michal pietrzak

(Fot. Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Michał Pietrzak (MMA 2-1) zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem (MMA 7-2) 13 września na gali KOMMA 1 w Koninie.

Zawodnik Ankosu Zapasy Poznań i jeden z czołowych polskich zapaśników stylu klasycznego w tym roku pozostaje niepokonany. Pietrzak pokonywał Dawida Januszewskiego i Marcina Kosturbca, a jedyną zawodową porażkę zafundował mu Sylwester Borys w finałowej walce telewizyjnego programu „MMAster”.

W Koninie jego rywalem będzie bardziej doświadczony Andrzej Grzebyk. Zawodnik Legion Team Tarnów w tym roku także odniósł dwa zwycięstwa, pokonał Remigiusza Rajwę oraz Mindaugasa Verzbickasa. Porażek doznawał w 2013 roku z rąk Livia Victoriano i Łukasza Bieńkowskiego, a te dwie walki przedzielił cenną wygraną nad Kamilem Szymuszowskim.

Panowie spotkają się na gali KOMMA 1, która będzie inauguracją nowej organizacji. Widzowie w Koninie w walce wieczoru zobaczą Krzysztofa Klaczka w starciu z nieogłoszonym jeszcze rywalem. Wciąż czekamy także na przeciwnika Michała Mankiewicza oraz ogłoszenie walki, która znajdzie się na rozpisce jako druga od góry.

Aktualna rozpiska KOMMA 1

5 KOMENTARZE

  1. Pozostaje miec nadzieje na solidnego rywala dla Klaczka i szykuje sie naprawde dobra gala. Oby byla szansa zobaczyc pozniej walki z niej bo na walki z ostatniej FA czekam do dzisiaj 🙂

  2. To może być naprawdę dobra walka! Pietrzak ostatnio zaprezentował się świetnie.

  3. Borys w jakimś wywiadzie strasznie chwalił Pietrzaka no i ostatni Michał pokazał, że stać go na wiele. Myślę, że kolejny mocny ANKOSiak się wybija. Ankos rozdarty po narożnikach będzie w ten dzień jeśli dojdzie do walki Gamera na BAMMA. Ciekawe kto zostanie z Michałem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.