Mistrz polskiej organizacji European Fight Masters, Khurshed „Killer” Kakhorov podpisał kontrakt z drugą największą organizacją MMA na świecie, Bellatorem MMA.

Organizacja Bellator MMA podpisała kontrakt z niepokonanym Tadżykiem, Khurshedem Kakhorovem (MMA 6-0). „Killer” który na ostatniej gali European Fight Masters 4 zdobył mistrzowski pas wagi koguciej, w Bellatorze będzie rywalizować w wadze do 135 funtów a kontrakt został podpisany na „większą ilość” walk.

Jak poinformował nas właściciel European Fight Masters, Norbert Sawicki, „Killer” za zgodą Bellatora MMA będzie mógł powrócić do polskiej organizacji:

Cieszymy się z sukcesu naszego zawodnika. Jesteśmy umówieni, że za zgodą Bellatora MMA jeszcze u nas w przyszłości zawalczy.

Pochodzący z Tadżykistanu Khurshed trenuje w popularnym klubie Straight Blast Gym w Irlandii. Tylko jedna z jego walk dotrwała do decyzji, resztę rywali kończył przez nokaut. W ostatnim swoim pojedynku na gali EFM 4, Kachhorov pokonał Patryka Chrobaka przez TKO w drugiej rundzie zdobywając mistrzowski pas wagi koguciej.

Poniżej jedna z bardziej efektownych walk w wykonaniu „Killera” oraz wywiad po zwycięskiej walce na EFM 4:

Zobacz również:

EFM 4: Kurshed Kakhorov rozbił Patryka Chrobaka w drugiej rundzie i został mistrzem! (WIDEO)

 

4

Niepokonany Kurshed Kakhorov (MMA 6-0-0) zadał pierwszą porażkę w zawodowej karierze Patrykowi Chrobako…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.