Informacja organizatora:

W walce wieczoru TF8 8 „TITLE SHOW” , która już 16 stycznia odbędzie się w Lublinie, w klatce zobaczymy młodego i utalentowanego Michała Oleksiejczuka oraz doświadczonego Łukasz Borowskiego.

Znany z występów na polskich galach TFL, FEN oraz w rosyjskiej organizacji M 1 , Łukasz Borowski zastąpi kontuzjowanego Adama Kowalskiego z klubu BERKUT ARACHION OLSZTYN. Podopieczny Szymona Bońkowskiego oraz Pawła Derlacza, miał być pierwszym pretendentem w walce o pas mistrzowski TFL w dywizji półciężkiej.

„W walkach o pas TFL, staramy się mieć zawsze rezerwowego rywala. Tak było również tym razem. Kiedy Szymon Bońkowski poinformował nas o kontuzji swojego zawodnika o walce automatycznie dowiedział się Łukasz Borowski, który jest w treningu już od dawna. Mam nadzieję, że Adam Kowalski wróci do zdrowia i zmierzy się z pierwszym i historycznym mistrzem TFL w kategorii półciężkiej a walka Oleksiejczuk vs Borwski będzie godnym starciem o pas”.

Dla Michała Oleksiejczuka z klubu GKS Górnik Łęczna, będzie to już piąty zawodowy start dla organizacji TFL. Sam zawodnik nie ukrywa emocji przed pojedynkiem „Pierwszą walkę w TFL rozpocząłem od przegranej i to był dla mnie zimny prysznic. Marzyłem o tym pasie od samego początku i jeżeli go zdobędę będzie to moje spełnienie marzeń. Zrobię wszystko by pas pozostał na Lubelszczyźnie – mówi Michał Oleksiejczuk.

6 KOMENTARZE

  1. Big rozczarowanie, a miało być tak pięknie…
    Słabo, bardzo słabo. Sytuacje z kontuzjami zawsze są "niefajne", ale szczycenie się posiadaniem zawodnika w rezerwie do walki mistrzowskiej, gdy chodzi o Łukasza Borowskiego, uważam za słaby dowcip. On ostatnio został poddany przez gościa, który sprzedał się Najmanowi (!!!) i który jeszcze tego samego wieczora przegrał z… Oleksiejczukiem :/
    To już Pas Klubów Motorowych brzmi bardziej prestiżowo.

  2. Mateusz1991r

    jakieś dowody?

    Oczy. Widziałem walkę i to mi wystarczy. Choć możesz mieć rację: typ mógł się podłożyć charytatywnie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.