fen-8

Informacja prasowa:

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie oficjalnie zaprosić wszystkich kibiców i sympatyków Sztuk Walki na nasze kolejne wydarzenie, którym będzie gala FEN 8 „Summer Edition” w Kołobrzegu. Jest to druga letnia edycja naszej imprezy, która rok temu przeszła do historii polskich i europejskich Sportów Walki.

W piątek, 31-go lipca w hali „Millenium” przy ulicy Łopuskiego 38 w Kołobrzegu, starannie dobrani i świetnie przygotowani zawodnicy MMA i Kickboxingu ponownie staną w szranki, by toczyć walki, które na długo pozostaną w pamięci kibiców, podobnie jak miało to miejsce latem 2014 w Sopocie.

Już w tej chwili możemy zapowiedzieć udział wielkich gwiazd i wielkich nadziei naszej organizacji, bowiem w walce wieczoru wystąpi najlepszy polski zawodnik Kickboxingu i jeden z najlepszych na świecie w wadze cruiser, Tomasz Sarara. Podopieczny legendarnego Ernesto Hoosta wygrał w imponującym stylu ostatni pojedynek z silnym Niko Falinem z Niemiec i nie zamierza zatrzymywać się w swojej imponującej serii zwycięstw. Można oczekiwać dla niego godnego rywala z zagranicy i jego nazwisko podamy już wkrótce.

Starciem „młodych wilków” można będzie określić pojedynek dwóch zawodników wagi lekkiej formuły MMA w jakim wystąpią Paweł Kiełek z klubu Arrachion Olsztyn i Roman Szymański z Linke Gold Team Poznań. Obaj mają imponujące bilanse i zapowiadają się na zawodników europejskiego formatu. Jeden z nich wyjdzie zwycięsko z konfrontacji, która wzbudza ogromne zainteresowanie środowiska MMA w Polsce.

Kibice na pewno zobaczą w akcji nowe twarze w naszej organizacji, takich jak zapowiadany świetny grappler Rafał Błachuta z No Limits Kwidzyn, czy znany fanom sportów siłowych Akop Szostak z Warszawy. Także przedstawiciel Berserkers Team Szczecin, Wojciech „Kulkinio” Janusz dostanie szansę pokazania swoich fenomenalnych umiejętności dłużej niż w ostatniej walce na FEN 7, gdzie błyskawicznie zdemolował swojego rywala. Nie mniej utalentowany jest Mateusz Rębecki z pobliskich Gryfic, który będzie jednym z zawodników otwierających galę.

Właśnie tacy zawodnicy dostaną szansę walki na FEN 8, by móc pokazać skalę swoich nieprawdopodobnych umiejętności i zaprezentować je kibicom w całej Polsce i Europie. To tylko część ciekawych nowych nazwisk świata MMA i Kickboxingu, które organizacja Fight Exclusive Night chce odkryć kibicom. Kolejne zaprezentujemy już wkrótce.

Zapraszamy wszystkich sympatyków Sztuk Walki, którzy przyjadą nad Polskie Morze, a także turystów, którzy w ramach letniego urlopu zechcą urozmaicić sobie pobyt nad Bałtykiem, oglądaniem widowiska na fantastycznym poziomie. Przyjdźcie, a nie będziecie rozczarowani. Zapraszamy do Kołobrzegu, nad Polskie Morze i oczywiście na galę FEN 8 „Summer Edition”.

Organizatorzy Fight Exclusive Night

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.