Tony Ferguson po porażce na UFC 249 z Justinem Gaethje otrzymał słowa wsparcia od swojego największego rywala — Khabiba Nurmagomedova. Co prawda do starcia pomiędzy tymi panami nigdy nie doszło i być może już nigdy nie dojdzie, ale tych dwóch świetnych zawodników nigdy o sobie nie zapomni. Przytoczmy zatem wpis Rosjanina w mediach społecznościowych odnośnie do sytuacji Tony’ego.

Cokolwiek było między nami w przeszłości, głowa do góry Tony. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku z tobą i twoją rodziną. Kiedy twój syn dorośnie, będzie z ciebie dumny.

Niedługo po tym wpisie ojciec mistrza wagi lekkiej UFC — Abdulmanap Nurmagomedov  znalazł się w ciężkim stanie, jego zdrowie podupadło. Popularny trener z Dagestanu przebywał w śpiączce i przeszedł operację serca. W tym wypadku cała społeczność  MMA trzymała kciuki za powrót do zdrowia Abdulmanapa, nawet dobrze znany  Conor McGregor. Dzisiaj do aktywności w mediach społecznościowych powrócił ”El Cucuy” i także wyraził szacunek dla rodziny Nurmagomedov.

Szacunek dla Khabiba. Nadal wisisz mi 20 pompek. Cieszę się, że z twoim tatą jest już lepiej. Widzimy się niedługo, trenuj ciężko dla prawdziwego finału wagi lekkiej mistrzu.

Jeżeli chodzi o powrót ”Dagestańskiego Orła” do oktagonu, to nastąpi on latem. Dana White zapowiedział, że walka z Justinem Gaethje odbędzie się na Fight Island. Miejmy nadzieję, że do tego czasu zobaczymy u boku mistrza jego ojca, który bez dwóch zdań stoi za każdym sukcesem swojego syna.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.