plakat-warmia-th

Wyniki gali Warmia Heroes/PLMMA 17 Extra na żywo w rozwinięciu.

W walce wieczoru Joanna Jędrzejczyk (3-0) pokonała Kate Jackson (4-2). Pierwsza runda w całości toczyła się w klinczu, w którym obie zawodniczki radziły sobie dość dobrze. Angielka starała się sprowadzić walkę do parteru, a zawodniczka Arrachionu próbowała atakować kolanami. W drugiej rundzie Jędrzejczyk zdeklasowała rywalkę w parterze, wygrywając zdecydowanie walkę na pozycje, z których zadawała potężne ciosy. Po drugiej rundzie Jackson była bardzo poważnie rozbita i pomimo zgody lekarza na kontynuowanie pojedynku, narożnik zawodniczki Koncept Gym zdecydował poddać Kate.

Adrian Zieliński (8-3) pokonał Macieja Linke (7-3) po walce, która rozpaliła do czerwoności olsztyńską Uranię. Od początku w stójce przeważał Zieliński, ale „Dezoo” pokazał dużą odporność na ciosy, a na początku walki ładnie poszedł po nogę rywala, aby spróbować dźwignią zakończyć pojedynek. Reprezentant Arrachionu nie palił się do walki na chwyty, więc regularnie wracał do stójki. Obaj zawodnicy walczyli dynamicznie, agresywnie i bezpardonowo, czym zyskali uznanie publiczności. Po czterech minutach walki Zieliński znalazł się na górze i mocnymi ciosami odprawił młodszego z braci Linke.

Paweł Pawlak (7-0) pozostał niepokonany w zawodowym MMA. Podopieczny Marcina Rogowskiego w drugiej rundzie gradem ciosów z góry pokonał Artura Piotrowskiego (4-1). Ciekawa dla widzów była szczególnie pierwsza runda, w połowie której Pawlak zdecydował się przenieść wyrównany pojedynek do parteru. Na ziemi łodzianin skutecznie zniwelował pracę reprezentanta Ronin Gold Team Koszalin i, kiedy odezwał się gong, dość mocno obijał rywala. W drugiej odsłonie Pawlak został wciągnięty do gardy, ale znów pokazał wysokie umiejętności i tym razem już zakończył pojedynek.

Zupełnie inne oblicze niż w poprzedniej walce zaprezentował Adam Zając (6-1). Zawodnik Gracie Barra Łódź dobrze prowadził stójkową wymianę przez pierwsze pięć minut walki z Ireneuszem Cholewą (9-5-2). W drugiej rundzie zawodnicy toczyli pasjonującą walkę na nogach i nie szczędzili sobie razów, dobrze pracując na zmęczeniu. Niestety, zawodnik War Dogs Lubliniec przy jednym z ciosów poważnie uszkodził sobie lewą rękę i przegrał pojedynek przez niezdolność do dalszej walki.

Bardzo udany debiut w zawodowym MMA zaliczył Bartosz Chyrek (1-0), który pokonał Bogusława Fijałkowskiego (1-1). „Hulk” po minucie walki w stójce zdecydował się sprowadzić walkę do parteru. Zawodnik Arrachionu próbował wstawać, ale tę sytuację wykorzystał Chyrek. Reprezentant Mad Dogs Gdynia zaszedł za plecy rywala i skończył walkę duszeniem zza pleców.

Ładny pokaz zapasów zrobił Szymon Piątkowski (1-1). Niestety dla zawodnika z Nadarzyna, w parterze znacznie lepiej czuł się Adam Kowalski, który wykorzystał nadarzającą się okazję i wypracował sobie uchwyt na lewą rękę rywala. Kowalski nie pozwolił już wydostać się Piątkowskiemu i wyciągnął balachę, odnosząc tym samym trzecie zawodowe zwycięstwo.

Paweł Celiński (2-1) i Michał Boduszek (1-1) jako pierwsi zmusili do pracy sędziów punktowych. Pierwsza runda należała wyraźnie do Celińskiego, który przeważał w stójce, a po kontrującym obaleniu znalazł się w bardziej korzystnej pozycji. W drugiej rundzie lepiej zaprezentował się z kolei zawodnik War Dogs Lubliniec, który przez większość czasu kontrolował pojedynek z góry i zadawał ciosy zmęczonemu Celińskiemu. W decydującej rundzie obu zawodnikom wyraźnie brakowało już paliwa, ale więcej w baku miał go jednak Celiński, który na początku sprowadził walkę na ziemię i kontrolował pojedynek najpierw z półgardy, a potem z gardy. Wszyscy sędziowie ocenili pojedynek tak samo i przyznali zwycięstwo młodszemu z braci Celińskich.

Sylwester Borys (2-0) odniósł drugie zawodowe zwycięstwo, dzięki pokonaniu przed czasem Oskara Ślepowrońskiego (2-6). Pierwsza runda przebiegała dość korzystnie dla zawodnika TNT Kobyłka do momentu, w którym Ślepowroński zamroczył Borysa. Zawodnik Arrachionu przytomnie sklinczował, a kiedy złapał oddech efektownym wyniesieniem sprowadził walkę do parteru. Na ziemi zwycięzca pierwszej edycji programu MMAster w ostatniej minucie pierwszej rundy zasypał rywala ciosami z góry.

W walkach amatorskich bardzo szybko ze swoimi rywalami uporali się reprezentanci Arrachionu Olsztyn. Najpierw Paweł Kiełek pokonał przez techniczny nokaut Bartosza Bonnę. Olsztynianin najpierw obił rywala serią kolan w klinczu, a potem posadził rywala potężnym ciosem i dokończył dzieła uderzeniami z góry. Chwilę później Yunadi Tsagarov duszeniem gilotynowym zmusił do odklepania Damiana Bartosika. Obie walki trwały niespełna dwie minuty.

Walka wieczoru:

57 kg.: Joanna Jędrzejczyk (3-0) pok. Kate Jackson (4-2) przez TKO (niezdolność do walki), 5:00, runda 2

Pozostałe:

73 kg.: Adrian Zieliński (8-3) pok. Macieja Linke (7-3) przez TKO (uderzenia), 4:10, runda 1
77 kg.: Paweł Pawlak (7-0) pok. Artura Piotrowskiego (4-1) przez TKO (uderzenia), 2:24, runda 2
86 kg.: Adam Zając (6-1) pok. Ireneusza Cholewę (9-5-2) przez TKO (kontuzja), 1:01, runda 2
84 kg.: Bartosz Chyrek (1-0) pok. Bogusława Fijałkowskiego (1-1) przez poddanie (duszenie zza pleców), 1:34, runda 1
90 kg.: Adam Kowalski (3-1-1) pok. Szymona Piątkowskiego (1-1) przez poddanie (balacha), 1:28, runda 1
77 kg.: Paweł Celiński (2-1) pok. Michała Boduszka (1-1) przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 29-28)
84 kg.: Sylwester Borys (2-0) pok. Oskara Ślepowrońskiego (2-6) przez TKO (uderzenia), 4:38, runda 1

Walki amatorskie:

73 kg: Yunadi Tsagarov pok. Damiana Bartosika przed poddanie (gilotyna), 1:15, runda 1
73 kg: Paweł Kiełek pok. Bartosza Bonnę przez TKO (uderzenia), 1:49, runda 1

165 KOMENTARZE

 1. Walki amatorskie rozumiem bedą teraz przed 20 (w części nietransmitowanej) ?

  Ok, juz mam odpowiedz 🙂

 2. was ze wkurwia ten lenartowicz? drze ta jape ze rzygac sie chce i przeciaga te nazwiska

 3. Sylwek momentami wjeżdżał jak doświadczony mistrz, jestem pod wrażeniem jego chłodnej egzekucji w parterze. Slam też zajebisty. W stójce, co dziwne, dał się mocno ustrzelić, ale to dopiero jego 2 walka zawodowa, więc bardzo dużo czasu przed nim aby eliminować proste błędy. 😉

 4. Skonczenie bez szału, nie rozumiem jak przeciwnik Borysa nie potrafił z tego wyjść. 

 5. Lenartowicz, ziomek Najmana, jest dla mnie fatalnym konferansjerem, dlaczego p.Skrzypka nie wzieli to dla mnie całkowita zagadka

 6. Chyba wczoraj XCAGE nie ogladaliście skoro Was denerwuje Lenartowicz 😉

 7. magik napisał:

  Lenartowicz, ziomek Najmana, jest dla mnie fatalnym konferansjerem, dlaczego p.Skrzypka nie wzieli to dla mnie całkowita zagadka

  Też się nad tym zastanawiałem dlaczego Krzysiek tam nie stoi zamiast Lenartowicza.

  Odnośnie entrance music, wyraźnie zawodnicy z "drugiej lini" zapożyczaja muzykę od tych bardziej znanych. 

 8. Kiepska defensywa Boduszka w stójce. Celiński trafia wszystko jak chce.

 9. Szkoda, żep. Skrzypek nie jest „zapowiadaczem” na większej ilości polskich gal.

 10. Celiński naśladuje Antka Chmielewskiego a sedzia udaje że coś sie dzieje

 11. Celiński pewnie wygra tę walkę, ale od połowy 2 rundy wygląda delikatnie mówiąc słabo.

 12. W 3 to bardziej aktywny był rywal Celińskiego;] Z początkowej półgardy uzyskał chocaż pełną gardę, a i ciosów chyba zadał więcej + ten w stójce 😉 No, ale bycie z górym jest często promowane w oczywisty sposób. Choć z dołu też za wiele nie było.

  Ogólnie chłopaki bez stójki, jeden po ciosie zostawia szczenę jakby chciał zajrzeć przez mur, a drugi ma jedynie cepy. Kondycja tragiczna jak na tą wagę, zwłaszcza u Celińskiego :-/

  Czemu ta walka była po Borysie…nie zdążyłem z pracy i nie widziałem, za to miałem ten pokaz kontroli parterowej przede wszystkim ;-/

 13. Walka bez historii. Ale Piątkowski zaimponował mi tym początkiem 🙂

 14. Tak to już jest, na gali ogólnopolskiej mają wygrywać Polacy z obcokrajowcami najlepiej, a na regionalnych miejscowy klub dominować resztę Polski, wcale nie z innych najbardziej topowych klubów 😉

 15. Hohoho. Niespodzianka. Boguś niewiele pokazał, a właściwie to rywal nie pozwolił mu na wiele.

 16. Kurde, a byłem pewny, że to Boguś wyjdzie z tej walki zwycięsko. Szkoda, ale graty dla przeciwnika.

 17. Nie wiem jak to leci, że kolejną walkę ominąłęm, za szybko….No i tym razem Bogusia nie widziałem, grubo…wynik też.

  30 lat, debiutant, brawo 🙂 Spoko się wydaje po wywiadzie, choć od strony redaktorskiej to on nie wyszedł.

 18. Trenowałem z Bartkiem i wynik walki wcale mnie nie zdziwił, siłowo potwór, do tego bjj na naprawde zajebistym poziomie. MAD DOGS!

 19. „Stoczył 13 pojedynków z czego 9 wygrał, 2 zremisował i 4 przegrał” hehe 🙂

 20. Szkoda Bogusia, ale taki jest sport. Chciał szybko i dynamicznie wstać – widocznie za szybko. Oby z tej porażki wyciągnął wnioski. Gratulacje dla Chyrka – dynamicznie i ładne poddanie.

 21. Ta,to było dobre;D

  Dobra 1 runda, Zając bardzo dobrze…biorąc pod uwagę wymowę ciosów i unikanie ciosów rywala to jeśli Bedorf miał z Olim 10:8 to tu tym bardziej.

 22. Szkoda kontuzji. Walka całkiem niezła, wydaje mi się że Zając wyglądał nieco lepiej niż kilka tygodni temu na Superlidze. Przynajmniej nie było widać, żeby miał aż takie problemy kondycyjne jak ostatnio.

 23. Szkoda, że walka skończyła się w taki sposób…

  Prezes na antenie!!!! : )

 24. Nudne? Fajna celność Zająca według mnie i lewy-prawy dobrze działał.

  Cholewa brawler niezły jest, ale sam się uszkodził ostatecznie. Szkoda.

 25. O pan prezes 😀 

  E: Zając niezle wygladal w stojce, szkoda Irka. 

  Czy tylko mnie irytuje ta maniera w glosie prezesa?

 26. nie wiem jak u innych , ale jak widzę tego prezesa to mi się podnosi ciśnienie

 27. nie wiem jak u innych , ale jak widzę tego prezesa to mi się podnosi ciśnienie

  Mi się podnosi cisnienie jak ktoś kto nie ma pojęcia o MMA tak jak ten Pan, wypowiada się jakby był ekspertem.
  „Jak żyć Panie Premierze, no jak żyć” hehe
  Tak. Jestem z pokolenia Pudziana…

 28. Tak jak większość zauważyła Adam dużo lepiej wygladał niż przed paru tygodniami, dużo szybszy i dobra praca nóg, widać wraca forma po kontuzji.Co do Irka zbytnio sie nie pokazał, szkoda kontuzji i oby to nie było nic groźnego. Szybkiego powrotu do zdrowia !

 29. Zrobiliście nadzieję, że posłucham M.O., bo przełączyłem, a tu ta jego prawa ręka….;)

 30. Nudne? Fajna celność Zająca według mnie i lewy-prawy dobrze działał.

  Postawa Zająca może i fajna, ale game-plan polegający na samym unikaniu ciosów i prowokacji niezbyt mi się podobał…

 31. Co ten konferansjer tam robi?war dogs gdynia,13 walk na koncie…zreszta mina irka mowila wszystko:D

 32. Jak dla mnie polował na nokaut, z resztą te ciosy by się skumulowały w dalszej fazie. No, ale szczena Cholewy + serce do walki pozwoliły mu trwać dalej, uszkodzić też i Zająca w 2 rundzie, no ale potem była już tylko kontuzja.

  Teraz bardzo ciekawy pojedynek, choć ten parter to Piotrowski raczej chciał, nie takie tam obalenie Pawlaka…

  Brawo dla Pawlaka, w ten sposób kreuje nam się krajowa gwiazda, pokonująca innych dotąd niepokonanych…i jeśli dobrze słyszałem czarny pas BJJ, leżąc na nim i nawet wyglądając lepiej pod kątem samego BJJ (w sensie myślenia też o pozycji itd. zadając ciosy). Mimo takich warunków Piotrowskiego…Tak czy siak fajną walkę dali i brawa dla obu.

 33. Bardzo ładna walka Pawlaka, dobre zdobywanie pozycji w klinczu i w parterze. Ładna kontrola w parterze i obijanie rywala, jedyny malutki minus to ta stójka, gdzie dużo przestrzelonych ciosów ale i tak bardzo pozytywne wrażenie po tej walce zostawił 🙂

 34. Piosenka do której wychodził Linke skojarzyła mi się z piosenką na wejście F. Griffina. Nie wiem czy dobrze.

 35. Ależ kontrola Zielińskiego! Uwielbiam takiego typu zestawienia, myślałem że Linke coś tam wykręci w parterze. Fight of the night!

 36. Po co ściągać do gardy jeśli się w niej trzymać nie chce? Sweep dał mi nadzieję, że może jednak będzie widać przewagę BJJ, a tu zaraz kontrujący, pare ciosów i po zabawie. Lipa, a wielku plus dla wygranego.

 37. Held w miarę sobie radzi, ale chyba mimo swego wieku ma jeszcze większy talent i wyobraźnię od jednego z prekursorów polskiego BJJ.

 38. Mam sentyment do takiego old schoolowego MMA jakie prezentuje Linke, ale niestety to juz nie te czasy. Kapitalna walka mimo wszystko wyszla, jak zlapal Maciek noge to myslalem, ze nie pusci, a potem to juz sie rozpetala wojna na calego. 

 39. Takiej otwartej wojny dawno nie widziałem. 😛 Szkoda Linke, był dość blisko urwania nogi. Zieliński mega zawodnik.

 40. Trzeba przyznać, że niektóre akcje Linke były piękne i niekonwencjonalne Smile

 41. Bardzo fajna gala 🙂 walki miłe dla oka, szkoda Cho;ewy bo walka mogła pójść w obie strony

 42. A co do muzyki Linke to soundtrack z Ostatniego Mohikanina, Griffin wychodził do zupełnie innej muzyki …I’m shipping up to Boston z tego co pamiętam 🙂

 43. Jędrzejczyk powinna dostać upomnienie chociaż za to łapanie siatki. Chyba już 10 razy sędzia zabierał jej ręce z klatki.

 44. No nie wiem, może. Dlatego nie byłem pewien czy mi się dobrze skojarzyło 🙂 Tyle wiem, że gdzieś to już słyszałem 🙂

 45. mam nadzieję że w drugiej rundzie Jędrzejczyk będzie miała więcej szans na wypunktowanie ciosami rywalki

 46. angielka i tak ladna nie byla a teraz to juz fatalnie wyglada,dla mnie mma to dla chlopow a nie tam kobitki do kuchni

 47. Asia ładnie ją tym high kickiem trafiła. Guz też ładny. Nastepny krok KSW?

 48. Asia ładnie ją tym high kickiem trafiła. Guz też ładny. Nastepny krok KSW?

 49. Aśka jest zajebista jako zawodniczka i jako osoba, z tego co widzę. 🙂

 50. Asia ładnie ją tym high kickiem trafiła. Guz też ładny. Nastepny krok KSW?

  Iza swoje, Lenartowisz swoje, 2 mikrofony, mogliby to załatwić jakoś lepiej.

  Once you’ve wrestled, everything else in life is easy.
 51. No bardzo przyjemna gala, jezeli chodzi o walki to dla mnie najlepsza walka przedostatnia z udzialem mlodszego z braci Linke. 

 52. Zajebista walka Joasi, ma mega potencjał, w dugiej rundzie szczególnie pokazała bardzo fajne zapasy, tylko brakuje jej troszkę solidnego GnP.

  Gratulacje!

 53. To nie kobiece mma popsuło nieco obraz walki to gameplan Brytyjki, klinczowanie tak wygląda, grapplerskie zwłaszcza. Brawo dla Aśki, choć ego ma dziewczyna wysokie, oby nie było jak z Irokezem i ciągle x-0, a potem xx-0 😉

 54. Dobrze zorganizowana gala trzeba napisać, jak widać nie tylko ergo i spodek istnieją. Fajne walki, publika jak było słychać dopisała, super. Parę razy do sędziego się można było przyczepić i Lenartowicz się Buffera nasłuchał za bardzo, te jego powtarzanie imion śmieszne wręcz. Całość na plus jak najbardziej.

 55. No ale Linke po raz kolejny pokazali jak się nie powinno walczyć w MMA, nie rozumiem jak można trenować całe życie sporty walki i mieć zero stójki :/ przykre.. Brać się za stójkę i wogóle za MMA bo zapasów też brak, albo zostać przy BJJ . Pozdrawiam

 56. Gdyby Linke poddał rywala pod koniec pierwszej rundy kiedy miał boczną to widziałbym w tym walkę roku 😀

 57. Asię Jędrzejczyk chętnie zobaczyłbym w ponownych starciach z Kowalkiewicz lub Chojnoską.

 58. Najlepiej by było jak by KSW ją zakontarktowało. Najpierw zestawiło z przegraną z czerwcowej walki, a jak ją wygra to wtedy dostanie walke o pas. Wtedy zawalczy z obiema Paniami.

 59. Martin Lewandowski zapowiada, że to dopiero początek promocji walk kobiet na galach KSW.

  – Będziemy szli w stronę kobiecego MMA. Zrobiliśmy pierwszy krok i na pewno się z niego nie wycofamy. Będziemy rozwijać rywalizację pań na KSW. Planujemy, żeby zwyciężczyni czerwcowej walki o pas kolejny pojedynek stoczyła z zawodniczką zagraniczną. Ktoś rozpoznawalny z europejskiego środowiska na pewno sprawiłby, że o występach naszych dziewczyn mówiono by nie tylko w Polsce – ujawnia współwłaściciel KSW.

 60. Hmm… z obiema już wygrała więc nie wiem czy zestawienie z przegraną by ją interesowało.

 61. Faktycznie Joanna wygrała w dogrywce amatorską walkę z Karoliną. Kowalkiewicz pojechała na zawody tuż po chorobie, nie trenowała od ponad miesiąca, a między walkami miała 15 min przewry, więc nie wiem czemu wszyscy tak się zachwycają tym zwycięstwem Aśki. Jędrzejczyk nie zrobiła wtedy wagi i była kilka kilo cięższa od swoich rywalek. Prędzej czy później dojdzie do zawodowego pojedynku między tymi paniami, a wtedy ring zweryfikuje wszystko…

 62. Nie spinajta się tak drodzy forumowicze, po prostu nie wiem co by jej dała taka walka. O pas by była większa motywacja no i nie jestem zwolennikiem zestawiania wygranych z przegranymi, bez względu kto walczy.

 63. Ciesza mnie zwyciestwa zawodnikow GB. Mam takie samo zdanie co Kris odnosnie Jedrzejczyk w KSW.

 64. Byłem na gali, dałem 25 zł za bilet i nigdy chyba nie zainwestowałem tak dobrze 25 zł… Mega po prostu.

 65. Gala moim zdaniem rewelacyjna. Tak, z pelna odpowiedzialnoscia powtarzam rewelacyjna.  Dlaczego ? Bo byla atrakcyjna zarowno dla fanow MMA jak i dla fanow Mameda, Olsztyna i fanow tego zeby cos sie dzialo tak w ogole. Jesli cos mnie martwi, to tylko ciagle nawiazywanie do nieszczesnego zwienczenia MMAA 3. Mielismy to zarowno wczoraj w Toruniu jak i dzisiaj w Olsztynie. Po co ? Pomijajac ten zgrzyt swietna gala z swietlana, moim skromnym zdaniem, przyszloscia. Teraz czekam na  Ankos Arena, Ankos Gate albo czegokolwiek co zajmie sie promocja wielkopolskiego MMA 🙂
  [

 66. „Będziemy szli w stronę kobiecego MMA. Zrobiliśmy pierwszy krok i na pewno się z niego nie wycofamy. Będziemy rozwijać rywalizację pań na KSW. Planujemy, żeby zwyciężczyni czerwcowej walki o pas kolejny pojedynek stoczyła z zawodniczką zagraniczną. Ktoś rozpoznawalny z europejskiego środowiska na pewno sprawiłby, że o występach naszych dziewczyn mówiono by nie tylko w Polsce — ujawnia współwłaściciel KSW.”
  Już niedługo entuzjazm do kobiecego MMA osłabnie. Kobiece MMA się rozwinie do takiego poziomu jak męskie i będą takie same walki jak w męskim MMA, czyli przede wszystkim taktyka. Również walki kobiet z upływem czasu przestaną wzbudzać takie kontrowersje i zaskoczenie. A obecnie kobiece MMA jest traktowane na zasadzie takiej ciekawostki, szokowania, która ma przyciągnąć kibiców. Bo wiadomo, że walki które wzbudzają emocję, przyciągają najwięcej widzów. I zarówno UFC, jak i polscy organizatorzy to zrozumieli. Ale jedno mnie zaskakuje na plus, że organizatorzy walk kobiet nie wymagają od zawodniczek, walk w strojach które jeszcze bardziej by przyciągnęły widzów. Tak jak to jest w tenisie czy w siatkówce.

 67. Jedrzejczyk zanim dostanie walkę o pas KSW trzeba będzie pokazać szerszej publice, więc jak najbardziej widzę ją w walce z przegraną z walki Kowalkiewicz-Chojnoska! mistrzyni w międzyczasie powalczy z zagraniczną zawodniczką, w razie przegranej naszej fighterki już będziemy mieli wypromowaną kolejną pretendentke do pasa 🙂

 68. Jedrzejczyk bardzo dobra walka. Maciej Linke zero stojki, ale serducho do walki ma

 69. Najbardziej zawiódł mnie Linke. Tak jak pisze @Zlatan, zero stójki a jak był już pareter to łatwo oddawał pozycje.

  Brawa dla Jedrzejczyk, to kopnięcie było mega. Dziewczyna ma talent, i to kwestia czasu kiedy zawita do KSW/MMAA.

 70. Joanna Jędrzejczyk vs. Kate Jackson

  http://www.youtube.com/watch?v=IeE1MvGphtA

  http://www.youtube.com/watch?v=8f6h_vVVMQM

   

  Adrian Zieliński vs Macieja Linke 

  http://www.youtube.com/watch?v=kACZdkKIii0

   

  Paweł Pawlak vs Artur Piotrowski

  http://www.youtube.com/watch?v=sxeRGizUWOY

   

  Adam Zając vs Ireneusza Cholewa

  http://www.youtube.com/watch?v=fljUHFSJ9NE

   

  Paweł Celiński vs Michał Boduszka 

  http://www.youtube.com/watch?v=TwLqYwbhP-s

  http://www.youtube.com/watch?v=Q9C0_DYG_mY

   

  Bartosz Chyrek vs Bogusława Fijałkowski

  http://www.youtube.com/watch?v=HwQs4NZEAHc

   

  Adam Kowalski vs Szymon Piątkowski 

  http://www.youtube.com/watch?v=TDXHINPIGds

   

  Sylwester Borys vs Oskar Ślepowroński 

  http://www.youtube.com/watch?v=3P2Ro_JIib8

  http://www.youtube.com/user/TheVoranek

 71. Dzięki Voranek!:D Walki MMAmasterowców mi uciekły z różnych względów 🙂

 72. Dzięki ! Chętnie obejrzę dwie ostatnie bo nałożyło się z walką Zimnocha i z czegoś trzeba było zrezygnować ;/

 73. High kick Asi – mistrzowski ! Sieje spustoszenie 😀 Będzie damska wersja CroCop’a ;))))

 74. Zajebista gala ! Ceny biletów jak za film w kinie, a świetna widoczność i bardzo dobre walki. Wszystko poprowadzone w szybkim tempie. Szczególne gratulacje dla Sylwka Cool

 75. Świetna gala,super walki.W/g mnie Aśka nadaje się na UFC kobiece i coś czuje,że do tego dąży. Największe wrażenie to zrobił na mnie Arrachion jako klub.Nigdzie nie widziałem tak zgranych i życzliwych chłopaków.Kurde,ale jesteście wporzo.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.