Sajewski

(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl)
Jeden z najlepszych lekkich w Polsce Łukasz Sajewski (MMA 9-0, 5. w Rankingu PL) powróci do zawodowych startów po ponad rocznej przerwie już 23 czerwca. 22-latek z Gdańska skrzyżuje rękawice z podopiecznym Boba Schrijbera Ricardo Van Veelenem (MMA 3-0) na gali Fight Club den Haag w Holandii. Będzie to pierwszy występ Łukasza w barwach niemieckiego teamu menadżerskiego Control Master.

Sajewski po raz ostatni walczył w maju zeszłego roku. Na gali Extreme Fighting Sports w Gdyni pewnie wypunktował Litwina Sauliusa Buciusa. Występ w Hadze będzie jego zagranicznym debiutem.

13 KOMENTARZE

 1. Współpraca z Control Master dobrze wróży. Mam wrażenie, zę końcówka tego i początek następnego roku będą przełomowe dla naszych młodych wilków!

 2. Hmmm Holender na sherdogu jest oznaczony jako połsredni. Mam nadzieje ze to oznacza dla niego debiut w lekkiej a nie wizytę Łukasza wage wyżej

 3. Mam nadzieje, ze ta walka bedzie przelomem w kompletnie zahamowanej karierze Lukasza.

 4. Łukasz jest jeszcze młody, więc cała kariera jeszcze przed nim. Pod warunkiem rzecz jasna, że będzie walczyć regularnie. Fajnie jakby dołączył do KSW bądź MMA Attack, łącząc je z zagranicznymi występami.

 5. Dobrze słyszeć, oby forma przyszła i zdrowie dopisywało. Potem już tylko wygrana 🙂

 6. Jeśli chodzi o formę Łukasza to podobno w Wałczu prezentował się bardzo dobrze. Wierzę w mocny powrót Sajewskiego.

 7. Skoro podopieczny Schrijbera to trzeba go cisnąć w parterze. Jeśli walka tam trafi to sądzę, że Łukasz bez większych problemów go odklepie.

 8. Czy będą jakieś materiały z Wałcza? Podobno ktoś z redakcji nakręcił sparing w ringu Sajewski vs Gamrot, chętnie bym to obejrzał.

 9. War Felek 🙂

  Swoją drogą widać podobny fenomen wiekowy jak u Helda – o zawodniku, który ma 22 lata mówi się, że jego kariera wyhamowała i o długiej przerwie spowodowanej kontuzjami. Z drugiej strony ciężko się dziwić, to jeden z największych talentów polskiego MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.