Polak stoczy pojedynek o mistrzostwo Europy organizacji Kingdom Combat Championship. 19-letni Miłosz Kruk stanie w szranki z Brytyjczykiem, Jack’iem Dunleavy. Starcia zakontraktowane w limicie kategorii lekkiej odbędzie się 15 kwietnia.

Miłosz Kruk (Am. MMA 13-2) to jeden z najbardziej obiecujących polskich amatorów. Większość jego startów miała miejsce na zawodach ALMMA, lecz ma on w swoim dorobku również występy dla organizacji Thunderstrike Fight League. Pod banderą organizacji Jacka Sarny wystąpił dotychczas 3-krotnie, wygrywając każdą z walk. Wszystkie trzy starcia w TFL zakończył przed wybrzmieniem końcowej syreny. Ma on na swoim koncie 9 wygranych przed czasem (7 KO, 2 Sub). W swoim ostatnim pojedynku na gali TFL 26 skrzyżował rękawice z Oktawianem Lewandowskim, którego pokonał przez nokaut w drugiej rundzie. Z kolei na wydarzeniu TFL 25 zwyciężył przez poddanie gilotyną już w 15 sekundzie pierwszej rundy. Mimo bardzo młodego wieku w jego rekordzie widnieją takie nazwiska jak Mateusz Rajewski. Kruk zmierzył się z przedstawicielem największego klanu nadwiślańskiej sceny MMA na ubiegłorocznej gali ALMMA 215. Ów pojedynek zakończył się zwycięstwem 19-latka przez nokaut w drugiej odsłonie walki.

Jack Dunleavy (Am. MMA 4-1) występował dotychczas na lokalnych, brytyjskich wydarzeniach amatorskich. Wszystkie dotychczasowe wygrane odniósł przed czasem. Ostatni pojedynek przyniósł mu pierwszą przegraną w karierze, kiedy to na gali Full Contact Contender 31 został poddany w pierwszej rundzie przez Teddy’ego Adlington-Stringer. Co ciekawe, Brytyjczyk ma okazję sparować na co dzień z 12 zawodnikiem oficjalnego rankingu UFC wagi muszej, Mukhamadem Mokaevem. Obaj panowie trenują bowiem w klubie Aspire Combat Sports Academy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Enigma93

Oplot Challenge
Welterweight

70 komentarzy 86 polubień
adamsik

Oplot Challenge
Middleweight

91 komentarzy 356 polubień

Mimo bardzo młodego wieku w jego rekordzie widnieją takie nazwiska jak Mateusz Rajewski.

:wow:

Odpowiedz 6 polubień

B
BlindTK

Oplot Challenge
Welterweight

77 komentarzy 91 polubień

Widziałem jego walkę z Kurtisem Campbellem i jeżeli to jest jeden z najzdolniejszych polskich amatorów, to słabo widzę przyszłość polskiego mma.

Odpowiedz polub

Graf Ramolo

Maximum FC
Welterweight

1,557 komentarzy 2,366 polubień

Trochę słabo , jest rudy .

Odpowiedz polub

Vvallachia

UFC
Middleweight

13,366 komentarzy 28,560 polubień

Cyprian i Eszer też mieli być młodymi dominatorami :matt:

Niech coś pokaże to spoko, wygrana nad kolejnym klonem z fabryki rajewskich nic nie znaczy

Odpowiedz polub