Joanna Jędrzejczyk

(Fot. Michał Biel /MMARocks.pl)

Joanna Jędrzejczyk (MMA 10-0) po znakomitym występie przeciw Jessice Penne (MMA 12-3) podskoczyła w klasyfikacji najlepszych zawodniczek bez podziału na kategorie wagowe według portalu sherdog.com, największego na świecie portalu piszącego o mieszanych sztukach walki. 

W poprzednim zestawieniu Polka znajdowała się na trzecim miejscu, za Rondą Rousey oraz Cristiane Justino. Mistrzyni UFC w wadze koguciej zatrzymała tytuł lidera, ale „Cyborg” straciła drugie miejsce na podium na rzecz olsztynianki.

Oczywiście, Jędrzejczyk postała na pierwszym miejscu w rankingu kategorii słomkowej amerykańskiego portalu. Za naszą rodaczką znajdują się: świeżo zakontraktowana w UFC Jessica Aguilar oraz Claudia Gadelha.

2 KOMENTARZE

  1. Decyzja chujowa jak siedem nieszczęść. Asia powinna być numerem jeden.

  2. Ronda wykręca ręce, ale jak szybko odklepiesz, to tylko poboli i potem głupio, że tak szybko poszło. Aśka wali pięscią w wątrobę, łokciem w czoło, kolanem w szczenę, stopą w kichawę, funduje krwiaki, guzy, siniaki, rozcięcia i połamane nosy. Raczej wolałbym wpaść w balachę niż przejść wpierdol jaki dostała Wiedźma z Zachodu. Esparza miała o tyle lepiej, że wymiękła wcześniej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.