Joanna Jędrzejczyk już niebawem może zameldować się ponownie w oktagonie UFC. Polka poinformowała swoich fanów o wylocie na Florydę, gdzie trenuje w klubie American Top Team. Nasza rodaczka w mediach społecznościowych stwierdziła, że każda taka podróż daje jej ogromną szansę rozwoju i tak może być kolejnym razem — ATT słynie z najlepszych zawodników na świecie, a także trenerów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez (@joannajedrzejczyk)

 Oczywiście Joanna jest już na miejscu, o czym możemy dowiedzieć się z mediów społecznościowych polskiego zawodnika – Krzysztofa Jotki, który także swoją formę szlifuje na Florydzie.

🇵🇱 Joanna Jedrzejczyk znów na Florydzie! 👊🇺🇸 Joanna is back in Florida! 👊

Opublikowany przez  

Jakiś czas temu była mistrzyni UFC wspominała, że nie może wrócić do treningów ze względu na epidemię koronawirusa. Nie chciała ona przygotowywać się w Polsce poza American Top Team, bez Mike’a Browna. Plan był taki, aby w drugiej połowie roku wrócić do USA i właśnie się udało. Co więcej, Polka niezbyt garnie się do toczenia pojedynków bez publiczności, Joanna uważa, że potrzebuje energii i emocji, którą zapewniają jej fani. Podczas pobytu w Polsce Joanna mocno wspierała Mateusza Gamrota w jego drodze do UFC. Pomogła mu ona spełnić marzenia dzięki kontaktom na Florydzie. W dodatku informowała ona w rozmowie z Andrzejem Kostyrą dla Super Expressu, że widzi się w roli menedżera zawodników i dlatego też ukończyła studia na kierunku brand marketing.

Na razie nieznane są negocjacje Polki z największą organizacją MMA na świecie. Zapewne Joanna chciałaby dostać rewanż z Weili Zhang, jednak ta może zmierzyć się ze swoją rodaczką Xiaonan Yan, która w ekspresowym tempie idzie przez wagę słomkową. W dodatku wydaje się to być dobrym pomysłem na promocję MMA w Chinach. Xiaonan Yan trafiła do UFC w roku 2017 i od tamtej pory jest niepokonana w amerykańskiej organizacji. W swoich bojach pewnie rozbiła: Angelę Hill, Karolinę Kowalkiewicz i Claudię Gadelhę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.