(Fot. Fighters Factory)

Wyniki ważenia przed galą PLMMA 61 podajemy za portalem mmania.pl:

Walka wieczoru.

O mistrzostwo wagi ciężkiej (120 kg.): Kewin Wiwatowski (104,3) vs. Adam Wieczorek (103,1)

Główna karta.

O mistrzostwo wagi półśredniej (77 kg.): Mateusz Strzelczyk (76,6) vs. Dawid Drobina (77,5)
K-1. 70 kg.: Michał Bemben (69,6) vs. Daniel Długajczyk (69,9)
O mistrzostwo wagi koguciej (61 kg.): Piotr Olszynka (61) vs. Mateusz Rajewski (61,1)
66 kg.: Mariusz Michalczuk (65,4) vs. Kacper Formela (65,8)
61 kg.: Sławomir Szczepański (60,9) vs. Dawid Pancerz (61,3)

Pozostałe: AFC.

77 kg.: Mateusz Legierski (77,6) vs. Bartosz Strzała (76,9)

15 KOMENTARZE

 1. Najistotniejszym elementem rozpiski jest Kacper Formela. Od niego zależy czy po gali PLMMA większość uszczypliwości kierowana będzie standardowo w kierunku M.Oknińskiego, czy też dla odmiany w stronę Roylera za (niby) "pompowanie balonika". @Piotr Pędziszewski zestresowany?

 2. Najistotniejszym elementem rozpiski jest Kacper Formela. Od niego zależy czy po gali PLMMA większość uszczypliwości kierowana będzie standardowo w kierunku M.Oknińskiego, czy też dla odmiany w stronę Roylera za (niby) "pompowanie balonika". @Piotr Pędziszewski zestresowany?

  Sory ale dla @Piotr Pędziszewski  każdy kto ma choć trochę wspólnego z Mirasem to napompowany balon albo inne jeszcze niewybredne epitety;) W polskim mma sa przynajmniej dwa obozy: oboz związany z ksw i oboz mirka, które się nienawidzą. Obóz związany z ksw (umownie nazwane) ma głowne media, więc znamy zawsze ich wersje historii i też widzimy jak się ciągle adorują;) Tamta druga strona też nie lepsza, ale ich jest mniej w mediach głownego nurtu (mma rocks tez do nich zaliczam;)

 3. @luksusowyjacht taki chaos panuje w Twoim wpisie, że go nie ogarniam 🙂 Podejrzewam jednak, że nie zrozumiałeś o co mi chodzi,  więc na nowo…

  Kacper Formela to kolega klubowy Roylera. Ten niejednokrotnie zachwalał jego potencjał w podcastach. Dodać do tego należy, że choć na karcie są trzy pojedynki o pas, to news okraszony jest zdjęciem właśnie KF.

  Teraz: jeżeli KF zaprezentuje się słabo to powyższe fakty posłużą jako amunicja dla kilku userów, którym najwidoczniej PP działa ostatnio na nerwy (odsyłam choćby do komentarzy pod ostatnią SzSzSz).

 4. Na żywo na pewno nie jest puszczana ta gala na OS. Już dawno nie puszczają na żywo gal Mirasa. Pewnie za tydzień w sobotę wieczorem powtórka tak jak zawsze.

 5. A to dziwne bo Mirek cały czas podkreślał, że finałowa gala PLMMA która się dzisiaj w Bytomiu odbywa będzie na żywo puszczana w OS.

 6. Już dawno nie puszczają na żywo gal Mirasa.

  Szczerze mowiac to nie wiem czy OS dysponuje jeszcze w ogole mozliwosciami technicznymi pozwalajacymi na samodzielne przeprowadzenie transmisji. Szkoda, bo kilka fajnych wydarzen dzisiaj, a zadnego nie mozna obejrzec nie bedac na hali.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.