Już dzisiaj o godzinie 19:30 na naszym kanale YouTube – Paweł Wyrobek porozmawia z dwoma, czołowymi zawodnikami wagi lekkiej w Polsce. Pierwszym z nich będzie Marcin Held (26-7), zaś drugim Maciej Kazieczko (6-1).

W przypadku Marcina zostanie poruszony temat jego występów w 2020 roku. Wczoraj okazało się, że organizacja, która pozyskała Helda miesiąc temu, nie zorganizuje swojego sezonu w tym roku. Zatem nie wiadomo, czy w ogóle nasz rodak będzie mógł liczyć na walki poza turniejem PFL, czy będzie musiał po prostu czekać. Wszystkiego dowiemy się z pewnością o godzinie 19:30.

Żeby zrozumieć obecną sytuację Helda, odsyłamy do wcześniejszych informacji:

Marcin Held podpisał kontrakt z organizacją PFL i wystąpi w ich popularnej ”lidze”.

Professional Fighters League przekłada swoje plany na 2020 rok, czy Marcin Held wystąpi w tym roku w klatce? 

Maciej Kazieczko w dzisiejszym Narożniku odniesie się do swoich dalszych występów w KSW. Zawodnik z Poznania w ostatnim czasie wręcz szturmuje kategorię lekką największej organizacji MMA w Polsce. Z racji tego, że to właśnie w tej wadze Maciej Kawulski oraz Martin Lewandowski mają bardzo duże zaplecze zawodników – nie wiadomo czy Kazieczko wystąpi w zapowiedzianym, 4-osobowym turnieju i otrzyma szansę na zdobycie złota. Czekamy zatem na komentarz ze strony samego Macieja.

Zachęcamy do odtworzenia wszystkich pozostałych odcinków naszego programu #W Narożniku – prowadzonego przez Pawła Wyrobka:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.