Niepokonany Kurshed Kakhorov (MMA 6-0-0) zadał pierwszą porażkę w zawodowej karierze Patrykowi Chrobakowi (MMA 3-1-0). Niemiec bez większych problemów rozbił Polaka i zakończył pojedynek w drugiej rundzie.

Początek walki był dość spokojny, jednak po minucie badania się w stójce Chrobak uderzył mocnym ciosem, po którym zachwiał się jego rywal. Kakhorov szybko przeszedł jednak do klinczu, w którym dociskał Polaka do siatki.

Po około dwóch minutach klinczu reprezentant Niemiec zaczął trafiać mocnymi ciosami przeciwnika, który zdecydowanie odczuwał tego uderzenia. Chrobak w kolejnej części walki skupił się głównie na defensywie, w której od czasu do czasu chciał zaskoczyć rywala obszernymi ciosami, jednak żaden z nich nie doszedł do celu.

Z ogromnym spokojem wszedł do drugiej rundy Kakhorov, od czasu do czasu doskakując z uderzeniami i seriami do wyczerpanego Patryka Chrobaka. Po dwóch minutach Niemiec ruszył do mocnej ofensywy zasypując przeciwnika potężnymi kopnięciami i uderzeniami, po którym Polak osunął się na deski.

Highlighty z każdej strony, jak na mistrzowskie starcie przystało #EFM4 Chrobak vs Kakhorov👀

Opublikowany przez  

Brutalny nokaut w wykonaniu nowego mistrza 61 kg Khurshed Kakhorov 🏆 To nie był dobry dzień dla DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała/Patryk Chrobak

Opublikowany przez  

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.