maciej browarski

Po nieudanej końcówce zeszłego roku, zawodnik AKS Chorzów wrócił na wygrany szlak w obecnym. Tradycyjnie już walki Chorzowianina były niezwykle wyrównane, ale udało mu się ostatecznie pokonać Ireneusza Cholewę w lutym i Tomasza Janiszewskiego w maju.

Teraz Maciej Browarski (MMA 11-6, #5 w Rankingu PL) podnosi poprzeczkę ponieważ zmierzy się z mocnym i znanym weteranem UFC, Alessio Sakara (15-11).

Sakara przez ostatnie 10 lat  walczył dla najlepszej organizacji MMA na świecie, UFC. Znany ze świetnego boksu Włoch nigdy jednak nie osiągnął tam znacznych sukcesów. Potrafił wygrać trzy walki z rzędu by potem przegrać cztery z czego trzy w pierwszej rundzie.

Do walki dojdzie 31 października na gali Final Fight 15 w Chorwacji.

10 KOMENTARZE

 1. Bardzo lubię Sakarę, ale tutaj chyba kciuki będą trzymane z Browarskiego. Bardzo medialne starcie i pokonanie Włocha odbiłoby się szerokim echem w światku mma.

 2. No zestawienie mocne. Ciekawe jak Browarski się pokaże na tle takiego zawodnika jak Sakara.

 3.  Przeciwnik na pewno ciężki, ale myślę, że pokonanie go jest możliwe i dałoby być może niezłe możliwości Browarskiemu.

 4. Latwo nie bedzie, ale licze na powtorke walki z Jonesem.

  PROMMAC 4 : Held Drwal Tybura

 5. Oj ciężko będzie, bardzo ciężko. Trzymam kciuki za Browarskiego, ale jakoś nie widzę jego zwycięstwa w tym pojedynku…
  Będzie jakaś transmisja?

 6. Wow, fajne zestawienie. Powodzenia dla Browarskiego, ale Sakara nie bez powodu był w UFC i pare ciekawych walk tam stoczył.

 7. Wow nie spodziewałbym sie w życiu takiego zestawienia , ale brawo , trzymamy kciuku Maciek Laughing

 8. Wow, super zestawienie. Oby Maciej ustrzelil szklanego Sakare, powodzenia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.