone przez poszkodowanego.

Jeden ze sprawców ataku, został rozpoznany jako Krystian K., znany z turnieju walk na gołe pięści Gromda. Śledztwo cały czas w toku, jednak w ramach środków zapobiegawczych, wobec Krystiana K. został zastosowany trzymiesięczny areszt. Zarzucany jest mu rozbój, udział w pobiciu narażającym życie i zdrowie oraz spowodowanie średniego uszczerbku na zdrowiu. Za sam pierwszy zarzut grozi od 2 do 12 lat więzienia.

Krystian K. nie przyznaje się do żadnego z zarzucanych mu czynów.

67 KOMENTARZE

 1. No i kolejna gwiazda walk na gołe pięści zatrzymana :childcry: Służby zamiast wziąć się do roboty i rozpierdalać bandytów napadających rabunkowo na staruszki czy wyłapywać pseudokibiców, uparli się na prawdziwych sportowców. No jebać PiS jak nic :mjsmile:

 2. Akcja odwetowa Elany za wjazd Zawiszy do Torunia.

  No, a w innym miejscu pisali, że nie znaleźli tych kiboli co szukali, więc wpierdolili komuś przypadkowemu na mieście za noszenie barw wrogiego klubu 😕

 3. Dopóki wina nie udowodniona w sądzie jest niewinny!

  Pewnie go pomówili, bo zazdroszczą dziewczyny i sukcesów!

 4. Wyjdzie z aresztu, to na dzień dobry dostanie angaż w Tańcu z gwiazdami albo będzie gotował w sniadaniowce a moze w jakimś programie "info" jak Najman i będzie ekspertem od wszystkiego.

 5. Wyjdzie z aresztu, to na dzień dobry dostanie angaż w Tańcu z gwiazdami albo będzie gotował w sniadaniowce a moze w jakimś programie "info" jak Najman i będzie ekspertem od wszystkiego.

  :najmancoty:

 6. Miejsce patologii niby jest w więzieniu ale cały czas jestem zdania że powinni pracować społecznie przez min. 8 godzin. Przecież to nie wakacje.

 7. Miejsce patologii niby jest w więzieniu ale cały czas jestem zdania że powinni pracować społecznie przez min. 8 godzin. Przecież to nie wakacje.

  Przez 8 godzin dziennie to pracują praworządni, uczciwi obywatele…

 8. Miejsce patologii niby jest w więzieniu ale cały czas jestem zdania że powinni pracować społecznie przez min. 8 godzin. Przecież to nie wakacje.

  Uwierz mi na słowo. To są wakacje.

 9. Krystian K. nie przyznaje się do żadnego z zarzucanych mu czynów.

  Toc go tam wogole nie bylo to do czego ma sie przyznac? :kis:

 10. Toc go tam wogole nie bylo to do czego ma sie przyznac? :kis:

  tak myślałem właśnie, że był by skrajnym debilem jeśli by się porwał na taki wyjazd mając dobre pieniądze i jako taką karierę do zrobienia jeszcze.

 11. Po pierwsze, nie wyskoczy teraz na 99%, a po drugie coś czuję, że zmieni zdanie i nagle się do czegoś przyzna. Ale to tylko szklana kula mi powiedziała takie rzeczy

 12. Rzadko się zgadzam z Szpilką, ale akurat w przypadku tego gościa dobrze radził, że powinien się określić czy chuliganka czy sport.Miał realne szanse na wygranie tego finału, a do tego zaczęli się ponoć pojawiać jacyś sponsorzy.Mógłby zrobić jeszcze kilka walk, zarobić spoko kasę i coś zmienić w swoim życiu, a tak odjebie pewnie jeszcze jakiś numer, słuch o nim przepadnie i cześć Tereska.

 13. Czytam o tej interesującej historii i myślę sobie, że musi mieć ten Krystian dobrze poukładane w głowie…

  Myślałem, że legendy o kibicowskich bohaterach przestały być modne wraz ze smutnym zakończeniem baśni o niejakim Miśku z Krakowa, który, jak się okazało, za nic miał rycerskie zasady, którym wszyscy chuligani są zawsze wierni.

 14. Przecież to od początku było widać że świr na prochach biega po ringu.

  Cała ta jego ekipa to jakieś imbecyle.

  Zwłaszcza ten półgłówek co się na f2f wyjebał do gościa że się gapi.

  Do gazu z nimi.

 15. Maciej Kawulski lubi to.

  Kłopoty, kłopoty przepotężnego Matiego Bora!!!!!

  Borek to akurat może do końca życia leżeć z chujem na wierzchu i żyć jak księciuniu. Co by nie gadać chłop ma „łeb jak sklep”. Z polsatem się pożarł i kto na tym gorzej wyszedł? Kolos Polsat czy jednoosobowa działalność Borka ? Borek poszedł z duchem czasu, otworzył kanał sportowy, który jak na tak krótki okres funkcjonowania bardzo ładne liczby kręci, oprócz tego prowadzi dobrze prosperujące biznesy, a w Polsacie pozostała pustka, to co Ci nowi „rozmówcy” prezentowali na KSW to było dno i wodorosty.

 16. Na innym portalu napisali, że to były przypadkowe osoby bo tych których szukali nie znaleźli… Jeśli to prawda to chuj mu w dupę.

  Temat jest medialny więc wyrok zapadnie gruby, będzie miał parę latek na zastanowienie się gdzie popełnił błąd.

 17. Borek to akurat może do końca życia leżeć z chujem na wierzchu i żyć jak księciuniu. Co by nie gadać chłop ma „łeb jak sklep”. Z polsatem się pożarł i kto na tym gorzej wyszedł? Kolos Polsat czy jednoosobowa działalność Borka ? Borek poszedł z duchem czasu, otworzył kanał sportowy, który jak na tak krótki okres funkcjonowania bardzo ładne liczby kręci, oprócz tego prowadzi dobrze prosperujące biznesy, a w Polsacie pozostała pustka, to co Ci nowi „rozmówcy” prezentowali na KSW to było dno i wodorosty.

  ale jakie ma niby te biznesy oprócz tego kanału na youtube, gdzie kasę trzeba dzielić na kilku?

 18. Sam mówił w którymś lajwie że ma różne biznesy.Przecież nie musi tym sam zarządzać jak ma zaufanego pełnomocnika.Czasem wystarczy włożyć w coś hajs a on sam na siebie pracuje.

  Zresztą.Zajebista chata w Wawie,willa w Tajlandii, Porsche Cayenne czy zachcianka w postaci watpliwego sukcesu $ gal bokserskich….Tego z samej pracy w TV mimo napewno dobrego kontraktu by nie było.

 19. Sam mówił w którymś lajwie że ma różne biznesy.Przecież nie musi tym sam zarządzać jak ma zaufanego pełnomocnika.Czasem wystarczy włożyć w coś hajs a on sam na siebie pracuje.

  Zresztą.Zajebista chata w Wawie,willa w Tajlandii, Porsche Cayenne czy zachcianka w postaci watpliwego sukcesu $ gal bokserskich….Tego z samej pracy w TV mimo napewno dobrego kontraktu by nie było.

  pracował na to latami, bo miał bardzo dobrze płacone przez stacje telewizyjne.

  obecnie wg KRS jest współwłascielem kanału sportowego

  oraz ma tę swoją starą działalność/firmę – gdzie wystawia faktury za komentowanie, pojawianie się na galach itp.

 20. No własnie wg KRS

  Wiesz jak to jest 🙂

  Nie chce mi sie juz szukac w ktorym lajwie to było.Mówił o "roznych biznesach" wiec pewnie cos tam na boku ma.

 21. No własnie wg KRS

  Wiesz jak to jest 🙂

  Nie chce mi sie juz szukac w ktorym lajwie to było.Mówił o "roznych biznesach" wiec pewnie cos tam na boku ma.

  Pewnie napierdala kiboli w Bydgoszczy na b2b

 22. No własnie wg KRS

  Wiesz jak to jest 🙂

  Nie chce mi sie juz szukac w ktorym lajwie to było.Mówił o "roznych biznesach" wiec pewnie cos tam na boku ma.

  mówił biznesy, ale teraz mówi się poprawnie "projekty" 😉

  np. Gromda – przecież nie jest właścicielem,tylko Grabowski z synem, a on wystawia im pewnie fakturkę za promocję

 23. Borek to akurat może do końca życia leżeć z chujem na wierzchu i żyć jak księciuniu. Co by nie gadać chłop ma „łeb jak sklep”. Z polsatem się pożarł i kto na tym gorzej wyszedł? Kolos Polsat czy jednoosobowa działalność Borka ? Borek poszedł z duchem czasu, otworzył kanał sportowy, który jak na tak krótki okres funkcjonowania bardzo ładne liczby kręci, oprócz tego prowadzi dobrze prosperujące biznesy, a w Polsacie pozostała pustka, to co Ci nowi „rozmówcy” prezentowali na KSW to było dno i wodorosty.

  Nawet nie chodzi o KSW, ale o to co na Polsacie Sport na największą oglądalność: Liga Mistrzów. Zatrudnili Smokowskiego, wszystko miało iśc w dobrą stronę i nagle wyjebali Borka i Smokowskiego i teraz mają gównoekspertów pokroju Hajty, a w studio Ligi Mistrzów gotują denne potrawy, wzbudzając pogardę wszystkich. A Borek w TVP za komentowanie pewnie dostaje tyle samo, do tego Kanał Sportowy i wiele innych źródeł.

  Polsatowi Sport do pełni chujni brakuje tylko wyjebania Drzyzgi i Swędrowskiego z komentowania meczy naszych siatkarzy.

 24. Nawet nie chodzi o KSW, ale o to co na Polsacie Sport na największą oglądalność: Liga Mistrzów. Zatrudnili Smokowskiego, wszystko miało iśc w dobrą stronę i nagle wyjebali Borka i Smokowskiego i teraz mają gównoekspertów pokroju Hajty, a w studio Ligi Mistrzów gotują denne potrawy, wzbudzając pogardę wszystkich. A Borek w TVP za komentowanie pewnie dostaje tyle samo, do tego Kanał Sportowy i wiele innych źródeł.

  Polsatowi Sport do pełni chujni brakuje tylko wyjebania Drzyzgi i Swędrowskiego z komentowania meczy naszych siatkarzy.

  Ale mają UFC.

 25. tak myślałem właśnie, że był by skrajnym debilem jeśli by się porwał na taki wyjazd mając dobre pieniądze i jako taką karierę do zrobienia jeszcze.

  Te dobre pieniądze to gromda płaci? Przecież cały model biznesowy tego interesu opiera się na zatrudnianiu kiboli którzy walczą za czapkę śliwek.

 26. Ale mają UFC.

  A kogo obchodzi UFC? Ile osob to ogląda? Biznesowo, posiadanie praw do UFC jest gówno warte, bo zakladam, ze takie prawa troche kosztują. A liczby kręci średnie.

 27. Borek to akurat może do końca życia leżeć z chujem na wierzchu i żyć jak księciuniu. Co by nie gadać chłop ma „łeb jak sklep”. Z polsatem się pożarł i kto na tym gorzej wyszedł? Kolos Polsat czy jednoosobowa działalność Borka ? Borek poszedł z duchem czasu, otworzył kanał sportowy, który jak na tak krótki okres funkcjonowania bardzo ładne liczby kręci, oprócz tego prowadzi dobrze prosperujące biznesy, a w Polsacie pozostała pustka, to co Ci nowi „rozmówcy” prezentowali na KSW to było dno i wodorosty.

  Tak dla ścisłości to Stanowski jest mózgiem operacji pt. Kanał Sportowy.

 28. ale jakie ma niby te biznesy oprócz tego kanału na youtube, gdzie kasę trzeba dzielić na kilku?

  wejdź na Ceidg i sam sprawdź :fjedzia:

 29. Nawet nie chodzi o KSW, ale o to co na Polsacie Sport na największą oglądalność: Liga Mistrzów. Zatrudnili Smokowskiego, wszystko miało iśc w dobrą stronę i nagle wyjebali Borka i Smokowskiego i teraz mają gównoekspertów pokroju Hajty, a w studio Ligi Mistrzów gotują denne potrawy, wzbudzając pogardę wszystkich. A Borek w TVP za komentowanie pewnie dostaje tyle samo, do tego Kanał Sportowy i wiele innych źródeł.

  Polsatowi Sport do pełni chujni brakuje tylko wyjebania Drzyzgi i Swędrowskiego z komentowania meczy naszych siatkarzy.

  KSW to tylko jeden z przykładów był. Zgadzam się z Tobą w 100%:beer:

 30. Smokowski jest poprostu oficjalnie prezesem ,ale czy mózgiem operacji?

  I z tą kasą z tego kanału to zawsze sie zastanawiałem bo przecież ich jest 4 do podziału + ekipa techniczna itp + goscie ( Wawrzyniak,Kowal,Pindera itp itd) sposnoruje ich etoto-firma która jest w chuj na minusie i do niedawna okocim,ale jakas zmiana ma nastąpić nie wiem czy na inny browar czy na co.

  A wyświetlen to 70 mln czyli tyle co 2,3 hity rapowe.

 31. Nigdy się nie przyznawaj! Złapią cię z kastetem na dłoni – mów, że to obrączka ślubna. Złapią cię z bejzbolem w łapie – mów, że to dildo, prezent dla żony. Złapìą cię kopiącego wrogiego kibola – mów, że to nie twoja noga. Nigdy się nie przyznawaj!

 32. Byle tylko tej medialności nie roztrwonił przez garowanie. Kuźma to nie Iron Mike, jak mu przyklepią wyrok, to po wyjściu mogą już o nim nie pamiętać nawet najstarsi górale.

 33. 3 strony o gosciu ktorego niby nikt nie zna. Krychu jest naprawde juz medialny:applause:

  Po prostu fajnie posmiac sie z kretynow. Kiedyś ogladalo sie smieszne filmiki u Tadeusza Drozdy w "Śmiechu Warte", a teraz mamy internet.

 34. A kogo obchodzi UFC? Ile osob to ogląda? Biznesowo, posiadanie praw do UFC jest gówno warte, bo zakladam, ze takie prawa troche kosztują. A liczby kręci średnie.

  To była odpowiedź na to, ze Polsat to chujnia. Pod kątem tego jakie to oglądalności wyciąga to może tak, ale subiektywnie to dla mnie jedyna sensowna telewizja. Jakby nie UFC to bym namawiał żonę do rezygnacji z pakietu telewizyjnego, bo ja sam z siebie tylko to oglądam.

 35. Po pierwsze, nie wyskoczy teraz na 99%, a po drugie coś czuję, że zmieni zdanie i nagle się do czegoś przyzna. Ale to tylko szklana kula mi powiedziała takie rzeczy

  Oj tam przyzna. Powie jak było, kolega Kevin powiedział co mówić i co podpisać xD no i kolega z auta ostrzelanego przez Apator też pewnie poradził co mówić.

 36. 3 strony o gosciu ktorego niby nikt nie zna. Krychu jest naprawde juz medialny:applause:

  A niedługo wyrok i albo 60 albo kraty i zostanie zapomniany tak jak powinien  być zapomniany i odizolowany każdy patolog.

 37. To nie czasem to ciężkie lumpisko, co mówiło coś o zasadach, charakterze itp., a wyszło na jaw to, że napadał kretyn jeden na emerytki? Jak ktoś postępuję jak szmata, to powinien być traktowany jak szmata i powinien harować w łańcuchach na Nasze utrzymanie i w ten sposób na żarcie zasłużyć bez innych zbyt zbędnych w tym przypadku zwyczajnych luksusów. Nawet nie powinien nigdy ujrzeć światła dziennego.

 38. To nie czasem to ciężkie lumpisko, co mówiło coś o zasadach, charakterze itp., a wyszło na jaw to, że napadał kretyn jeden na emerytki? Jak ktoś postępuję jak szmata, to powinien być traktowany jak szmata i powinien harować w łańcuchach na Nasze utrzymanie i w ten sposób na żarcie zasłużyć bez innych zbyt zbędnych w tym przypadku zwyczajnych luksusów. Nawet nie powinien nigdy ujrzeć światła dziennego.

  Ten drugi napadł na starszą babkę, Kuźma obecnie nie musi aż tak się staczać, na chleb i posypkę ma xD

 39. Przez 8 godzin dziennie to pracują praworządni, uczciwi obywatele…

  Uwierz mi na słowo. To są wakacje.

  Wiecie dlatego napisałem min.8. Szczerze to nie wiedziałem jak odniesie się do tego forum bo niestety i tutaj widzę komentarze kompletnie nie oddzielające zła od dobra. I dokładnie to nie mogą być wakacje, bo do czego to zachęca ? To musi być kara, i 8 godzin to nie kara. Tyle każdy na etacie spędza w pracy.

 40. To nie czasem to ciężkie lumpisko, co mówiło coś o zasadach, charakterze itp., a wyszło na jaw to, że napadał kretyn jeden na emerytki?

  Ten to byl malolacik z Lublina.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.