Paweł Jóźwiak – prezes organizacji FEN, zorganizuje galę 13 czerwca. FEN 28 odbędzie się w studio, a transmisja znajdzie się w płatnym systemie PPV. Od kilku dni pojawia się wiele pytań dotyczących zawodników biorących udział w tym wydarzeniu, a także innych szczegółów. Dzisiaj nasz reporter Paweł Wyrobek rozmawiał w swoim programie W Narożniku z prezesem i dowiedział się o kilku aspektach.

Paweł Wyrobek: Cieszę się, że widzimy się ponownie. Wczoraj zdradził pan datę wydarzenie, pewna rzecz?

Paweł Jóźwiak: Wszystkie znaki na ziemi wskazują na to, że powrócimy 13 czerwca. Według mnie jest to bezpieczny termin.

Paweł Wyrobek: Projekt gali jest już stworzony?

Paweł Jóźwiak: Dopiero mamy początek drogi organizacyjnej. Mamy nadzieję, że nie napotkamy wielu problemów. Trzon karty pozostaje, jest to pierwowzór z Lublina. Na pewno dorzucimy coś do tego pieca, dopinamy fajne zestawienia. Nie wykluczam, że będziemy musieli skoszarować naszych zawodników. Możliwe, że zrobimy im testy na koronawirusa i przez dwa tygodnie przetrzymamy ich w hotelu, bierzemy to pod uwagę. Obserwujemy inne organizacje, bo oni już mają poklepane terminy przed nami w Polsacie, także jest ktoś przed nami to duży plus, bo możemy coś podpatrzeć.

Paweł Wyrobek: Rozumiem, że gala studyjna we Wrocławiu?

Paweł Jóźwiak: Studio ATM jest jeszcze zamknięte, ale powoli te obostrzenia są zdejmowane i tam będzie nam najłatwiej do tego doprowadzić. Musimy policzyć wszystkie ekipy, sędziów i osoby związane z obstawą wydarzenia. Trzeba będzie trochę tego okroić. Jeżeli chodzi o PPV to domniemana cena (40 złotych – przyp.red.), ale czekamy na ruchy ze strony Polsatu, do nich należy ostateczna decyzja.

Paweł Wyrobek: Pod względem biznesowym, jaka sprzedaż was zadowoli?

Paweł Jóźwiak: Myślę, że 20 tysięcy. Wszystko powyżej oczywiście też, nie bierzemy pod uwagę freaków. Chcemy zobaczyć, ile osób jesteśmy w stanie przyciągnąć przed telewizor aspektem czysto sportowym. My się dopiero uczymy tego PPV, może kiedyś pokusimy się o znane nazwiska, zobaczymy.

Paweł Wyrobek: Jeżeli chodzi o kartę walk, z kim będziecie współpracować? BabilonMMA?

Paweł Jóźwiak: Jeśli będziemy współpracować to tylko z zestawieniem Rutkowskiego z Zielińskim. Przyda się to starcie, w końcu znajdują się na szali dwa pasy. Rozmawiałem z Danielem, nie powiedział mi dokładnie, co i jak, do jutra się to wyjaśni.

Więcej, a nawet większość rozpiski FEN 28 została zdradzona podczas naszej rozmowy na żywo. W dodatku pojawiły się doniesienia o Mateuszu Rębeckim oraz Andrzeju Grzebyku. Co ciekawe, celebryta – Krystian Pudzianowski rozmawia z Pawłem Jóźwiakiem i niebawem może zasilić szeregi jego organizacji. Zachęcamy do odtworzenia wideo, w celu poznania szczegółów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.