logo-plmma-final-duze-rgb

Prężnie działająca Profesjonalna Liga MMA Mirosława Oknińskiego zorganizuje aż trzy gale we wrześniu tego roku. Oprócz większej PLMMA Extra 14 września w Pruszkowie, kibice będą mogli śledzić poczynania zawodników 8 września w Kielcach i 21 w Bieżuniu koło Żuromina. Na pierwszej z gal wystąpi niepokonany półciężki Michał Pasternak (MMA 7-0) oraz m.in. Karol Szałowski (MMA 3-2) i Artur Łapka (MMA 1-0). Na drugiej pojawi się plejada zawodników MMA Okniński Biała Podlaska, w tym wysoko notowany piórkowy Kamil Łebkowski (MMA 6-4), niepokonany Paweł Żelazowski (MMA 5-0), Łukasz Grochowski (5-3) oraz Lena Tkhorevska (MMA 1-0).

Wstępna rozpiska PLMMA 20.

Wstępna rozpiska PLMMA 22.

7 KOMENTARZE

 1. Co do jakości to nie jest to KSW, ale ilość gal imponująca. Koniec września i już będzie 12 gala w tym roku. Nie rozumiem K&L dlaczego ciągle organizują tak mało gal. Czy ktoś na prawdę sądzi, że KSW nie zrobiłoby lepiej takich małych gal? Niestety od K&L co chwile jakieś wymówki: Polsat się nie zgodzi na więcej gal, dwa miesiące później, że Polsat się zgodzi, ale robią już 4 gale, galę bokserską, obozy i puchary amatorskie i się nie wyrobią, za 2 miesiące znów sprzeczny tekst, że są w stanie zrobić 10 gal w roku, ale sponsorów nie stać na więcej gal, chociaż jakość PLMMA i MMAA znalazło w tym czasie nowych sponsorów.

 2. Każdy by chciał aby KSW robiło więcej gal. W tym wszystkim chodzi o kasę, koszty zrobienia gali KSW są o niebo większe niż takiej PLMMA. Mam nadzieje że jednak w 2014 roku KSW zrobi te 6 gal.. choć jeszcze nic tego nie zapowiada.

   

  Najbardziej czekam na walke Leny Laughing

 3. Nie chodzi mi o 12 gal w roku z budżetem obecnych gal KSW i w otwartym Polsacie, ale o zorganizowanie małych lokalnych gal przez KSW. Jeśli PLMMA jest w stanie robić takie małe gale to KSW tym bardziej z ich wiedzą, doświadczeniem i organizacją powinni być w stanie zrobić takie lokalne małe, ale dochodowe gale.

 4. na sherdogu jest błąd. Widnieje tam, że Lena przegrała z Błaszczuk w swoim debiucie.

 5. Fakt, nie wiem jak to zrobiłem, ale wpisałem panie odwrotnie.

 6. @Mihauki

  System robienia gal przez KSW jest zupełnie inny niż przez PLMMA.

  KSW organizuje wszystko samo począwszy od hali, ochrony, ringu i długo można by jeszcze wymieniać. Robią wszytko od A do Z.

  Natomiast PLMMA "zrzuca" całą robotę na organizatora z danego miasta. Mirek przyjeżdza na "gotowe" z zawodnikami a cała reszta go nie interesuje. Zobacz np. że wiekszośc gal PLMMA odbywa się w różnych klatkach lub ringach.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.