Foto: Michał Biel

Menedżer Joanny Jędrzejczyk, Tiago Okamura poinformował dzisiaj, że mistrzyni złamała podczas wczorajszej walki z Valerie Letourneau dłoń i będzie musiała poddać się operacji. Po poprzednim starciu Polka miała także problemy z prawą ręką. 

Jędrzejczyk złamała tę samą dłoń w trzyrundowej walce z Jessicą Penne w czerwcu na UFC Fight Night w Berlinie. Menedżer olsztynianki poinformował, że to złamanie ma inną przyczynę. Zawodniczka Arrachionu ma już zaplanowaną operację w Los Angeles w najbliższych tygodniach.

4 KOMENTARZE

  1. Własnie podczas pojedynku wydawało mi się że po jakiejś kombinacji opuściła rękę i jakby chciała coś z niej strzepać. Możliwe że akurat wtedy doszło do złamania.

  2. To sobie odpocznie Asia,  no i dobrze z jednej strony,  nie licząc tego że ma pieprzone problemy z ręką co już nie jest dobrą info,  ale miejmy nadzieję że się wykuruje,  a co do Gadelki Klaudyny to na bank jej jakąś walkę ustawia w między czasie,  nie ma opcji żeby musiala czekać bez walki na Aśke 😛

  3. Niech odpocznie, należy się Jej. Szkoda, że to ta sama ręka i znów operacja. Gadelha w międzyczasie dostanie jaką "wygodną" walkę, może wygraną z PvZ-Rose.

  4. Piękny komentarz @Dreacreator. Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.