Polak stoczy pojedynek o mistrzostwo Europy organizacji Kingdom Combat Championship. 19-letni Miłosz Kruk stanie w szranki z Brytyjczykiem, Jack’iem Dunleavy. Starcia zakontraktowane w limicie kategorii lekkiej odbędzie się 15 kwietnia.

Miłosz Kruk (Am. MMA 13-2) to jeden z najbardziej obiecujących polskich amatorów. Większość jego startów miała miejsce na zawodach ALMMA, lecz ma on w swoim dorobku również występy dla organizacji Thunderstrike Fight League. Pod banderą organizacji Jacka Sarny wystąpił dotychczas 3-krotnie, wygrywając każdą z walk. Wszystkie trzy starcia w TFL zakończył przed wybrzmieniem końcowej syreny. Ma on na swoim koncie 9 wygranych przed czasem (7 KO, 2 Sub). W swoim ostatnim pojedynku na gali TFL 26 skrzyżował rękawice z Oktawianem Lewandowskim, którego pokonał przez nokaut w drugiej rundzie. Z kolei na wydarzeniu TFL 25 zwyciężył przez poddanie gilotyną już w 15 sekundzie pierwszej rundy. Mimo bardzo młodego wieku w jego rekordzie widnieją takie nazwiska jak Mateusz Rajewski. Kruk zmierzył się z przedstawicielem największego klanu nadwiślańskiej sceny MMA na ubiegłorocznej gali ALMMA 215. Ów pojedynek zakończył się zwycięstwem 19-latka przez nokaut w drugiej odsłonie walki.

Jack Dunleavy (Am. MMA 4-1) występował dotychczas na lokalnych, brytyjskich wydarzeniach amatorskich. Wszystkie dotychczasowe wygrane odniósł przed czasem. Ostatni pojedynek przyniósł mu pierwszą przegraną w karierze, kiedy to na gali Full Contact Contender 31 został poddany w pierwszej rundzie przez Teddy’ego Adlington-Stringer. Co ciekawe, Brytyjczyk ma okazję sparować na co dzień z 12 zawodnikiem oficjalnego rankingu UFC wagi muszej, Mukhamadem Mokaevem. Obaj panowie trenują bowiem w klubie Aspire Combat Sports Academy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Enigma93
Enigma93

Jungle Fight
Featherweight

236 komentarzy 346 polubień
Avatar of adamsik
adamsik

Jungle Fight
Featherweight

234 komentarzy 966 polubień

Mimo bardzo młodego wieku w jego rekordzie widnieją takie nazwiska jak Mateusz Rajewski.

:wow:

Odpowiedz 6 polubień

B
BlindTK

Oplot Challenge
Light Heavyweight

147 komentarzy 197 polubień

Widziałem jego walkę z Kurtisem Campbellem i jeżeli to jest jeden z najzdolniejszych polskich amatorów, to słabo widzę przyszłość polskiego mma.

Odpowiedz polub

Avatar of Graf Ramolo
Graf Ramolo

ONE FC
Flyweight

2,240 komentarzy 3,589 polubień

Trochę słabo , jest rudy .

Odpowiedz polub

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

16,098 komentarzy 35,743 polubień

Cyprian i Eszer też mieli być młodymi dominatorami :matt:

Niech coś pokaże to spoko, wygrana nad kolejnym klonem z fabryki rajewskich nic nie znaczy

Odpowiedz polub