Lasota (2)

Marcin Lasota powróci na angielską ziemię, by odbić się po porażce na Cage Warriors i stanąć do walki o pas wagi muszej organizacji Engage FC. Do starcia dojedzie 6 czerwca w Rotherhamie, a rywalem Polaka będzie Danny Missin.

Marcin Lasota (MMA 9-1, 1. w rankingu PL) z powodu problemów organizacji Cage Warriors zawalczy w Anglii dla innego promotora. W 2014 roku podopieczny Marcina Rogowskiego zadebiutował w CW podczas gali Fight Night 10 w Jordanii. Wtedy to łodzianin poddał balachą w pierwszej rundzie Paula Marina. W drugim występie dla brytyjskiej organizacji 25-latek doznał pierwszej porażki w karierze z rąk Bretta Caswella. Po tych dwóch potyczkach za granicami Polski, zawodnik Gracie Barra powrócił do kraju, by na PLMMA 49 w Łobzie szybko uporać się z Witalijem Kazakowem. „BJ” szóstego czerwca stanie naprzeciw Danny’ego Missiniego

Danny Missin to były zawodnik organizacji BAMMA. Niestety, w obu pojedynkach pod szyldem tego promotora 27-latek z Cleckheaton uległ przed czasem. Najpierw we wrześniu 2013 ciosami pokonał go Rany Saadeh, a w sierpniu 2014 udusił zza pleców Mike Berry. W październiku Anglik odbił się zwycięstwem z Aaronem Aby’em podczas Full Contact Contender 11.

Gala Engage FC: Face of Steel odbędzie się 6 czerwca w Rotherhamie w północnej Anglii.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.