Jak poinformował przed momentem Paweł Jóźwiak w MMAgazynie na Polsacie Sport, Fight Exclusive Night wraca do organizowania gal. Już 13 czerwca odbędzie się FEN 28. Wydarzenie będzie miało charakter studyjny bez udziału publiczności.

Na ten moment nie wiadomo, jak wyglądać będzie karta walk gali FEN 28. Jeszcze pod koniec marca Jóźwiak zapowiadał, że w klatce nie pojawią się zawodnicy zza granicy, a występ niektórych z Polski stoi pod znakiem zapytania. Z występu na wydarzeniu zrezygnowała Izabela Badurek, natomiast w jednym z ostatnich odcinków W narożniku na kanale MMARocks.pl, Daniel Rutkowski zdradził, że nie weźmie udziału w najbliższej gali. Oznacza to więc, że walka, którego stawką miały być dwa pasy mistrzowskie organizacji FEN i Babilon MMA nie dojdzie do skutku.

Niewykluczone więc, że karta walk FEN 28 przedstawia się w tej chwili następująco:

65,8 kg, MMA: Adrian Zieliński vs TBA
120,2 kg, MMA: Szymon Bajor vs TBA
93,0 kg, MMA: Rafał Kijańczuk vs Marcin Wójcik
120,2 kg, MMA: Marcin Sianos vs Adam Pałasz
77,1 kg, MMA: Szymon Dusza vs TBA
83,9 kg, MMA: Marcin Naruszczka vs TBA
79,0 kg, K-1: Dominik Zadora vs TBA
56,7 kg, MMA: Izabela Walczak vs TBA
70,3 kg, MMA: Łukasz Charzewski vs Arbi Nashkhoev

Jedynymi walkami potwierdzonymi na oficjalnej grafice gali FEN 28 są jednak na ten moment starcia Kijańczuka z Wójcikiem, Sianosa z Pałaszem oraz występu Bajora i Duszy.

Dodatkowo jak zdradził Paweł Jóźwiak, Szymon Bajor zawalczy o pas organizacji FEN w wadze ciężkiej.

O potwierdzeniu poszczególnych pojedynków usłyszymy prawdopodobnie w ciągu najbliższych dni.

14 KOMENTARZE

  1. Wykupię PPV bo wspieram FEN, ale naprawdę nieźle ich pojebało, żeby do tej rozpiski wcisnąć kobiety i K1 no kurwa nie za to ludzie chcą płacić. Mogliby zamiast tego spokojnie rzucić jakichś bitnych, mało znanych gości w półśredniej albo średniej i od razu by się lepiej na taką kartę walk patrzyło.

  2. Wykupię PPV bo wspieram FEN, ale naprawdę nieźle ich pojebało, żeby do tej rozpiski wcisnąć kobiety i K1 no kurwa nie za to ludzie chcą płacić. Mogliby zamiast tego spokojnie rzucić jakichś bitnych, mało znanych gości w półśredniej albo średniej i od razu by się lepiej na taką kartę walk patrzyło.

    Potwierdzam. Również wykupię, ale Panie Prezesie, apelujemy, wiemy że czytasz. Zlituj się!

  3. Nie no żarty żartami, ale 40 zł to za dużo. Żeby nie było często kupowałem dostęp do FEN przez iplę za 7 zł.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.