michal pietrzak

(Fot. Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Michał Pietrzak (MMA 2-1) zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem (MMA 7-2) 13 września na gali KOMMA 1 w Koninie.

Zawodnik Ankosu Zapasy Poznań i jeden z czołowych polskich zapaśników stylu klasycznego w tym roku pozostaje niepokonany. Pietrzak pokonywał Dawida Januszewskiego i Marcina Kosturbca, a jedyną zawodową porażkę zafundował mu Sylwester Borys w finałowej walce telewizyjnego programu „MMAster”.

W Koninie jego rywalem będzie bardziej doświadczony Andrzej Grzebyk. Zawodnik Legion Team Tarnów w tym roku także odniósł dwa zwycięstwa, pokonał Remigiusza Rajwę oraz Mindaugasa Verzbickasa. Porażek doznawał w 2013 roku z rąk Livia Victoriano i Łukasza Bieńkowskiego, a te dwie walki przedzielił cenną wygraną nad Kamilem Szymuszowskim.

Panowie spotkają się na gali KOMMA 1, która będzie inauguracją nowej organizacji. Widzowie w Koninie w walce wieczoru zobaczą Krzysztofa Klaczka w starciu z nieogłoszonym jeszcze rywalem. Wciąż czekamy także na przeciwnika Michała Mankiewicza oraz ogłoszenie walki, która znajdzie się na rozpisce jako druga od góry.

Aktualna rozpiska KOMMA 1

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.