W internecie zawrzało, gdy pojawiły się pogłoski o tym, że Marcin Najman może wrócić do KSW.

PRZYPOMINAMY: Marcin Najman w siedzibie KSW!

Fani zaczęli spekulować, z kim „El Testosteron” mógłby skrzyżować rękawice w swoim powrocie do MMA. Wszelkie gdybania postanowił uciąć jeden z właścicieli KSW, Maciej Kawulski, którego w rozmowie z MMARocks.pl stwierdził:

Nie ma to nic wspólnego z federacją KSW w rozumieniu: Marcin Najman zawodnik i federacja KSW. To jest jakby sytuacja dość mocno zaszła, związana z jakimś tam elementem produkcyjnym, natomiast uspokoję wszystkich – Marcin Najman nie będzie się bił dla federacji KSW.

29 KOMENTARZE

 1. Najman ma rewanż z Bigosem w ten sam dzień co KSW robi gale. Tym razem sensej Najman sięgnie do kieszeni i zapłaci rywalowi uczciwie za porażkę. W boksie wygrał tak większość walk.

 2. Nie ma to nic wspólnego z federacją KSW w rozumieniu: Marcin Najman zawodnik i federacja KSW. To jest jakby sytuacja dość mocno zaszła, związana z jakimś tam elementem produkcyjnym, natomiast uspokoję wszystkich – Marcin Najman nie będzie się bił dla federacji KSW.

  Niech się dobrze zastanowi, zanim Najmana zakontraktuje @FAMEMMA

 3. nomrlniae, patrz Narodowa Gala Boksu, porażka w chuj

  Ale Marcin mówił, że to druga największa gala bokserska w Polsce była :childcry:

  Ale pomijając jego rolę jako promotora, to jako zawodnik byłby dużo lepszym marketingowo przeciwnikiem dla takiego Jurasa niż jakiś nieznany Bułgar co go pokonał 20 lat temu

 4. Ale gówno, najpierw jurkowski przeprasza parobca, teraz Najman poza KSW. Ja pierdole.

  Wszystko potrafią spierdolić. KSW się skończyło.

 5. Ale Marcin mówił, że to druga największa gala bokserska w Polsce była :childcry:

  Ale pomijając jego rolę jako promotora, to jako zawodnik byłby dużo lepszym marketingowo przeciwnikiem dla takiego Jurasa niż jakiś nieznany Bułgar co go pokonał 20 lat temu

  No i to prawda akurat co by nie mówić było chyba 18 tysięcy ludzi,

  na chuj im Najman, jak on nawet biletow nie potrafi sprzedac

  Na walkę z Trybsonem bilety by się sprzedawały 🙂

 6. Na walkę z Trybsonem bilety by się sprzedawały 🙂

  Na pewno. Dymy z ich konferencji mają 1,5mln wyświetleń. Po cichu liczę, że jeszcze do tej walki dojdzie

 7. Na pewno. Dymy z ich konferencji mają 1,5mln wyświetleń. Po cichu liczę, że jeszcze do tej walki dojdzie

  Była propozycja na Fame 3, ale Marcin odmówił ze względu na kontuzję. Przynajmniej tak Trybson mówił w jednym z wywiadów.

 8. Spokojnie Panowie, już nie raz przecież, bywało, że słowa "sztywnych" okazywały się siurkami na deskach, szczególnie, po ostatnim bólu dupy prawilniaków i włodarza Lewandowskiego, w sprawie FAME MMA, wierzę, że KRS1 nas zaskoczy i pierdolnie freak-fighty z grubej rury, a jeszcze, jak FAME MMA 3, będzie udane, to tylko sobie wyobraźcie, cyrkowe machinacje na polskim rynku mainstreamowego MMA, na jednej gali, Najman,konfident,czopek,komentator,Burneika i Karolak, toż to plejada gwiazd, której żadne bebechy nie uciągną, a jeszcze, jak dojdzie do tego, wzajemnie podkupywanie zawodników między KRS1 i FAME, toż to będzie, przecież cyrkowy sztos! Czekam z niecierpliwością. :bayan:

 9. Mistrz Kawulski może mówił prawdę.

  KSW  to również organizacja gal przecież. Odpowiadali min. za PBN.

  Więc może to ten kierunek.

 10. istotnie boli dyrekcję krs1 to FAMEMMA :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

  miszcz najman niech pomyśli o pożegnalnej walce —–> frekwencja atencji poza skalą:bye:

 11. To żeś mnie kurwa uspokoił filantropie Macieju. Jak to dobrze, że taki freak jak Najman nie ma przyszłości w krs1, za to chętnie zobaczę w boju Akopa i Stracha.

 12. Tym razem sensej Najman sięgnie do kieszeni i zapłaci rywalowi uczciwie za porażkę. W boksie wygrał tak większość walk.

  No nie wiem, Cirok to chyba walczył za wór pierogów ruskich patrząc na niego. Czy to jest uczciwa zapłata? Bez mięsa i skwarek chociaż?

  na chuj im Najman, jak on nawet biletow nie potrafi sprzedac

  Jednak sprzedał dużo więcej niż Zabor, drugi naczelny bileter!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.